Smetanové svatební šaty

Smetanová barva byla kdysi opravdovou novinkou a velice nevídanou a originální barvou.

43 résultats affichés

Sort by:

Smetanové svatební šaty se však stali tak moc oblíbené, že je najdete na každé druhé nevěstě. Právě takovým způsobem se z originálních smetanových svatebních šatů stali tradiční a nadčasové svatební šaty. Tuto barvu si zamilovali nevěsty v Praze a zamilujete si ji určitě i Vy. Objevte luxusní smetanové svatební šaty ve svatebním salonu přední české návrhářky Zoryany Stekhnovych a určitě najdete kouzelné svatební šaty svých snů. Přejete si něco nevídaného a originálního? Smetanové svatební šaty můžou být i takové. Stačí si zvolit nevídané zdobení a originální střih svatebních šatů. O tom všem si popovídáme v tomto článku. Hurá tak do čtení ve světě módy a různorodé inspirace.

Proč nevěsty upřednostňují smetanové svatební šaty?

V čem spočívá výhoda a krása smetanových svatebních šatů? Mnoho nevěst si volí právě tuto elegantní barvu pro svůj velký svatební den. Smetanová barva působí velice přirozeně a připomíná tak přirozené a luxusní svatební látky jako je například hedvábí. Tato barva působí také velmi něžně jelikož vytváří mnohem menší kontrast s barvou pokožky než bílá barva. Přeci jen se smetanová barva více podobá barvě pokožky, než bílá barva. Kontrast je tak mnohem měkčí a celkový svatební look tak působí něžněji. Jedná se také o moderní barvu. Smetanové svatební šaty tak budou působit moderně a nadčasově. Pokud se vyhýbáte příliš tradičním svatebním šatům a hledáte něco, co se bude lišit od svatebních šatů předešlých generací, smetanové svatební šaty budou skvělou trefou do černého.

Látky pro smetanové svatební šaty

Jakou látku si zvolit pro své svatební šaty smetanové barvy? Náš svatební salon v Praze si pro Vás připravil profesionální servis a s ním i širokou škálu těch nejrůznějších látek pro svatební šaty smetanové barvy. Můžete zůstat na blízku klasiky a zvolit si například satén smetanové barvy. Pokud chcete být za princeznu, vyzkoušejte smetanový tyl. Ten může být jak matný, tak i s třpytkami. Třpytivé svatební šaty smetanové barvy ocení nevěsty, které hledají glamour look a chtějí být za opravdovou zářivou hvězdu. Co víc si přát, než nádherné svatební šaty s luxusních látek, ve kterých se budete cítit šik dojmem? Další zajímavou látkou je šifon. I ten nabízí náš svatební salon v Praze ve smetanové barvě. Se šifonem docílíte elegantních a splývavých svatebních šatů. Takové smetanové svatební šaty budou vypadat skvěle na boho svatbě. Nesmíme zapomenout ani na organzu. Pokud ráda překvapujete a chcete, aby byly Vaše smetanové svatební šaty extravagantní, organza je pro Vás to pravé ořechové. Taková látka se leskne a vytváří originální objem a tvar, kterým oslníte každého hosta Vaší svatby. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na krep smetanové barvy. Tato skvělá látka bude působit velice drahým dojmem. Oceníte ji zejména. Pokud sníte o jednoduchých svatebních šatech smetanové barvy a milujete čistou linii.

Jak vypadá smetanová barva?

Smetanová barva, jak již její jméno napovídá, připomíná barvu smetany. Jedná se tak o světlý odstín lehce do béžova. Tato barva velmi připomíná bílou, ovšem je trochu více nažloutlá. Smetanová barva je něžná, jelikož je blíž barvě pleti. Svatební šaty tak budou působit harmonicky jelikož se nevytvoří příliš silný kontrast jak to bývá u svatebních šatů bílé barvy. Taková barva působí také velmi přirozeně a bude skvěle připomínat například hedvábí. Hedvábná látka je luxusní a přírodní. Pokud máte ráda moderní styl, smetanové svatební šaty pro Vás budou to pravé. Existuje i ještě více nažloutlý odstín. Takové barvě se říká slonová kost. Svatební šaty barvy slonová kost se hodně podobají smetanovým svatebním šatům. Jejich brva je však trochu více tmavá a žlutá. A jakou barvu budete preferovat Vy? Bílou, smetanovou nebo slonovou kost? Přijďte si je vyzkoušet všechny do našeho svatebního salonu v Praze.

Detaily na smetanových svatebních šatech

Vaše svatební šaty musí být dokonalé. Aby byl výsledek opravdu perfektní, je třeba dbát i na detaily. Vaše smetanové šaty budou vypadat skvěle, pokud budou jejich detaily krásně doladěné. Dbejte tak na to, aby byly detaily na Vašich svatebních šatech stejného smetanového odstínu, jako svatební šaty samotné. Vaše smetanové svatební šaty nebudou vypadat elegantně pokud na nich budete mít například bílou krajku nebo krajku barvy slonová kost. Vše musí být barevně slazeno. Určitě si však můžete zvolit smetanové svatební šaty ozdobené krajkou naprosto jiné barvy, jako například černá, růžová nebo červená. Takový kontrast bude originální a extravagantní. Pokud se Vám líbí barvené svatební šaty ale nechcete šokovat až moc, alternativa smetanových svatebních šatů s barevnou krajkou může být skvělým řešením. Takové originální svatební šaty Vám může náš svatební salon v Praze vytvořit klidně i na míru a to dle Vašich představ a barevných preferencí.

Smetanová krajka na svatebních šatech

Svatební šaty můžou být zdobené krásnou smetanovou krajkou. Abyste měla opravdu široký výběr, náš svatební salon v Praze si pro své nevěsty připravil hned několik různých krajek smetanové barvy. Mátě ráda jednoduchost? Vyzkoušejte naší jednoduchou a tenkou krajku smetanová barvy. Jedná se o francouzskou, ručně vyráběnou krajku, která Vás nadchne svým luxusem a delikátním propracováním. Máte ráda spíše glamour? Tak to se Vám bude líbit naše krajka ozdobená smetanovými perličky. Tato krajka působí romanticky a sofistikovaně. Pokud hledáte ještě více hvězdný styl, vyzkoušejte i naše svatební šaty zdobené smetanovou krajkou a štrasovými kamínky. Tyto kamínky se budou neuvěřitelně třpytit a nadchnou Vás svým královským vzhledem. Buďte za hvězdu díky svatebním šatům se smetanovou krajkou v Praze.

Doplňte své svatební šaty extravagancí

Kdo říká, že smetanové svatební šaty nemůžou být extravagantní? Opravdu tomu tak není. Vaše smetanové svatební šaty můžou být velice extravagantní pokud si k ním zvolíte extravagantní zdobení nebo například extravagantní styl. Určitě se nebojte experimentovat a doplnit své svatební šaty například extravagantní barevnou výšivkou z barevné krajky nebo korálků. Zkuste také vrstvení a zvolte si naše extravagantní svatební šaty složené ze dvou částí : šaty s krátkou sukní, na kterou se dá navléct dlouhá princeznovská sukně. Překvapíte tak každého hosta své svatby. Chcete překvapit ještě více? Zkuste kombinovat smetanovou barvu s jinými barvy jako je například černá. Vaše svatební šaty tak budou působit rockově. Nezapomínejte ani na doplňky. Vyzkoušejte třeba sladit k Vašim svatebním šatům elegantní klobouček se závojem. Vytvoříte tak krásný retro styl, který Vám bude každý závidět.

Back to Top