Společenské šaty z krepu

Konečně Vám můžeme představit naše kouzelné společenské šaty z krepu.

17 résultats affichés

Sort by:

Objevte s námi v tomto článku tuto novodobou a velice elegantní látku. Krep si určitě oblíbíte jak pro jeho univerzální vzhled, tak i pro jeho kvalitu a eleganci. Určitě Vás zaujme i matný vzhled krepu díky čemu se jedná o ideální látku pro jednoduché ale i sofistikované společenské šaty. Máte ráda čistou linii? Společenské šaty z krepu jsou pro ni ideální. Tato látka je však univerzální a z krepu se tak dají vytvořit i opravdu neuvěřitelně bohaté a luxusní společenské šaty zdobené kamínky nebo třpytky. Objevte všechny možnosti krepu díky úchvatné kolekci společenských šatů z krepu, kterou najdete v naší půjčovně v Praze.

Barevný krep : krásná látka pro společenské šaty

Krep si zamilujete na dotyk. Určitě Vás ale okouzlí i možnosti krepu, co se barev týče. V naší půjčovně a ateliéru v Praze najdete ty nejúžasnější společenské šaty z krepu těch nejrůznějších barev. Nabízíme jak i kalsické krepy, tak i krepy originálních a trendy barev. Naší žhavou novinkou je například krep světle fialové lila barvy. Jedná se o velice trendy barvu a takové lila společenské šaty jsou romantické, něžné a působí velice něžným dojmem. Objevte například naše elegantní dlouhé společenské šaty z krepu v lila barvě a s nádhernou krajkou, která zdobí dekolt a ramena šatů. Určitě se Vám budou líbit i sexy elementy těchto společenských šatů a zejména to, že jsou v oblasti dekoltu průhledné. Krásná, rovná silueta, Vám vytvoří čistou linii a nechá prostor Vašim křivkám a Vaší jedinečné osobnosti.

Dlouhé nebo krátké společenské šaty z krepu

Krep je skvelý tím, že se jedná o univerzální látku, ze které je možné ušít jak krátké společenské šaty (často se jim říká koktejlové společenské šaty nebo koktejlky), tak i dlouhé společenské šaty. V obou dvou případech budou společenské šaty neuvěřitelně elegantní a stylové. Krátké koktejlové šaty si můžete vzít na mnoho různorodých akcí jelikož se lehce přizpůsobí stylu a úrovní dané společenské akce. I dlouhé společenské šaty z krepu budou působit luxusním dojmem. Svou siluetou v krepových společenských šatech okouzlíte nejednoho hosta. Pokud si nevíte rady a nemůžete se rozhodnout, zdali si máte zvolit dlouhé nebo krátké společenské šaty, můžete se zeptat v naší půjčovně v Praze. My Vám rádi poradíme. Také se nebojte experimentovat a zkoušet něco nového jako například extravagantní společenské šaty z krepu.

Můžou být společenské šaty z krepu sexy?

Odpověď je krátká: zaručeně ano! Jak docílit sexy vzhledu svých společenských šatů z krepu? Vyzkoušejte náš super elastický krep. Díky speciálním vlastnostem tohoto krepu je možné z něho ušít velice obepínající společenské šaty. Takové společenské šaty skvěle podtrhnou každou křivku Vašeho těla. Nositelka takových společenských šatů se bude cítit sexy, svůdně a velice žensky. Chcete ještě něco více sexy? Vyzkoušejte naše sexy společenské šaty s rozparkem. Takový rozparek podtrhne Vaše nohy, jejich délku a jejich sexy křivky. Takové společenské šaty můžou být vytvořené jak z elastického krepu tak i z klasického krepu. Vše záleží na zbytku střihu šatů. Pokud si však přejete aby byly Vaše společenské šaty s rozparkem co nejvíce obepínající to jenom jde, doporučujeme Vám si zvolit i zde raději elastický krep. Objevte nekonečné možnosti klasického i elastického krepu v ateliéru a v půjčovně společenských šatů v Praze přední české návrhářky Zoryany Stekhnovych. Objevte překrásný svět módy, lesku a luxusu. Domluvte si Vaši zkoušku v salonu v Praze již dnes a my Vás provedeme kouzelných světem našich skvostných a luxusních společenských šatů. Z naší kolekce společenských šatů si určitě vyberete ty pravé pro každou z Vašich společenských akcí.

Splývavá silueta společenských šatů z krepu

Krep má své specifické vlastnosti díky čemu jsou společenské šaty z krepu jedinečné a odlišné od jiných společenských šatů. Krep je relativně těžká látka, díky čemu dokáže vytvořit nádherné splývavé siluety. Látka bude ladně splývat podel Vaší siluety a Vy se budete v takových společenských šatech cítit jako královna. Mimochodem, splývavá silueta se často používá pro docílení boho efektu. Pokud tak hledáte boho společenské šaty, šaty z krepu budou zajisté skvělou volbou. Nejenom že Vaše společenské šaty budou splývavé ale dokonce i luxusní a šik. A co tak doplnit své společenské šaty z krepu malou vlečkou? Vlečka dokáže opravdová kouzla jelikož skvěle prodlouží Vaší siluetu a ta tak bude ještě krásnější a ještě víc elegantní a šik. Vyzkoušejte si naše krepové společenské šaty s vlečkou a my jsme si jistí, že už pak nebudete chtít nic jiného. Do těchto společenských šatů se prostě zamilujete na první pohled.

Jak poznat společenské šaty z krepu dobré kvality?

Říkáme to neustále: kvalita je nesmírně důležitá a tak je třeba na ni dbát. To platí nejenom pro společenské šaty ale i pro látky, které jsou na společenské šaty použité. Jak poznáte kvalitní krep? Krep je relativně těžká látka a přesně takový bude i kvalitní krep. Pokud je krep až moc lehký, může jít o méně kvalitní krep. Existují však i vyjímky lehkých a tenkých kvalitních krepů, které se hodí na lehké a splývavé společenské šaty nebo například na blůzy. Krep musí být také jemný a příjemný na omak. Nebo je látka na omak až moc nepřirozená, může se také jednat o méně kvalitní a příliš moc syntetický krep. V naší půjčovně a ateliéru v Praze najdete jenom kvalitní krepy. Naše společenské šaty tak jsou vždy luxusní a toho nejvyššího úrovně.

Kde najít společenské šaty z krepu v Praze?

I na tuto otázku je odpověď velice jednoduchá. Ty nejkrásnější společenské šaty z krepu najdete u nás v půjčovně v Praze. Zde najdete jak společenské šaty na půjčení, tak i společenské šaty na prodej. Náš ateliér v Praze Vám také nabízí servis šití společenských šatů na míru. Tento servis Vám umožní nechat si vytvořit společenské šaty z krepu přesně podle Vašich představ. Díky našemu širokému výběru si ale určitě vyberete i v naší kolekci již hotových společenských šatů z krepu. Výhoda této kolekce je v tom, že tyto společenské šaty Praha jsou ihned k dispozici. Šaty si tak můžete koupit nebo půjčit v ten samý den. Nebude tak potřeba čekat. Pokud tak spěcháte a hledáte společenské šaty z krepu na rychlo, náš salon v Praze pro Vás zaručeně najde to správné řešení. Kontaktujte nás již dnes a my Vás velice rádi uvítáme u nás v Praze.

Back to Top