Výprodej svatební doplňky

Svatební šaty jsou jistě velmi důležité a jsou tím nejdůležitějším elementem Vašeho svatebního looku. Je však velmi důležité svatební šaty skvěle zkombinovat tak, aby byl výsledek velmi harmonický.

7 résultats affichés

Sort by:

Proto Vám náš svatební salon v Praze nabízí skvělou kolekci svatebních doplňků za skvělé ceny díky našemu výprodeji. Přijďte objevit tuto kolekci u nás v salonu a jistě doplníte Váš look přesně tím, co potřebujete. Co je opravdu skvělé je, že si u nás všechny tyto doplňky pořídíte za skvělou cenu. Tyto atraktivní ceny se Vám zaručeně budou líbit.

Jak si vybrat svůj svatební závoj?

Svatební závoj je jeden z nejznámějších doplňků nevěsty. Svatebních závojů je však opravdu mnoho. Jaký si tedy vybrat? Krátký, dlouhý? Z několika vrstev nebo jen z jedné? A co ohledně zdobení : s krajkovým, štrasovým nebo bez zdobení? Jistě nejvíce záleží na Vašem vkusu. Vy jste přeci nevěsta a je důležité aby jste se líbila sama sobě a cítila se skvěle a sebevědomě. Ovšem pokud však chcete několik nápadu jak přesně zkombinovat styl Vašich svatebních šatů a styl Vašeho závoje, tak jistě čtete dále.

Dlouhý pohádkový svatební závoj pro princeznu

Dlouhý závoj je jistě snem každé nevěsty. Tento krásný svatební doplňek z vás opravdu udělá pohádkovou vílu. Tento závoj je také velmi univerzální. Bude totiž slušet i nevěstám které si vybrali jednoduché svatební šaty čisté linie ale také i těm které si vybrali princeznovské svatební šaty. Pokud máte například svatbu na zámku nebo v kostele, takový to královský svatební look je přesně to, co potřebujete. S dlouhým pohádkovým svatebním závojem budete opravdu za hvězdnou, nezapomenutelnou nevěstu. Můžete si vybrat například bohatý a dlouhý závoj z několika vrstev jemného tylu odekorovanýho luxusní francouzskou krajkou. Pokud milujete velmi zdobené doplňky které o sobě dají znát, tento styl je přesně to, co se Vám bude líbit.

Jemný jednoduchý krátký svatební závoj pro nevěstu

Pokud však máte rádi jemnejší a jednodušší look, doporučujeme Vám si vybrat krátky závoj délky loktů. Tento odlehčený typ závoje se hodí k jednoduchým, například splývavým svatebním šatům díky kterým Váš look zůstane i nadále jednoduchý a odlehčený. Tento typ svatebního závoje je však také skvěle korespondující pokud jste si zvolila bohaté princeznovské svatební šaty a nechcete již více přidávat zdobení. Mimochodem, tento závoj je velmi univerzální a Vy si ho můžete nechat na památku na Vaší svatbu. Pokud si tedy svatební šaty půjčujete, koupě svatebního závoje může být skvělý nápad pokud si ho právě chcete ponechat na památku. Uvídíte, že na Vaší svatbu budete díky Vašemu svatebnímu závoji moc ráda vzpomínat.

Elegantní svatební doplňky do vlasů

Je však také velmi důležité dbát i pro svatební účes. Ve Váš svatební den musíte být naprosto dokonalá : dokonalé musí být jak i Vaše svatební šaty ale také i Váš svatební účes. V dnešní době propracované účesy utíkají na stranu a v módě jsou stále čím dále tím více svatební boho účesy velmi přirozeného a romantického vzhledu. K tomuto typu účesu se nejvíce budou hodit různé doplňky ve stylu přirozených květů a jemných kamínku. Využijte tak naší kolekce výprodeje svatebních vlasových doplňků kde najdete nespočet krásných věnečků, malých kytiček do vlasů ale také i štrasových doplňků jako jsou malé pinetky s kamínky nebo naopak zajimavé štrasové korunky. Vytvořte si tak svůj boho svatební účes a buďte romantická a velmi trendy.

Elegantní bolérko pro zimní nevěsty

Pokud se vdáváte v zimě, elegantní svatební doplňek který Vás zahřeje je pro Vás pravděpodobně velmi důležitý. Můžete si vybrat například jemné bolérko ze saténu který Vám vytvoří elegantní a šik look. Můžete si také vybrat lehčí verzi bolérka například z tylu, jemného šifónu nebo sofistikované krajky. Pokud se však bojíte, že Vám bude ve Váš svatební den zima, doporučujeme Vám zvolit si teplejší pelerínku nebo krátký a delikátní kabátek z umělé kožešiny. Tento pohádkový svatební doplněk z vás udělá pohádkovou zimní vílu a také Vás skvěle zahřeje. Pokud však hledáte jednodušší doplněk který nebude zakrývat Vaše svatební šaty, můžete si například vybrat svatební šálu ze šifónu. Tento velmi jemný a vzdušný svatební doplněk Vás jemně zahřeje a Vy budete i přes to vypadat lehce a jemně.

Malá svatební kabelka pro nezbytnosti nevěsty

Pokud se v normálním životě nemůžete bez své kabelky obejít ani na chviličku, musíte si jistě pořídit i jednu která budet doplňovat Vaše svatební šaty. Vyberte si svatební kabelku tak, aby korespondovala ke stylu Vašich svatebních šatů a vypadala s nimi harmonicky. Je také důležité si vybrat tu správnou velikost : lépe vypadá když je kabelka menší velikosti tak, aby vypadala delikátně a něžně. Je však důležité aby jste si naplánovala co v takovéto svatební kabelce plánujete nosit a zkontrolovala zda-li se Vám do ní Vaše poklady vejdou. Doporučujeme si s sebou vzít minimum. Například mobilní telefon aby jste vždy zůstala k dispozici, rtěnku a malé zrcadlo aby jste se vždy mohla lehce zkrášlit a to i po polibcích s ženichem a kapesníčky kdyby jste měla emotivní chvilku a ukápla Vám slza.

Skvělé ceny na svatební doplňky v našem výprodeji

Díky našemu výprodeji svatebních doplňků si můžete pořídit svatební doplňky skvělé kvality a to za opravdu velmi zajimavou cenu. Váháte mezi svatebním závojem a bolérkem jelikož nechcete investovat moc peněz? Žádný problém ! Přestaňte váhat jelikož díky naším skvělým cenám si u nás zmůžete vybrat i svatební závoj i elegantní bolérko. Mimochodem, dbejte i na to aby každý svatební doplněk který si vyberete se hodil k Vašim ostatním svatebním doplňkům. Je tedy důležité aby byli Vaše svatební doplňky stejného stylu a podobných nebo stejných materiálu. Pokud preferujete zdobené doplňky, bylo by skvělé kdyby jste si vybrala svatební doplňky zdobené stejným typem zdobení : například stejnou krajkou. Pokud chcete aby Váš svatební look byl opravdu doladěný do posledního detailu a vše vypadalo velmi harmonicky a žensky, vyberte si svatební doplňky které budou zdobené stejnou krajkou jako ta, kterou jsou zdobené Vaše svatební šaty. Díky tomu, že svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris je výrobce jak svých krásných luxusních svatebních šatů tak i většiny doplňků, garantujeme Vám že si u nás vyberete opravdu velmi harmonický look. S doladěním Vám pomůže náš profesionální a odborný tým prodejních asistentů.

Back to Top