Svatební šaty barvy slonová kost

Název této barvy je opravdu originální ovšem svatební šaty této barvy jsou velmi elegantní a stala se z nich již tradice.

29 résultats affichés

Sort by:

Jak vypadají svatební šaty barvy slonová kost a o jakou barvu se vlastně jedná? V našem svatebním salonu v Praze najdete nespočet svatebních šatů této krásné barvy. V tomto článku Vám představíme naše krásné svatební šaty barvy slonová kost. Také Vám představíme pár rad, jak si takové svatební šaty správné vybírat a pro jaký typ nevěsty jsou svatební šaty barvy slonová kost vhodné. Máte otázky co se týče této barvy svatebních šatů a nenašli jste na ně odpověď ani v tomto článku ani na našich internetových stránkách? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem nebo se rovnou zastavit do našeho svatebního salonu v Praze a my na Vaše otázky rádi odpovíme.

Elegance barvy slonová kost

Barva slonová kost je velice krásná a elegantní. Jedná se o barvu, která se hodně podobá bílé a smetanové barvě. Jedná se o svérázný odstín, který bude působit zajímavě a elegantně. Slonová kost je světlá barva která se podobá světle béžové barvě s lehkým odstínem do vanilkova. Jedná se o něžnou barvu. Svatební šaty barvy slonová kost budou působit něžným a elegantním dojmem. Chcete si vyzkoušet svatební šaty této zajímavé barvy? Náš svatební salon v Praze Vám nabízí mnoho svatebních šatů této hezké barvy. Pokud Vás takové svatební šaty zajímají a Vy byste si je ráda vyzkoušela a podívala se, zdali je tato barva vhodná pro Vaší svatbu, můžete se s námi spojit a domluvit si zkoušku svatebních šatů v našem svatebním salonu v Praze. Přesvědčíte se tak o tom, že takové svatební šaty barvy slonová kost jsou velice elegantní.

Svatební šaty barvy slonové kosti nebo smetanové?

Svatební šaty barvy slonové kosti se hodně podobají svatebním šatům smetanové barvy. Naše nevěsty tak často váhají a nevědí, jakou barvu si pro své svatební šaty zvolit. Smetanové svatební šaty jsou trochu světlejší než svatební šaty barvy slonová kost. Smetanová barva je více podobná bílé barvě. Slonová kost je mnohem více béžová. Výběr barvy tak záleží na Vašem vkusu a na Vašich preferencích. Je pravda, že béžové odstíny budou více slušet nevěstám se snědou pletí. Pokud máte například i kaštanovou barvu vlasů a očí, budete ve svatebních šatech barvy slonové kosti naprosto neodolatelná. Smetanové svatební šaty budou slušet světlejším typům. Nemusíte být hned blondýnka s bledou pletí, aby Vám slušely smetanové svatební šaty. Tuto barvu si můžete zvolit i pokud máte hnědé nebo oříškové svatební šaty. Nezapomeňte také na to, že smetanové svatební šaty jsou považované za univerzální a tak bude tato elegantní barva slušet všem.

Jaké doplňky ke svatebním šatům barvy slonové kosti?

Váš svatební look bude vypadat dokonale, pokud své svatební šaty doplníte správnými doplňky. Každý detail totiž hraje svou důležitou roli. Naše nevěsty se nás ptají, jakou barvu si mají zvolit pro své doplňky, pokud jsou jejich svatební šaty barvy slonové kosti. Náš svatební salon v Praze je toho názoru, že je nejlepší, aby byly doplňky v barvě svatebních šatů. Právě proto Vám doporučujeme si zvolit doplňky v barvě slonová kost. Takové doplňky najdete v našem svatebním salonu v Praze. Nabízíme Vám například svatební závoje v barvě slonové kosti nebo i krásná bolerka. Tyto bolerka najdete v různých provedeních a z různých materiálů. Nejoblíbenější verze jsou například ze saténu nebo z krajky. I ta je v barvě slonové kosti tak, aby vše k sobě krásně ladilo. Náš svatební salon v Praze si je totiž vědom toho, že každý detail hraje svou důležitou roli a je důležité, aby byl Váš svatební look dobře sladěn. Aby vše působilo harmonicky, je důležité si dát pozor na barvu svatebních šatů a na barvu svatebních doplňků.

Materiály pro svatební šaty barvy slonová kost

Již jsme probrali střih, styl i doplňky ke svatebním šatům barvy slonová kost. Je na čase probrat materiály, které se pro svatební šaty této krásné barvy dají použít. Zde pro Vás má náš svatební salon v Praze několik návrhů a možností. Jednou z nejoblíbenějších voleb je satén. Dokonalé saténové svatební šaty barvy slonová kost budou vypadat v míru tradičně a v míru moderně. Jedná se o skvělou volbu pro nevěstu, která chce upoutat pozornost a přitom zůstat nadále elegantní a šik. Takové saténové svatební šaty můžou být doplněné například krajkou barvy slonová kost. I krajkové svatební šaty barvy slonová kost jsou moc krásné. Takový model bude působit glamour vzhledem. Tyto svatební šaty se budou hodit pro glamour nevěstu, která má ráda luxus a šik. Jednodušší verzí pak budou svatební šaty ze šifonu v barvě slonová kost. Tyto svatební šaty si zamilujete pro jejich něžnost a jejich romantický vzhled plný elegance a šiku. V neposlední řadě musíme také upomenout něžné svatební šaty z tylu. Tyto svatební šaty jsou známé pro svůj princeznovský vzhled a díky barvě slonová kost budou působit i extravagantně a originálně.

Boho svatební šaty barvy slonová kost

Barva slonová kost se náramně hodí pro boho svatební šaty. Boho styl je známý svým přírodním a nenuceným vzhledem. Díky svému béžovému odstínu působí barva slonové kosti velmi přirozeně a tak bude výsledek opravdu velice krásný. Pokud se Vám líbí boho styl, svatební šaty barvy slonová kost jsou skvělým výběrem. Takové svatební šaty se také budou skvěle hodit k dekoraci v boho stylu. Tento typ dekorace je totiž většinou v béžových odstínech a tak bude konečný výsledek velice harmonicky působící. Chcete se o tom přesvědčit sama? Na internetu můžete najít mnoho inspirací, jak na boho svatbu a na boho svatební šaty.

Svatební salon v Praze se svatebními šaty v barvě slonová kost

Rozhodli jste se pro svatební šaty v barvě slonová kost? V tom případě se musíte zastavit do našeho svatebního salonu v Praze. Nabízíme Vám totiž mnoho svatebních šatů v této krásné barvě. Najdete u nás mnoho stylů. Objevte například princeznovské svatební šaty ale také i boho svatební šaty, krajkové svatební šaty nebo saténové svatební šaty. Velmi populární jsou i áčkové svatební šaty a svatební šaty střihu mořská panna. Všechny tyto styly najdete u nás ve svatebním salonu v barvě slonová kost. Výběr je opravdu velmi široký. To samé platí i co se materiálů týče. Toho využíjí zejména nevěsty, které si chtějí nechat ušít svatební šaty na míru v barvě slonová kost.

Back to Top