Světle modré plesové šaty na maturitní ples

Chcete se cítit romanticky a něžně ? Světle modré plesové šaty Vám tento pocit umožní i na Vašem maturitním plese.

39 résultats affichés

Sort by:

Tato krásná barva připomínající sluneční nebe Vás nadchne svou něžností a delikátností. Romantické plesové šaty této skvostné barvy najdete v naší půjčovně v Praze. A víte o tom, že jsme výrobce všech plesových šatů na maturitní ples, které nabízíme ? Víte také o tom, že si u nás můžete naše skvostné maturitní šaty na ples jak půjčit tak i koupit ? Více o našich plesových šatech si můžete přečíst na našich internetových stránkách. V tomto článku se zblízka podíváme právě na světle modré plesové šaty na maturitní ples. Jak si tuto barvu vybrat a co vlastně takové světle modré maturitní šaty obnáší? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem článku. Také Vám představíme pohádkovou kolekci nádherných plesových šatů světle modré barvy.

Proč zrovna světle modrá barva?

Existuje tisíc důvodů, proč byste si měli zvolit tuto krásnou a něžnou barvu. Světle modrá barva vypadá romanticky a něžně. Taková barva se skvěle hodí pro mladistvou nositelku, jakou zrovna maturantka je. Jedná se také o pastelovou barvu, která je nejenom trendy ale také působí velice moderně. Světle modré plesové šaty na maturitní ples si určitě oblíbíte i pro jejich nadčasový vzhled. Tato barva bude totiž v módě snad vždy. Jedná se také o klasickou barvu a tak s ní uděláte trefu do černého. Potřebujete další argumenty? Světle modré maturitní šaty na ples budou slušet jak blondýnkám tak i brunetkám. Jedná se totiž o relativně univerzální barvu. Nemusíte se tak bát, že byste s ní udělali chybu. Poud tak nechcete riskovat, zvolte si jistotu v podobě světle modrých šatů na maturitní ples v Praze.

Maturitní šaty na ples připomínající barvu nebe

Je jasné, že světle modré maturitní šaty na ples připomínají krásnou barvu nebe. Představte si hezký, slunečný den a vzhlédněte nahoru. Uvidíte pohádkově modré nebe. Přesně tak budou vypadat Vaše plesové šaty na maturitní ples v Praze. Zamilujete si takové krásné šaty na ples. Světle modrá barva se Vám určitě bude líbit i tím, že se k ní velice snadno kombinují doplňky. Pokud si přejete doplňky ve stejné, světle modré barvě, tak to zajisté nebude složité. Doplňky v této barvě totiž najdete velice snadno. Pokud si přejete doplňky jiné barvy, tak je určitě důležité vědět, že se ke světle modrým plesovým šatů hodí hned několik barev. Skvěle budou vypadat doplňky ve stříbrné barvě. Právě stříbrná a světle modrá barva spolu vypadají opravdu velmi harmonicky. Velice krásně budou vypadat i doplňky zlaté barvy nebo smetanové barvy. Pokud opravdu nemáte na výběr, můžete zkusit i doplňky černé barvy. Kombinace černých doplňků a světle modrých plesových šatů bude vypadat retro dojmem.

Různé odstíny světle modré barvy

Světle modrá barva, jak to už bývá i u jiných barvách, může být opravdu různorodá. Existuje totiž několik odstínů, které najdete u světle modré barvy. Které to jsou? A který si zvolit? Na tyto otázky Vám zmůže odpovědět prodejní asistentka v naší půjčovně maturitních šatů na ples v Praze. Jako první Vám představíme klasickou světle modrou barvu. Tato barva je zářivá, světlá a veselá. Světle modré maturitní šaty na ples v tomto odstínu budou působit mladistvým a pozitivním dojmem. Dále také nabízíme světle modré plesové šaty na maturitní ples tyrkysového odstínu. Tento odstín Vám bude připomínat mentol. Jedná se také o pastelovou barvu. Překvapí Vás originalita a neopakovatelnost této barvy. Takové originální plesové šaty na maturitní ples určitě překvapí i ostatní účastníky Vašeho plesu. Pokud tak chcete barvu, která bude originální a budou jen malé šance, že si některá z Vašich spolužaček zvolí stejnou barvu, světle tyrkysová pro Vás bude jasnou volbou. Vyzkoušejte si naše luxusní maturitní šaty na půjčení v Praze těchto dvou odstínů a vyberte si ten, který se Vám bude líbit nejvíce.

Tylové plesové šaty světle modré barvy

Barva nebe naprosto vyzývá k lehkým plesovým šatům, které by připomínaly lehký obláček na nebi. Právě takové jsou romantické tylové plesové šaty, které naše půjčovna v Praze nabízí. Tyl je lehká látka a tak se v tylových plesových šatech budete opravdu cítit jako v oblacích. Naše tylové maturitní šaty Praha jsou vytvořené z několika vrstev tylu. Tím vytváříme vrstvený a nadýchaný efekt. Materiálem rozhodně nešetříme a tak jsou tyto plesové šaty Praha opravdu luxusní. Vyzkoušejte i naší novinku : třpytivé maturitní šaty ze světle modrého tylu. Tato látka je posetá miliony třpytek. Vaše maturitní šaty Praha se tak budou třpytit a Vy se budete cítit jako paprsky slunce na slunečném, letním nebi.

Pohádkové modré plesové šaty jako pro Popelku

Nepřipomíná Vám světle modrá barva něco? Ano přesně tak… Popelku ! Právě Popelka měla na bále plesové šaty světle modré barvy. V našich princeznovských maturitních šatech na ples se budete cítit jako Popelka i Vy. Nabízíme dokonce plesové šaty, které jsou inspirované ikonickými princezny, včetně Popelky. Tyto světle modré šaty jsou princeznovského střihu a mají tak neskutečně bohatou sukni. Na jejich výrobu byl použit speciální materiál, který je posetý třpytkami. Tyto popelkovské šaty se tak neuvěřitelně třpytí, což ještě více usiluje jejich princeznovský efekt. Nádherná holá záda s kříženými ramínky si určitě také zamilujete, stejně jak jejich srdíčkový dekolt, který šatům dodává smyslný a ženský vzhled. Naše pohádkové plesové šaty pro princeznu prostě položí všechny hosty plesu na kolena.

Jak nosit světle modré maturitní šaty?

Světle modré maturitní šaty jsou skvělé také tím, že se v nich budete cítit pohodlně. Tato barva Vás rozjasní a i omládí. Jedná se o barvu, která se lehce kombinuje a tak není nošení světle modrých maturitních šatů vůbec složité. Přijďte si vyzkoušet naše maturitní šaty a sama se o tom přesvědčíte. Jako vždy Vám doporučíme si pečlivě vybrat střih šatů tak, aby se hodil jak k Vaší postavě tak i k Vašemu stylu. To samé totéž platí i u světle modrých plesových šatů. Určitě Vám také doporučíme si pečlivě vybrat doplňky k Vaším maturitním šatům tak, aby působil celý celek sofistikovaným, propracovaným a harmonickým dojmem. Máte další otázky ohledně světle modré barvy nebo světle modrých plesových šatů na maturitní ples? Neváhejte se zastavit na zkoušku do naší půjčovny v Praze a my Vám se vším poradíme. Inspirujte se také naší luxusní kolekcí světle modrých plesových šatů, kterou si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách nebo přímo v salonu v Praze.

Back to Top