Výprodej pánské obleky

Hledáte elegantní pánský oblek ať už na svatbu nebo na jinou společenskou událost?

3 résultats affichés

Sort by:

Pokud toužíte být chic a však za příjemnou cenu, využijte zajimavého a atraktivního výprodeje značky Zoryana Stekhnovych – Paris který najdete v našem salonu v Praze. Široký výběr elegantních pánských obleku Vás jistě okouzlí svou originalitou a skvělou kvalitou. Najdete u nás mnoho stylů, střihů i barev. Vyzkoušejte několik z nich u nás v salonu v Praze a jistě si s pomocí našich profesionálních asistentek prodeje vyberete ten správný pánský oblek.

Kde a jak si vybrat pánský oblek za výhodnou cenu?

Výběr správného pánského obleku je opravdu velmi důležitý. Musíte se soustředit na několik důležitých elementů tak, aby byl finální výsledek opravdu velmi harmonický a elegantní. Také je velmi důležité aby jste se v obleku cítili pohodlně. Musíte si tak vybrat oblek který bude reflektovat a odrážet Váš osobní styl, nenuťte si něco, co Vám stylově nesedí, bude to totiž vidět. A jak víte, zdravé sebevědomí je v módě, a to i v té sváteční, velmi důležité. Nevíte jak na to? Nemusíte se bát ! Náš speciálně a profesionálně vyškolený tým Vám jistě odborně poradí a doporučí jaký oblek si vybrat tak, aby se skvěle hodil k Vaší postavě, Vašemu stylu ale samozřejmě také k Vašemu charakteru tak, aby jste v něm vypadal elegantně, stylově a sebevědomě.

Vybrat si tu správnou barvu pánského obleku z výprodeje

Škála barev pánských obleků kterou najdete ve výprodeji v našem salonu v Praze je široká. Je tedy důležité vědět jak na to aby jste si vybrali tu správnou barvu a neudělali tak krok vedle. Samozřejmě je velmi důležitý Váš vlastní a osobní vkus. Nosíte spíše tmavé barvy a hledáte spíše oblek ve kterém budete elegantní a lehce zapadnete do všeobecného stylu hostů? V tom případě Vám doporučujeme zvolit pánský oblek z našeho výprodeje tmavé barvy jako je například černá, tmavě modrá nebo tmavě hnědá. Také se Vám jistě budou líbit i pánské obleky v šedé barvě. Tento odstín je velmi elegantní ale také dost něžný a není křiklavý. Hodí se na mnoho typů akcí a vy se v pánském obleku z našeho výprodeje v šedé barvě jistě budete cítit pohodlně. Můžete si mimochodem vybrat jak tmavě šedou barvu pro více hluboký look, tak i světle šedou barvu která bude působit více elegantně a svěže. Pokud však hledáte více extravagantní pánský oblek, využijte naší nabídky výprodeje pánských obleků originálnějších barev. Můžete si u nás například vybrat pánský oblek ve světle růžové barvě která bude jistě dost trendy a originální. Pokud si však netroufnete na růžovou, proč si například nezvolit pánský oblek ve smetanové barvě nebo například i v bílé barvě. Váš look bude svěží, elegantní a dost výrazný. Budete se lišit od většiny pánů oblečených do klasických tmavých pánských obleků.

Na co si dát pozor při výběru barvy pánského obleku?

Váš vkus je jistě velmi důležitý co se týče výběru pánského obleku a hlavně jeho barvy. Je však potřeba si také dát pozor na několik důležitých faktorů. V první řadě je nesmírně důležité vědět jaký styl a eventuálně dress kód se plánuje na danou akci na kterou chcete v obleku vyrazit : existuje totiž několik specifických dress kódů které přimějí pány vzít si tmavý oblek nebo smoking tmavé barvy. Nezapomeňte se tak pečlivě informovat jelikož by byla opravdu velká škoda přijít v obleku který nesplňuje stanovený dress kód. Další důležitý faktor je výběr šatů Vaší partnerky. Je totiž důležité aby Vaše looky byli slazeny a harmonicky spolu fungovali. Například pokud si Vaše partnerka zvolila smetanové šaty, byla by škoda si zvolit bílý oblek jelikož tyto dvě barvy spolu nebudou dobře ladit. V takovém to případě si vyberte buď oblek stejné barvy jako partnerčiny šaty (smetanové), nebo pánský oblek velmi odlišné a nejlépe tmavé barvy (například černé nebo tmavě modré). Co se týče barev, je také důležité aby barevné šaty partnerky dobře ladili. Pokud si Vaše manželka či přítelkyně vybrala šaty tmavé barvy, doporučujeme Vás tak pánský oblek tmavších barev. Svetlé barvy si můžete naopak dovolit ke světlým šatům. Je však nutné podotknout, že pánský oblek tmavých barev je velmi univerzální a hodí se prakticky ke všemu. Pánský oblek z našeho výprodeje světlých barev je těžší na kombinování looku a je potřeba to s ním pořádně umět.

Jaký střih pánského obleku zvolit u nás ve výprodeji?

Střihů pánského elegantního oděvu je opravdu mnoho. Co přesně si vybrat? Například klasický oblek, frak, smoking nebo třeba žaket. Jak na to? Zeptejte se jedné z naších asistentek v salonu v Praze a ona Vám jistě ráda poradí jak přesně na to. Pokud jdete na opravdu velmi elegantní akci jako je například gala večer nebo luxusní ples, můžete si dovolit pánský frak. Tento opravdu velmi vznešený kousek jen krásně podtrhne svátečnost Vaší události. Pokud však jdete na jednodušší akci, můžete si vybrat i jednodušší oblek, žaket nebo například i smoking. Důležitá je tak vyváženost a harmonie Vašeho looku. Je také velmi důležité aby jste se ve vašem pánském obleku cítili pohodlně a sebevědomě. Vyberte si tak pánský oblek který se Vám líbí a ne něco v čem se cítite špatně a nepohodlně.

Kravata a jiné doplňky k pánskému obleku

Co může být elegantnější než krásně vybrané doplňky k dobře zvolenému pánskému obleku? V našem výprodeji totiž najdete také i mnoho různých typů dolňků k Vašemu pánskému obleku. Pokud máte rád zlatou a jednoduchou klasiku, doporučujeme Vám si vybrat elegantní kravatu. Tu je důležité sjednodit k Vašemu pánskému obleku tak, aby byl výsledek harmonický. Až si již budete jistí Vašim výběrem pánského obleku z našeho výprodeje, vyzkoušejte si u nás k němu několik typů kravat aby jste videli zda-li se k danému obleku hodí nebo ne. Můžete si vybrat kravatu tmavé, sité nebo pastelové jednotné barvy. Pokud však máte rád originalitu, proč si například nezvolit kravatu s originálním potiskem. Vrcholem elegance je zajisté krásný pánský motýlek který Vašemu pánskému looku jistě dodá tu správnou eleganci. Vyberte si buď zavazovací pánský motýlek (je však důležité naučit se ho správně a rychle zavazovat), nebo již zavázaný který se u krku jen zapne. Dále si můžete například také vybrat kapesníček do kapsy který bude ladit s Vaší kravatou nebo motýlkem. Většinou jsou tak tyto dva doplňky vyrobeny ze stejné látky. Jedná se o velmi elegantní a vytříbený detail.

Jak sladit pánský oblek se šatama parterky?

Pokud chcete docílit orpavdu velmi propracovaného, hamronického a vytříbeného looku. Doporučujeme Vám, aby jste sladit doplňky Vašeho pánského obleku se šatama Vaší partnerky. Díky našemu zakázkovému servisu Vám můžeme ušít kravatu či motýlek stejné barvy jako partnerčiny šaty. Mimochodem, pokud si vybrala Vaše přítelkyně či manželka své šaty u nás, můžeme Vám ušít kravatu či motýlek z naprosto stejné látky. Díky tomuto krásnému detailu bude Váš společný look opravdu doladěn do toho posledního detailu a výsledek bude zcela harmonický. Můžete si u nás vybrat jak velikost Vašeho motýlku, tak i šířku Vaší kravaty. Díky tomu bude Váš styl opravdu vypadat tak, jak si přejete a Vy se v něm budete cítit skvěle.

Back to Top