Svatební šaty velká velikost Praha

Náš svatební salon myslí na všechny nevěsty. Koupit nebo půjčit si u nás tak můžete i svatební šaty až do velikosti 52.

31 résultats affichés

Sort by:

Svatební salon Praha značky Zoryana Stekhnovych – Paris myslí na všechny nevěsty. Naše návrhářka si je jistá, že každá žena je krásná a to nehledě na to, jakou konfekční velikost nosí. Stačí jen vědět a umět si obléct přesně to, co nám sluší a co nás udělá ještě krásnějšími. Každá žena si totiž zaslouží cítit se v její velký svatební den jako opravdová princezna. Náš svatební salon Praha Vám tento pocit dopřeje. Kromě skvělého servisu u nás také najdete velmi širokou kolekci nádherných svatebních šatů velké velikosti tak, aby jste si zaručeně vybrala ty pravé. To je také důvod proč Vám náš salon nabízí nespočet svatebních šatů velké velikosti. V salonu najdete totiž velikosti až do 52. Mimochodem jelikož jsme výrobce všech našich šatů a pokud se Vám u nás zalíbil model který zrovna nemáme ve Vaší velikosti (nebo pokud potřebujete větší velikost než je 54), můžeme Vám svatební šaty ušít přímo na míru tak, aby Vám perfetně seděli. Proto náš salon nemá žadný velikostní limit a je schopný Vám ušít nádherné svatební šaty velké velikosti a to které koliv konfekční velikosti

Jak si vybrat mé svatební šaty velké velikosti?

Pokud chcete být opravdu velmi půvabnou nevěstou ve Váš velký den, je důležité následovat dvoum pravidlům. První pravidlo spočívá v tom, vybrat si styl svatebních šatů který se Vám líbí a vy by jste ráda aby se Vaše svatební šaty tomu to stylu co nejvíce podobali. Druhé pravidlo činí to, že je důležité vybrat si střih který bude opticky slušet Vaší postavě : podtrhne její plusy a skryje naopak její nedostatky. Skvěla proporce mezi těmito dvouma faktorama Vám zaručí opravdový půvab a vy budete vypadat ve Vaších svatebních šatech velké velikosti jako opravdová elegantní a šik princezna. Náš svatební salon Praha Vám velmi rád poradí jak správně si vybrat své dokonalé svatební šaty velké velikosti. Jsme velmi hrdí na to, že náš svatební salon může udělat z každé ženy a z každého typu postavy opravdu velmi půvabnou nevěstu.

Svatební šaty velká velikost : různé typy a styly

Náš svatební salon Praha Vám pomůže ve výběru těch nejslušivějších svatebních šatů velké velikosti tak aby Vám sto procentně slušeli. Náš výběr svatebních šatů velká velikost je opravdu neskutečně široký. Najdete u nás třeba splývavé svatební šaty velké velikosti z materiálu jako je třeba lehký šifón nebo splývavý satén. Tento styl svatebních šatů velké velikosti Vám pomůže vytvořit velmi odlehčenou a nežnou siluetu a také velmi vzdušný a delikátní look. Mimochodem, tento styl šatů je také naprosto ideální pro svatbu na pláži nebo venku v přírodě nebo na zahradě. Značka Zoryana Stekhnovych – Paris a náš salon Praha Vám také nabízí překrásné princeznovské svatební šaty velká velikost pro včechny nevěsty které se v jejich velký svatební den chtějí cítit jako pravdové princezny. Vybrat si můžete třeba svatební šaty velké velikosti z tylu pro opravdu velmi objemný a nadýchaný vzhled, nebo naopak svatební šaty velká velikost se sukní z luxusního saténu pro velmi šik a elegantní look. Často zdobíme naše svatební šaty velké velikosti krásnou propracovanou krajkou jelikož rády dáváme naším šatům ten správmý sofistikovaný a drahý vzhled. Pokud hledáte zlatý střed a nechcete aby Vaše svatební šaty velké velikosti byli moc zdobené nebo moc jednoduché. můžete si vybrat áčkové svatební šaty které mají střední objem a střední zdobení. Takový to střih není jenom velmi glamourní ale také velmi pohodlný. Také Vám pomůže vizuálně prodlouži Vaší siluetu a vy se v něm budete cítit svá, sebevědomá a hlavně zůstanete ve velkém pohodlí. Také Vám pomůže zeštíhlit vizuálně Vaší postavu. Tak neváhejte a sjednejte si schůzku v našem svatebním salonu v Praze. Prohlédněte si detailně naše elementy z krajky aby jste se na vlastní oči přesvědčila o jejich neskutečné kráse. Zamilujete se do naších ručně dělaných výšivek a to i na svatebních šatech velké velikosti. Zavolejte nám do salonu a my s Vámi velmi rádi domluvíme telefonicky datum a hodinu Vaší první návštěvy u nás.

Jaké svatební šaty budou slušet mé postavě?

Objevte kouzelný a luxusní svět svatebních šatů velké velikosti u nás ve svatebním salonu v Praze. Je důležité být obeznámena s typem postavy kterou máte aby jste věděla jaký střih svatebních šatů velké velikosti Vám bude nejvíce slušet. Existuje však několik zásadních pravidel kterými by bylo dobré se řídit. Objevte naší širokou kolekci neskutečně luxusních svatebních šatů velké velikosti. Splývavé svatební šaty velké velikosti dokážou krásně zjemnit Vaše boky které budou vizuálně hubenější. Pokud si chcete zvolit takto splývavé svatební šaty velké velikosti, doporučujeme Vám si vybrat sukni bez řasení které by jen zbytečně rošiřovali Váš pas a vizuálně zvětšovali Vaší břišní oblast. Také často doporučujeme naším nevěstám svatební šaty velká velikost s bohatší saténovou sukní která krásně zakryje všechny možné nedostatky v dolejší části těla. Tento strukturovaný materiál je totiž dostatečně tvrdý aby vše krásně kamufloval a dodal vaší siluětě královský a luxusní vzhled. Také určitě nezkazíte Váš svatební look pokud si vyberete áčkové svatební šaty velká velikost. Například ze saténu a šifónu pro matný efekt, Naše kolekce svatebních šatů velké velikosti Vás okouzlí svým elegantním vzhledem a svou exkluzivitou. Tento střih také moc hezky podtrhne ženskost Vaší siluety bez toho aby Vaše tělo obepínal a vytvoří Vám tak tělo opravdové bohyně. Na konec bychom také rády podotkli, že je velmi důležité si vybrat svatební šaty správné velikosti jelikož moc malé svatební šaty, nabo naopak moc velké šaty Vám budou zbytečně přidávat kila navíc. Náš svatební salon v Praze Vám rád představí svůj široký výběr svatebních šatů velké velikosti. Nechte si poradit našimi profesionálními asistentkami které Vám pomůžou zjistit Vaší správnou velikost svatebních šatů tak, aby Vám seděli naprosto dokonale a vy se v nich cítila v den vaší svatby naprosto perfektně. Návrhářka Zoryana Stekhnovych Vám nabízí tuto kouzelnou kolekci nádherných svatebních šatů velké velikosti které mají svůj šarm a styl.

Velmi široká kolekce svatebních šatů velké velikosti

Náš svatební salon Praha nabízí svým klientum širokou škálu moderních svatebních šatů velké velikosti pro všechny typy postav. V této kolekci nabízíme velikosti od 42 až do 52. Co se týče ostatních velikostí, vězte že Vám vždy můžeme ušít svatební šaty velká velikost na míru a nezáleží na tom, jakou velikost nosíte. Naše asistentky Vás poměří a uvidíte, že Vaše finální svatební šaty Vám budou sedět úplně přesně. Přijďte si k nám vyzkoušet tyto kouzelné modely do salonu v Praze. Vaše originální svatební šaty budou naprosto kouzelné a Vy se budete cítit jedinečně.

Výběr šatů v salonu v Praze

Najdete u nás třeba svatební šaty velká velikost ve velmi jednoduchém stylu a čisté linii zdobené třeba krásnými rukávky z delikátní krajky kterou najdete také na velmi něžné a vzdušné sukni. Pokud naopak toužíte být v den Vaší svatby za opravdovou princeznu, vyzkoušejte si u nás svatební šaty velká velikost v princeznovském stylu s velmi bohatou sukní a sofistikovaným zdobením z krajky, perel a třpytek. Proč k tomu třeba nepřidat ještě bohatou dlouhou a širokou vlečku která dodá Vaším šatům opravdu velmi královský, impozantní a vznešený vzhled. Naše svatební šaty velká velikost se vždy dají krásně upravit ať už jste malé nebo naopak vysoké výšky. Vyzkoušejte si v salonu Praha svatební šaty velká velikost. Proč si také třeba nevybrat svatební šaty s dlouhým krajkovým rukávem který zjemní Vaše ruce a dodá Vaším šatům tu pravou francouzskou eleganci a svátečný vzhled. Zaručujeme Vám že každý host Vaší svatby se bude kochat Vaší krásou a vaší elegantní ženskostí. Naše poradkyně jsou v salonu v Praze vždy pro Vás a jsou vždy připraveny Vám s výběrem šatů maximálně poradit.

Jakou barvu zvolit pro své svatební šaty velké velikosti?

Nevadí, že jste zaoblenější postavy, ve svatebním salonu Praha Zoryana Stekhnovych – Paris najdete i Vy ty dokonalé svatební šaty. Nevěsty často váhají a nevědí jakou barvu zvolit pro své svatební šaty velké velikosti : bílou nebo smetanovou. Samozřejmě záleží hlavně na Vašem vkusu s stylu : každému z nás se líbí něco jiného a to je naprosto v pořádku. Také si však můžete vybrat barvu podle vašeho typu pleti, barvy vlasů a očí. Doporučujeme Vám si vyzkoušet ve svatebním salonu svatební šaty těchto dvou barev a porovnat, která se k Vašemu typu hodí nejvíc a ve které se cítite nejlépe. Tento faktor je totiž také velmi důležitý a my Vám v salonu moc rádi poradíme jak na to a jak si správně vybrat barvu Vašich svatebních šatů velké velikosti.

Back to Top