Krátké svatební šaty Praha

Krátké svatební šaty jsou to pravé pro moderní a originální nevěstu. Půjčit nebo koupit si je můžete i u nás.

7 résultats affichés

Sort by:

Krátké svatební šaty jsou čím dál tím víc populárnější ! Jen velmi málo známe deset let zpátky, dnes jsou velmi oblíbenou součástí skoro každé svatby a to díky pohodlí a jejích modernímu vzhledu. Krátké svatební šaty jsou naprosto skělé buď jako šaty na převlečení aby jste mohla v pohodlí protančit celou noc, nebo jako šaty na radnici. Objevte celou naší kolekci krátkých svatebních šatů na těchto internetových stránkách svatebního salonu v Praze značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Uvidíte že jednou oblečené, už tyto svatební šaty nebudete chtít sundat a zamilujete se do jejích pohodlí.

Krátké svatební šaty na radnici

Krátké svatební šaty které Vám nabízí náš svatební salon Praha jsou naprosto skvělé pokud máte ceremonii na radnici a hledáte jemné a jednoduché svatební šaty bez toho, aby byli zbytečně moc dlouhé nebo objemné. Hodně nevěst preferuje si na tuto ceremonii vzít jednodušší krátké svatební šaty ve kterých se cítí více pohodlně jelikož ceremonie na matrice je jistě oficiální a formální, ale můžete si dovolit jednodušší look a nechat si princeznovské svatební šaty pro kostelní ceremoniál. To je důvod proč krátké svatební šaty jsou naprosto ideální pro tuto příležitost. Ponořte se do kouzelného světa krátkých svatebních šatů salonu v Praze. Přijďte nás navštívit do satebního salonu Praha a my Vám velmi rády s celým týmem poradíme jaké krátké svatební šaty si vybrat.

Krátké svatební šaty boho stylu

Pokud milujete splývavý vzhled, lehké a něžné materiály, krátké svatební šaty v boho stylu z našeho svatebního salonu v Praze budou pro vás přesně to pravé. Jedná se o krátké svatební šaty které jsou buď vypásovány v oblasti pasu nebo lehce pod prsy. Sukně se pak postupně rozšiřuje v splývavou a nadýchanou sukní. Tento typ sukně není moc objemný, jedná se spíš o lehkou, rovnou sukni která Vás však nebude obepínat. Takový to model krátkých svatebních šatů je většinou zdobený jemným a neskutečně elegantním drapováním. Tento typ drapování dodá Vaším krátkým svatebním šatům tu pravou dynamiku jelikož vytvoří krásné pohyby látky která se bude lehce a přirozeně hýbat. Mimochodem, drapování Vám také pomůže opticky zeštíhlit Vaše tělo (jelikož linie našeho drapování jsou vždy diagonální což Vám krásně prodlouží a zeštíhlí siluetu), často také děláme drapování do srdíčka (drapování z každé strany se střetnou uprostřed nebo lehce na straně a jedno se jakoby vlije pod to druhé) které Vám vytvoří stejný zeštíhlujicí efekt a přidá lehký objem Vašemu poprsí. Co ještě říci o našem svatebním salonu v Praze? Snad jen to že je to to ideální místo kde najdete naprosto originální a luxusní krátké svatební šaty společně s tím nejlepším a nejprofesionálnějším servisem.

Krátké svatební šaty s objemnější sukní

Pokud naopak milujete elegantní ale zároveň i velmi ženský styl, tento střih se Vám bude zaručeně moc líbit. Jedná se o krásné krátké svatební šaty s objemnou sukní jako u panenky. Můžete si pohrát s délkou takových to krátkých svatebních šatů a vytvořit si tak svůj jedinečný styl. Pokud si vyberete krátké mini šaty nad kolena, vytvoříte tak velmi panenkovský sexy efekt. Pokud si naopak vyberete krátké svatební šaty midi, což znamená pod kolena, vytvoříte si tak krásný look ve stylu padesátých let. Oba dva tyto styly jsou naprosto okouzlujicí a výběr zálěží jen a jen na Vás. Radíme Vám vyzkoušet si oba dva tyto styly ve svatebním salonu v Praze aby jste je mohla důkladně porovnat a vybrat si ten, který Vám vyhovuje nejvíce. Co se týče látek které jsou ideální pro tento typ krátkých svatebních šatů, můžete si třeba zvolit šaty se sukní z tylu pro efekt baletky. Pokud hledáte něco jednoduššího, doporučíme Vám volit krátké svatební šaty se sukní ze saténu který Vám vytvoří velmi noblesní a jemný na dotek vzhled. Pro nevěsty které preferují však matné materiály. je možné přes satén také hodit vrstvu šifónu pro něžný a matný efekt. Rády bychom také podotkli, že pokud hledáte něco speciálního, můžete si u nás vybrat třeba krátké svatební šaty z tylu s třpytkama nebo z leské organzy pro opravdu extravagantní vzhled : vše toto najdete v našem svatebním salonu Praha. Naše kolekce je opravdu velmi kouzelná a my jsme si jistí že Vás příjemně překvapí a očaruje. Zaručujeme Vám že Vaše krátké svatební šaty z našeho salonu v Praze budou mít na Vaší svatbě opravdu velký úspech.

Krátké svatební šaty s originálními elementy

Náš svatební salon Praha Vám také nabízí extravagantní krátké svatební šaty. Kolekce krátkých svatebních šatů značky Zoryana Stekhnovych – Paris kterou seženete v Praze v našem salonu Vás jistě příjemně překvapí svou extravagancí a originalitou díky které Vás na Vaší svatbě zaručeně nikdo nepřehlédne. Můžete si například vybrat jedny z našich originálním poloprůhledných krátkých svatebních šatů : tyto šaty mají v sobě zakomponované elegantní průhledné prvky například v oblasti dekoltu, zad nebo rukávu které jsou vyrobeny z tylu tělové barvy pro tu nejlepší iluzi. Tyto elementy můžou být například zdobené krajkou pro vytvoření iluze tetované krajky na tělo která je opravu velmi romantická. Tyto elementy zůstávají dostatečně nadčasové a budou v módě naprosto vždy, mají však v sobě také něco velmi originálního co dá Vaším krátkých svatebním šatům ten správný šmrnc díky kterému na ně nikdo z hostů Vaší svatby prostě nikdy nezapomene. Jsme si jistí, že se do kolekce krátkých svatebních šatů našeho svatebního salonu v Praze prostě zamilujete.

Krátké svatební šaty na převlečení na Váš svatební večírek

Druhá skvělá možnost jak nosit krátké svatební šaty je naplánovat je na převlečení na Váš svatební večírek. Nevěsty jsou většinou po svatbě velmi unavené jelikož svatební šaty jsou dlouhé, často těžké a občas i s vlečkou kvůli čemu se v nich těžko chodí. Pokud si však chcete za jakou koliv cenu užít skvělého tancování, blbnutí a všeobecně oslavování Vaší svatby s ostaními hosty, doporučujeme Vás si zvolit krátké svatební šaty na převlečení. Díky jejich bíle či smetanové barvě bude vždy dobře vidět kde je nevěsta a nikdo si Vás v chaosu nesplete s hostem, a však se budete cítit o sto krát pohodlněji. Malý trik : vyměňte podpatky za elegantní balerínky nebo bíle tenisky : je to přece Váš večer a Vy diktujete pravidla ! Tak si ho přeci pořádně užijte ať pak je na co vzpomínat.

Pohodlý krátkých svatebních šatů

Najděte konečně Vaše ideální kratké svatební šaty. Pokud jste si zvolila klasické tradiční svatební šaty na ceremoniál (třeba z našeho svatebního salonu v Praze), jak už na matrice tak i v kostele, šaty které jsou dlouhé a třeba i s vlečkou, určitě jste si všimla že nejsou na sto procent pohodlné. Jistě si můžete vybrat ne moc objemné šaty a podobně, ale už jen tím, že jsou dlouhé až na zem a z nezvyku (jelikož nenosíme v normálním životě dlouhé šaty až na zem) nebudou naprosto pohodlné. Pokud milujete tančit a užívat si celý Váš večírek, neváhejte a sjednejte si u nás zkoušku. Náš svatební salon Praha Vám velmi rád poradí jak na výběr těch nejdokonalejších krátkých svatebních šatů jako šaty na převlečení po Vašem obřadu. Budete se tak cítit velmi svěže, pohodlně a volně. Mimochodem takové to krátké svatební šaty na převlečení jsou také skvělé pokud i druhý den ráno pokračujete v oslavě a Vy chcete být stále originální. Tento typ šatů je také naprosto ideální pokud plánujete složitý choreografický tanec pro první novomanželský tanec. Zůstanete nevěstou až do konce ale budete originální a hlavně si užijete celý večer. Příjďte rychle do svatebního salonu Zoryana Sekhnovych – Paris a my se o vše postaráme.

Univerzální krátké svatební šaty

Návrhářka Zoryana Stekhnovych je specialista co se týče všech druhů svatebních šatů, i těch krátkých. Co je naprosto skvělé co se týče našich krátkých svatebních šatů je to, že jsou naprosto univerzální (co se týče těch, které Vám nabízí náš svatební salon Praha). Pokud uvažujete totiž o koupení svatebních šatů, jistě víte, že tradiční dlouhé svatební šaty si na sebe vezmete ve většině případu jen jeden krát (pak Vám zbudou již jen na památku). Může Vám tedy být líto investovat velké částky do tradičních svatebních šatů jelikož víte, že je na sobě budete mít jen jeden krát. To však neplatí co se týče krátkých svatebních šatů, jelikož je můžete nosit i potom a můžete je krásně využít i na jiné události. Připravili jsme pro Vás velmi širokou škálu krásných krátkých svatebních šatů u nás v salonu v Praze. Krátké svatební šaty můžete využít jako krátké koktejlové společenské šaty na různé večírky. Pokud Vám vadí že jsou šaty bílé, můžete je třeba doplnit barevným páskem, kabelkou, botama nebo výšivkou (například z krajky) která bude vyšitá přímo na Vaše krátké svatební šaty. Nebude se již jednat o čistě bílé šaty a vy je lehce unosíte i nadále. Náš svatební salon na Praze 2 Vám velmi rád poradí a pomůže šaty dozdobit (třeba výšivkou nebo páskem). Naše rada : vyberte si krátké svatební šaty se šněrovačkou v zádu aby se skvěle přizpůsobovali Vaší postavě a Vy je mohla nosit léta i kdyby se Vaše konfekční velikost lehce měnila (šněrovačka se Vám může přizpůsobovat tím, že ji více stáhnete nebo naopak povolíte). Čekáme Vás s netrpělivostí u nás v salonu v Praze abychom Vám pomohli vybrat skvělé kratké svatební šaty které jsou mimo jiné také velmi univerzální.

Back to Top