Dlouhé společenské šaty Praha

Chcete si půjčit nebo koupit originální dlouhé společenské šaty? V tom případě jste tu správně !

194 résultats affichés

Sort by:

Hledáte dlouhé společenské šaty na půjčení nebo na prodej? Tak v tom případě jste na správné adrese? Náš salon Praha Vám nabízí mnoho luxusních společenských šatů dlouhé délky. Nabízíme Vám bohatou kolekci dlouhých společenských šatů vhodné pro všechny elegantní příležitosti jako jsou věčírky, plesy nebo svatby. Vydejte se s námi kouzelnou cestou a objevte naše královské dlouhé společenské šaty v salonu v Praze které Vás jistě okouzlí. Nabízíme nejen mnoho různých stylů, ale také barev i velikostí. Najdete u nás velikosti od 32 do 54. Ostatní velikosti samozřejmě šijeme na míru tak, aby Vám Vaše dlouhé společenské šaty perfektně sedly. Kromě toho, dlouhé společenské šaty Vám také můžeme na míru upravit. Jelikož jsme výrobce všech našich šatů, umíme s nimi pracovat tak, aby byli vždy perfektní a to za jakých koliv okolností.

Dlouhé společenské šaty jako synonym elegance

Co může být ještě více elegantní než luxusní dlouhé společenské šaty které krásně zvýrazní Vaší siluetu? Dlouhé společenské šaty jsou bez pochyb synonymem francouzské elegance, šarmu, šiku a sofistikovaného vzhledu. Každá žena sní o tom, obléct si na sebe jednou takto luxusní model a cítit se jako královna. Náš salon Praha Vám tento servis dopřeje. Užijte si Vaší elegantní příležitost a to také díky dlouhým společenským šatům francouzsko-české značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Náš profesionální stylistický tým v čele s návrhářkou Vás rád provedete tímto kouzelným světem a poradí Vám jak správně si vybrat své dlouhé společenské šaty v salonu v Praze. Pokud si nevíte rady, nevíte jaký styl si vybrat nebo jak a kde s výběrem začít, salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris je tím správným místem které Vám dokáže pomoci, dát Vám ty správné rady a vybrat s Vámi ty nejkrásnější dlouhé společenské šaty ve kterých si Váš večer zaručeně užijete. Vyberte si Vaše vysněné dlouhé společenské šaty mezi šatama které naše značka nabízí a budete zaručeně hvězdou večera.

Dlouhé splývavé společenské šaty ze šifónu

Tato francouzsko-česká značka Vám nabízí mnoho modelů dlouhých splývavých společenských šatů vyrobených z velmi něžného šifónu. Najdete u nás celou širokou kolekci velmi elegantních splývavých dlouhých společenských šatů v mnoha různých barvách které jsou k tomu všemu ještě i velmi univerzální. Šifón je látka milovaná ženamy z celého světa jelikož dokáže přidat siluetě velkou eleganci ale hlavně krásně zakrýt eventuální nedostatky postavy. Sukně ze šifónu bude velmi lehká a vzdušná. Tato sukně bude většinou rovného a lehce áčkového tvaru který Vás nebude obepínat a nepodtrhne tak Vaše boky. Taková to látka vytvoří velmi krásné a romantické pohyby když se budete hýbat (chodit i tancovat). Když budete třeba z příma jít, takové to splývavé dlouhé společenské šaty budou krásně vlát za Vámi a vytvoří tak menší objem který je však přiměřený jelikož se nejedná o princeznovské dlouhé šaty. Tento styl dlouhých společenských šatů je naprosto skvělý pro akce jako jsou svatby a to právě díky své lehkosti a relativní jednoduchosti. Pokud jste tedy pozvaná na svatbu, pokud jdete za svědkyni, za družičku nebo jste maminkou nevěsty nebo ženicha, tento typ dlouhých splývavých společenských šatů je přesně to, co potřebujete. V salonu v Praze jsme přesvědčeni, že díky vysoké kvalitě šatů a jejích cenové dostupnosti se do nich jistě zamilujete a najdete přesně to, co hledáte. Navštivte nás a my Vám rády pomůžeme s výběrem aby jste se přesvědčila na vlastní oči.

Princeznovské dlouhé společenské šaty

Milujete dlouhé společenské šaty s bohatou objemnou sukní? Sníte o tom stát se opravdovou princeznou aspoň na jeden večer? Naše princeznovské dlouhé společenské šaty Vám tento sen v mžiku splní. Vyberte si u nás v salonu Praha třeba krásné modely dlouhých společenských šatů pro princeznu se saténovou luxusní sukní. Lehce lesklá, dodá Vašemu společenskému looku ten správný glamour vzhled. Pokud chcete velmi objemnou sukni jako u baletní tanečnice, doporučujeme Vám si zvolit dlouhé společenské šaty pro princeznu se sukní z tylu (nejlépe několik vrstev tylu pro ještě víc nadýchaný a objemný efekt). Chcete si vytvořit opravdu nezapomenutelný a nepřehlédutelný look? Zvolte si dlouhé princeznovské společenské šaty s tylovou třpytivou sukní ! Budete se třpytit jako diamant a nikdo Vás za jisté nepřehlédne. Tento tyl má na sobě miliony krásných a delikátních třpytek které se velice třpytí na světle. Přijďte se do salonu v Praze podívat na takto třpytivé dlouhé princeznovské společenské šaty a my jsme si jistí že se do nich naprosto zamilujete a to díky jejich pohádkovému vzhledu. Tento typ šatů je mimochodem perfektní také pro události jako jsou zásnuby a to díky jejích velice romantickému a svátečnímu vzhledu.

Jak přizpůsobit dlouhé společenské šaty své výšce?

Hodně žen váhá a bojí se výběru dlouhých společenských šatů jelikož se bojí že tento typ společenských šatů nebude dostatečně dobře přizpůsobený jejich výšce. V našem salonu se tohoto problému nemusíte bát jelikož naše krejčové jsou vždy k Vaším službám a až příliš dlouhé společenské šaty Vám na míru upraví tak, aby měli tu ideální délku. Teď již víte kam zajít pokud hledáte ideální dlouhé společenské šaty na prodej či půjčení. Náš salon v Praze Vám také nabízí velký výběr velmi sexy dlouhých společenských šatů se kterými zajistě uděláte pořadnou parádu. Pokud dlouhé společenské šaty nejsou Váš šálek a Vy preferujete krátké šaty, jistě si vyberete i v naší kolekci krátkých společenských šatů všech barev. Kontaktujte nás a přijďte co nejdříve na Vaší zkoušku elegantních a exkluzivních dlouhých společenských šatů v salonu v Praze.

Úprava dlouhých společenských šatů tak aby Vám perfektně padly

Mnoho žen si myslí, že dlouhé společenské šaty nesluší siluetám malé výšky. Opak je však pravdou. Dlouhé společenské šaty Vám prodlouží opticky Vaše nohy jak žádné jiné. Vaše silueta bude tak vypadat delší, harmoničtější a vyšší. Tohoto efektu však docílíte pokud si vyberete dlouhé společenské šaty menšího objemu, společenské šaty s bohatou sukní Vám na výšce budou bohužel trochu ubírat. Také si můžete vybrat rovné, dlouhé společenské šaty, splývavé šaty nebo společenské šaty střihu mořské panny. Bohužel, a jak již bylo zmíněno, princeznovské společenské šaty budou na výšce ubírat a to díky velkému objemu který Vaší siluetě přináší. Co se týče délky našich šatů, ty jsou vždy relativně dlouhé tak, aby se mohli přizpůsobit každé klientce a to i když bude relativně vysoká. Náš salon Vám však může šaty upravit tak, aby nebyly dlouhé a vy si na ně nešlapala a Váš večírek či ples si na plno užila. Co se naopak týče klientek které jsou velmi vysoké a bojí se, že jim naše dlouhé společenské šaty budou moc krátké : i pro Vás máme řešení ! Jak již bylo řečeno, naše společenské šaty jsou dostatečně dlouhé aby sedly každému. Kromě toho máme v kolekci i několik delších společenskcýh šatů které Vám zaručeně budou dostatečně dlouhé. Pokud si však přejete jiný model, dlouhé společenské šaty Vám můžeme na míru na Vaší výšku ušít. Poměříme Vás tak, aby finální společenské šaty sedly naprosto ideálně. V salonu v Praze máme opravdu neskutečně velký výběr šatů a to jak i stylově, tak i co se délky týče : jsme si tedy jisté že se zaručeně do jednoho z našich modelů šatů jistě zamilujete. A pokud hledáte něco opravdu jedinečněho : Zoryana Stekhnovych najde řešení na vše a společenské dlouhé šaty Vám můžeme i ušít na zakázku.

Dlouhé společenské šaty s vlečkou nebo bez?

Další otázka kterou nám často kladou naše klienty je co doporučujeme : nosit dlouhé společenské šaty s vlečkou nebo bez ní. Zopakujeme ještě jednou : každý má svůj vkus a svůj styl – toto je naprosto v pořádku a vy směle následujte tomu, co se líbí a vyhovuje Vám, musíte se totiž cítit skvěle. Rády bychom Vám však dali několi typů a rad které by pro Vás možná mohli být užitečné. Vězte že dlouhé společenské šaty s opravdovou vlečkou (50 centimetrů a více) budou vždy více sváteční a impozantní než dlouhé společenské šaty bez vlečky. Je tedy důležité si být vědomá na jaký typ akce jdete (dosti sváteční nebo méně formální) aby jste věděla zdali-si můžete dovolit společenské šaty s vlečkou (nebo že by byla dokonce i nezbytná) nebo by takové šaty byli trochu moc a bylo by lepší si zvolit jednodušší variantu : společenské šaty bez vlečky. Co se týče vizuálního vzhledu, vlečka na šatech Vám vždy pomůže opticky prodloužit Vaší postavu která bude působit štíhleji a s větší harmonií. To je důvod proč si mnoho žen preferuje zvolit dlouhé společenské šaty s menší vlečkou jelikož chtěji dosáhnout tohoto efektu. Jedna skvělá alternativa existuje pro té, které si přejí vizuálně svou siluetu vylepšit ale nechtejí mít u šatů dlouhou vlečku : mnoho naších dlouhých šatů mají lehce prodlouženou sukni v zádu a vytváří tak optický dojem malinké krátké vlečky která však bohatě stačí pro vizuální prodloužení Vaší postavy. Zavolejte našemu salonu v Praze již dnes a domluvte si u nás zkoušku, my Vám moc rády ukážeme efekt šatů s vlečkou (dlouhou i krátkou) a bez vlečky aby jste vše dobře porovnala a vybrala variantu která Vám nejlépe vyhovuje. Zamilovala jste se do jedných z naších šatů a uvažujete o koupi? A však mají vlečku kterou Vy si nepřejete? Žádný problém, na míru Vám náš salon v Praze může vlečku zkrátit nebo úplně odstranit. Je jedno zdali hledáte splývavé dlouhé šaty, šaty s vlečkou nebo bez, princeznovské šaty nebo šaty světlé či tmavé barvy : vše najdete v našem salonu Praha. Pokud naopak uvažujete o koupi společenských dlouhých šatů s vlečkou a však ty, co jste si vybrala vlečku nemají, můžeme Vám samozřejmě ušít na míru stejné dlouhé společenské šaty s vlečkou délky kterou si sama určíte. Jelikož jsme výrobce šatů, nemáme hranice a vše je u nás možné. Mimochodem, je vždy možné ke kterým koliv šatům přidat speciální systém díky kterému si vlečku můžete na tancování sepnout a hýbat se ve větším pohodlí.

Back to Top