Černé plesové šaty na maturitní ples

V černých plesových šatech zaručeně vyniknete. Vyzkoušejte si tuto originální barvu a uvidíte, že výsledek bude fantastický.

13 résultats affichés

Sort by:

Když jde řeč o plesových šatech na maturitní ples, jen málokdo si vzpomene na černou barvu. První barvy, které nás napadnou jsou veselé, pastelové nebo syté barvy jako jsou například červená, modrá nebo zlatá. Mnoho maurantek se černé barvy bojí, jelikož si myslí, že černé plesové šaty budou vypadat moc smutně a hodí se spíše na pohřeb než li na maturitní ples. U nás v půčovně v Praze se však přesvědčíte o tom, že opak je pravdou. Nádherné černé maturitní šaty vyniknou a budou působit originálně. Naše plesové šaty černé barvy jsou vytvořené tak, aby působily vesele a luxusně zároveň. Nemusíte se tak bát toho, že by byl Váš společenský look smutný a pochmurný. Opak bude pravdou. V černých plesových šatech z našeho salonu v Praze budete moderní maturantkou plnou noblesy a luxusu.

Jak nosit černou barvu?

Černá barva je často známá tím, že je smutná. Opak je však pravdou jelikož vše záleží na tom, jak své krásné černé maturitní šaty zkombinujete a jaký přesně model plesových šatů si zvolíte. Pokud sníte o tom být noblesní a šik, noste černou barvu tak, aby vypadal výsledek vždy zajímavě a neotřele. Doporučujeme Vám si zvolit maturitní šaty originálního střihu. Právě střih totiž hraje velmi důležitou roli. I klasické černé plesové šaty budou vypadat originálně a jedinečně pokud si zvolíte zajímavý a neotřelý střih. Kolekce černých plesových šatů v naší půjčovně v Praze je přesně taková. Zajímavými střihy se to u nás jenom hemží. Objevte například naše sexy plesové šaty na maturitní ples z černého saténu s elegantní áčkovou sukní a rozparkem. Tyto šaty jsou také zdobené delikátní krajkou a Vy zajisté oceníte i jejich sexy hluboký výstřih jak na prsou tak i na zádech. Objevte však také i naše princeznovské plesové šaty z černého tylu a s volánovou sukní. Tato sukně je naprosto kouzelná, vzdušná a objemná. Princeznovský efekt Vám u těchto maturitních šatů bude zaručen a to také díky sofistikovanému korzetu a nádherných ozdobných mašlích na ramenou.

Kombinované barvy plesových šatů na maturitní ples

Vaše plesové šaty nemusí být zcela černé. Vyberte si model, ve kterém se kombinují a prolévají hned několik barev. Jedna z nich může být i černá. V aktuální kolekci naší půjčovny v Praze najdete například krásné černo-bílé plesové šaty. Tyto plesové šaty Praha jsou ušité z bílého saténu a černého tylu. Originální barevná kombinace působí odlehčeně a originálně. Tyto plesové šaty tak nejsou moc těžké ani smutné právě díky kombinaci dvou kontrastních barev. Tento model je také ozdobený luxusní černou krajkou a černými perličky. Najdete na něm i prvky z černého saténu jako jsou například originální ramínka s mašlí a hezký pásek. Tyto elementy vytvarují Vaší postavu a podtrhnou krásu Vašeho těla. V naší půjčovně v Praze najdete plesové šaty na maturitní ples, které kombinují i jiné barvy. Objevte například náš jedinečný model z modré květinové krajky a černého tylu s třpytkami. Tyto plesové šaty jsou velmi originální nejenom díky barevné kombinaci ale také díky jejich jedinečné a neokoukané výšivce. Originalita Vám bude u těchto šatů zaručena jelikož je tento model opravdu velice neotřelý.

Černá krajka jako ozdobný element maturitních šatů

Každý ví, že černá barva je velmi luxusní a působí šik a noblesním dojmem. Efekt této barvy je tak často využívaný co se zdobení plesových šatů týče. Vyzkoušejte si naše krásné maturitní šaty na ples zdobené černou krajkou. Jako jeden z nejoblíbenějších modelů Vám můžeme představit naše béžovo-černé plesové šaty. Jedná se o plesové šaty z béžového saténu a černého tylu. Celé šaty jsou vyšívané černou krajkou. Tento efekt je velice kontrastní a tak je krajka krásně vidět. Mimochodem, naše výšivky jsou vytvořené ručně a tak je konečný výsledek velmi sofistikovaný, kvalitní a je na něm vidět, že je propracovaný do toho sebemenšího detailu. Objevte tento luxusní model který u nás existuje hned v několika provedeních. Najdete ho v princeznovské variantě s bohatou sukní, v sexy variantě s rozparkem a v zeštíhlující variantě a krásným drapováním. Jakou variantu si vyberete Vy?

Total černý look pro odvážnou maturantku

Barevné kombinace Vás moc nelákají? Vyzkoušejte si naše total černé plesové šaty v Praze. Tyto plesové šaty Vás nadchnou svým elegantním vzhledem a šik přepracováním. Nádherná sukně áčkového střihu je zdobená sexy rozparkem z boku. Tento rozparek podtrhne krásu Vaší postavy a Vašich nohou. Co se týče živůtku těchto plesových šatů, zvolili jsme si korzet s ramínky a véčkovým výstřihem. Těmto plesovým šatům nechybí ani sexy hluboký výstřih, ten zaručeně ocení každá maturantka. Originalita tomuto modelu také nechybí a to díky skvělému výběru látek. Tyto plesové šaty na maturitní ples jsou ušité z elegantního saténu a originálního třpytivého tylu. Na tomto třpytivém tylu najdete holografické třpytky, které odráží světlo v mnoha barvách. Originální efekt Vám je u těchto šatů zaručen.

Černé doplňky k maturitním šatům

Výhodou černých doplňků je to, že se jedná o univerzální barvu. Černé doplňky si tak můžete vzít ne jenom k černým plesovým šatům ale i k maturitním šatům jiných barev. Myslíme jak na černé boty tak na černou kabelku. Náš salon v Praze Vám nabízí nádherná bolerka a šály černé barvy. Tyto doplňky jsou elegantní a dokážou Vás chránit před zimou a vánkem. Krásné černé bolerko bude vypadat elegantně a to jak s běžovými, červenými nebo modrými plesovými šaty. Určitě si ho můžete vzít i s černými šaty, to je samozřejmost. Objevte naše originální bolerka z černé krajky ale i tylu nebo saténu.

Jak si vybrat černé plesové šaty na maturitní ples?

Jak jsme již napsali co se doplňků týče, černá barva je univerzální a bude slušet každé maturantce. Primárně tuto barvu doporučujeme maturantkám, které si přejí zeštíhlit svou postavu. Černá barva ovládá totiž zeštíhlujícím efektem. To ví každá žena jelikož si často volíme černé oblečení právě z tohoto důvodu. Černé maturitní šaty na ples často doporučujeme i blondýnkám. Těm černá barva totiž obzvlášť sluší a to díky skvělému kontrastu, které vytvoří s jejich vlasy. Vaše vlasy budou působit ještě krásněji a jejich krása bude podtržená černou barvu maturitních šatů. Nevíte si rady s výběrem plesových šatů černé barvy? Zastavte se do naší půjčovny v Praze a my Vám s radostí pomůžeme.

Back to Top