Společenské šaty ze saténu

Hledáte společenské šaty, ve kterých budete šik a elegantní?

65 résultats affichés

Sort by:

Objevte naší kolekci skvostných společenských šatů ze saténu. Jak tato látka vypadá, jak si správně vybrat satén a na co si u této šik látky dát pozor? To vše se dozvíte v našem článku. Dáme Vám také několik typů. Jak si vybrat společenské šaty ze saténu tak, aby se dobře hodily k Vaší postavě a udělali ji ještě krásnější. Chcete si prohlédnout naše společenské šaty ze saténu naživo? I to je možné, stačí si domluvit zkoušku v našem salonu v Praze a my Vám rádi poradíme a pomůžeme vyzkoušet a vybrat společenské šaty Vašich snů. Neváhejte a pokračujte ve čtení našeho článku.

Jak vypadají společenské šaty ze saténu?

Již jste slyšela pojem společenské šaty ze saténu, ale nevíte, jak takové společenské šaty vlastně vypadají? Satén je velice luxusní látka charakteristická svým lehkým leskem. Právě zde je třeba si dát pozor. Kvalitní satén bude mít delikátní, lehký a příjemný lesk. Pokud se satén leskne příliš moc a jeho lesk působí agresivně, je zde velké riziko toho, že se jedná o nekvalitní satén. Na tento detail zajisté dbejte, až si budete vybírat své společenské šaty ze saténu. Tato látka je také krásně hebká na omak a tak jsou takové luxusní společenské šaty známé tím, že jsou pohodlné a že se v nich jejich nositelka cítí skvěle. Satén má také svoji jedinečnou siluetu. Společenské šaty ze saténu vypadají vždy velice luxusním a impozantním dojmem.

Čím jsou společenské šaty ze saténu jedinečné?

Společenské šaty ze saténu můžou být jedinečné svou originální siluetou. Se saténem se totiž dá krásně pracovat a tak se vytváří opravdu neuvěřitelné střihy.Existuje totiž speciální typ saténu, ze kterého se dají vytvořit neuvěřitelně sofistikované drapování. Takové drapované společenské šaty můžou být opravdu jedinečné jelikož se jedná o originální nápad, který nenajdete jen tak na někom jiném. Pokud milujete nápadité společenské šaty a chcete být jiná, než ostatní dámy na plese, zvolte si drapované společenské šaty ze saténu a uvidíte, že Váš společenský look bude působit velice neokoukaným dojmem plným elegance, šiku a noblesy. Ano, satén působí také velmi noblesně a to právě díky svému nápaditému lesku a sexy siluetě. Jsme si jistí, že si naše luxusní a šik společenské šaty ze saténu zamilujete.

Společenské šaty splývavé nebo princeznovské?

Saténové společenské šaty můžou být různé jelikož není satén jako satén. Existuje totiž nespočet typů saténů a každý má své jedinečné vlastnosti, Vybírat si můžete například mezi krásnými splývavými satény. Z tohoto typu saténu vytváříme exkluzivní splývavé společenské šaty, které jsou lehké jako vánek a něžné jako letní rosa. Tyto společenské šaty Praha zajisté ocení fanynky boho stylu. Takové splývavé boho společenské šaty totiž lehce nastylizujete do boho stylu a budete působit velmi moderně a trendy. Vybírat si však můžete i mezi luxusními tvrdšími typy saténu. Takový satén se hodí zejména na objemné společenské šaty. Této siluetě se také často říká, že je princeznovská jelikož takové objemné společenské šaty připomínají šaty princezen. A jaké společenské šaty ze saténu byste si vybrala Vy? Váháte? Zeptejte se na radu našeho zkušeného týmu. Naše prodejní asistentka, která je speciálně vyškolená, Vám určitě skvěle poradí a s výběrem saténových společenských šatů pomůže.

Dbejte na kvalitu saténu

Aby byly Vaše saténové společenské šaty opravdu povedené, je třeba dbát na jejich kvalitu. Zde záleží nejenom na kvalitě provedení společenských šatů ale také i na kvalitě saténu jakožto látky. Jak jsme již psali výše, luxusní a kvalitní satén bude mít delikátní a vkusný lesk. Pokud je lesk látky až moc agresivní, může to svědčit o tom, že se nejedná o kvalitní satén. Společenské šaty z nekvalitního saténu můžou vypadat lacině a nebudou natolik elegantní a šik, jako kvalitní společenské šaty z luxusního saténu. V našem salonu máte jistotu toho, že používáme výhradně luxusní a kvalitní satény. Naše společenské šaty jsou tak té nejvyšší úrovně a Vy si můžete užít ten luxusní pocit, když na sobě budete mít noblesní róbu. Chcete vyniknout a být jako královna ? Nádherné společenské šaty vytvořené z luxusních materiálů Vám udělají radost. Přijďte si vybrat ty své do našeho salonu v centru Prahy. Najdete u nás jak společenské šaty ze saténu, tak i šaty z jiných, neméně luxusních materiálů. Naše prodejní asistentky čekají na Vás.

Saténové společenské šaty můžou být zdobené

To, že jsou Vaše společenské šaty ze saténu neznamená, že musí být hned automaticky jednoduché. Saténové společenské šaty se můžou všemožně zdobit a je tak možné docílit i velice bohatých až princeznovských společenských šatů. Kromě toho, zdobení může být jak tradiční, pokud milujete klasiku a hledáte klasické společenské šaty, tak i originální, pokud milujete extravaganci a hledáte trendy extravagantní společenské šaty. Určitě nejoblíbenejší zdobení, které naše klientky naprosto milují, je krajka. Nádherná krajka dokáže vytvořit opravdové divy a společenské šaty, i ty naprosto jednoduché, se rázem promění ve skvostnou a luxusní róbu. Chcete si vyzkoušet krajkové společenské šaty ze saténu? Objevíte je u nás v salonu v Praze. Nechte se kochat krásami našich červených společenských šatů s krásnou saténovou sukní a ještě krásnějším krajkovým živůtkem ve formě korzetu. Další oblíbené zdobení jsou kamínky a korálky. Ty vytváří neuvěřitelně sofistikované společenské šaty. Takové zdobení je také luxusní jelikož se vytváří zásadně ručně a to dělá ze šatů opravdový skvost. Skvěle vypadají jak korálky a kamínky v barvě samotných společenských šatů, tak i například korálky a kamínky ve stříbrné nebo zlaté barvě, která na barevných společenských šatů krásně vynikne.

Jak na jednoduché saténové společenské šaty?

Krajka ani kamínky nejsou nic pro Vás? V tom případě můžete ponechat své saténové společenské šaty bez zdobení. Satén je ideální látka, pokud chcete jednoduché společenské šaty a nechcete k nim přidávat žádné jiné zdobení. Satén je totiž tak moc krásný, že ho ani není třeba něčím zdobit. Tato látka je prostě nádherná sama o sobě. Přijďte k nám do salonu kde můžete objevit naše exkluzivní jednoduché společenské šaty bez zdobení ze saténu. Takové společenské šaty Praha působí velice luxusně. Určitě oceníte i jejich skvělou kvalitu. V jednoduchosti je prostě krása a naše luxusní společenské šaty ze saténu Vám to dokážou. Ještě stále váháte? Přijďte si vyzkoušet naše jednoduché společenské šaty ze saténu a určitě nám dáte za pravdu. Naše skvostné společenské šaty jsou prostě skvělé a my Vás o tom rádi přesvědčíme.

Back to Top