Plesové šaty Praha

Pokud se chystáte na ples či gala večer, naše plesové luxusní šaty Vám jistě příjdou vhod. Můžete si je u nás i půjčit ale také i koupit.

161 résultats affichés

Sort by:

Milujeme plesy ! Je to skvělá možnost vzít si na sebe skvostné plesové šaty a jít za dámu. Pokud i Vám se zrovna naskytla možnost jít na ples, ať už maturitní nebo ne, zavítejte k nám do salonu a vyberte si jedny z našich neuvěřitelných plesových šatů díky kterým budete za tu nej elegantnější ženu večera. Užijte si svou chvilku slávy díky exkluzivním plesovým šatům značky Zoryana Stekhnovych – Paris nyní dostupné také v Praze. Můžete si vybírat mezi sexy šatama, elegantníma, jednoduchýma nebo třeba šatama pro princeznu. Výběr plesových šatů Vám ze začátku může připadat složitý, ale opak je pravdou díky našemu profesionálnímu týmu asistentek který Vám se vším pomůže.

Jak být elegantní v šatech na ples?

Naše plesové šaty jsou vždy velmi elegantní a plně ženské. Ano, v plesových šatech značky Zoryana Stekhnovych – Paris budete sebevědomá a vždy svá. Vytvoříte tak velmi šik a sváteční look. Kromě toho, také myslíme na Vaše pohodlí : naše plesové šaty jsou vytvořeny tak, aby jste se cítila co nejvíce pohodlně a Váš ples a krásu si mohla užít jak nejvíc to jenom jde. Díky našemu salonu v Praze, vybírání na půjčení nebo koupi plesových šatů na ples už se Vám nebude zdát tak těžké. Salon Praha v centru je to dokonalé místo pokud hledáte plesové šaty na půjčení nebo jiné společenské šaty na ples.

Kde najít krásné plesové šaty na půjčení Praha?

Naše sofistikované a originální šaty jsou přesně to, co potřebujete na tak slavnostní příležitost jako je ples. Naše plesové šaty jsou vždy ručně vyšívané těmi nejluxusnějšími krajky a propracovaně drapované což jim dodáva ten správný francouzský šarm. Zaručeně budete tou nejkrásnější ženou na plese. Jste trochu ztracená a nevíte jaké plesové šaty si mězi všema těmi modely v salonu v Praze vybrat? Náš stylistický tým Vám rád pomůže zorientovat Váš výběr na typ šatů který se nejlépe hodí ne jenom k Vaší postavě a Vašemu stylu ale také k samotnému stylu a typu plesu. Stačí již jen se telefonicky objednat na zkoušku k nám do salonu v Praze, zapomenout na Všechny problémy a užít si zkoušení plesových šatů u nás při kterém se budete cítit jako opravdová autentická princezna. Náš tým tu bude vždy pro Vás aby také zodpovědel na všechny Vaše otázky které si kladete při výběrů nebo půjčení plesových šatů. Mimochodem, chcete plesové šaty lehce pozměnit nebo k nim něco přidat (například rukávy)? Není problém ! Položte otázku naší poradkyni a ona se již o vše ostatní postará.

Exkluzivní kolekce plesových šatů na ples

Objevte na internetových štránkách salonu v Praze značky Zoryana Stekhnovych – Paris naší kolekci plesových šatů a příjďte si je také k nám do salonu vyzkoušet. Jak již můžete konstatovat, děláme vše pro to abychom Vám nabídli velmi širokou barevnou škálu šatů a Vy si mohla lehce vybrat tu barvu, kterou máte rádi. Najdete u nás jak světlé a něžné barvy, tak i sité a veselé nebo i tmavé a mysticky temné barvy. Jistě tak uspokojíme jaký koliv vkus a styl. Tak již neváhejte a zavítejte k nám do salonu v Praze a pokochejte se krásou našich modelů šatů na ples. Co se týče barev, vše jistě záleží na Vašem vkusu ale je také nezbytné sjednotit šaty k typu plesu : jsou totiž plesy které můžou být tématicky laděné do jedné nebo druhé barvy. Je tedy velmi důležité se informovat u organizátora zda-li stanovil požadavek tohoto typu a pokud ano, respektovat ho a vybrat si plesové šaty ve stanovených barvách. Pokud žádný takový požadavek stanoven nebyl, výběr barvy je volný a vše záleží jen na Vás. Vyberte si tedy barvu ve které se cítite sebevědomě a tu, kterou máte rádi a líbí se Vám. Důležité je se totiž cítit svá, to je klič k tomu aby jste si ples náležitě užila : myslete na to !

Plesové šaty na maturitní ples na půjčení nebo prodej

Salon v Praze francouzsko-české návrhářky Zoryany Stekhnovych Vám pomůže také s výběrem těch nejkrásnějších plesových šatů na maturitní ples na které se mimochodem také hluboce specializujeme. Představujeme všechny možné styly plesových šatů ve kterých jako maturantka jistě plně zazáříte. Neklaďte meze Vaší fantazii a užijte si výběr jedních z nejdůležitějších šatů Vašeho života které zůstanou navždy ve Vaší paměti. Můžete také experimentovat a zkusit něco nového a originálního. Určitě se zastavte u nás v salonu v Praze a my Vám se vším poradíme a pomůžeme najít ty nejlepší plesové šaty na maturitní ples. Jsme si jisti že v plesových šatech značky Zoryana Stekhnovych – Paris budete hvězdou Vašeho maturitního plesu.

Princeznovské plesové šaty pro opravdovou princeznu na plese

Hledáte plesové šaty ve kterých v noc Vašeho plesu zazáříte jako nikdy před tím? Chete být za opravdovou princenu a splnit si Váš sen z dětstvý? Salon v Praze Vám představuje svou exkluzivní kolekci princeznovských šatů na ples které jsou naprosto ideální pro takové to sváteční příležitosti. Tento styl se často dělá z několika vrstev tylu pro velmi nařasený a nadýchaný efekt. Také jsou velmi populární sukně z luxusního saténu který je velmi něžný. Naše plesové šaty pro princeznu Vám vždy krásně zvýrazní pas a podtrhnou ženskost Vašeho živůtku. Díky korzetovým vrškům které mají vždy naše plesové šaty bude Vaše tělo ještě krásnější. Váše břicho bude ploché a Váš pas štíhlý. Takový to typ šatů Vás také přiměje držet rovná záda. Sečteno podtrženo – budete vypadat jako naprostá bohyně.

Plesové sexy šaty s průhlednými elementy

V tak velkém městě jako je Praha se Vám může zdát těžké najít ty správné a dokonalé plesové šaty. A však díky velkému výběru v našem salonu si jistě hned vyberete a nebudete mít zapotřebí projet celou Prahu. Druhý velmi oblíbený styl které ženy nebo maturantky často volí na ples jsou originální sexy plesové šaty s průhlednými elementy, Tento velmi trendy a módní styl dokáže oživit Váš vzhled a udělat z Vás opravdovou hvězdu. Můžete si například zvolit plesové šaty které budou mít průhledný vršek kde budou důležité partie zakryty propracovanou krajkou. Sukně šatů může být pak z tylu pro objemný efekt, ze šifónu pro splývavý efekt, ze saténu pro áčkový tvar nebo třeba z krepu pro velmi obepínajicí efekt. Pokud si však troufnete na něco ještě více originálního, můžete si zvolit plesové šaty které budou celé průhledne a zakryty pouze krajkou a výšivkou a to jak i v oblasti vršku, tak i v oblasti sukně. Přijďte k nám do salonu Praha a vyzkoušejte si tyto dva originální typy plesových šatů : kdo ví, třeba se do jednoho z nich plně zamilujete. Kromě toho, takové to plesové šaty jsou často bohatě zdobené krajkou a krystaly což jim dodá opravdu velmi sofistikovaný a vznešeně sváteční vzhled. Nebojte se zazářit a být za královnu ! Zůstaňte vždy sebevědomá, štastná a elegantní. Troufněte si na třpyt a luxus krystalů které rozzáří vaši siluetu ještě více.

Back to Top