Šaty pro družičky na půjčení či prodej Praha

Prohlédněte si v této kategorii naše družičkovské šaty na půjčení nebo prodej. Určitě navštivte i kategorii výprodeje družičkovských šatů kde odprodáváme některé modely za velmi zvýhodněné ceny.

9 résultats affichés

Sort by:

Družičky jsou důležitou součástí každé svatby a jejich role je pro tento výjimečný den dost důležitá. Kromě toho, že předcházejí vstupu nevěsty do obřadní místnosti ať už v podání družiček dospělých či malých roztomilých holčiček, mají i jinou tradici. Podle zvyků a tradic mají totiž družičky další důležitý úkol, a tím je odhánět od nevěsty zlé duchy a zajistit jí štěstí až navěky. Jestli se jim to daří, tak to musí následně posoudit samotné nevěsty. My se však pojďme podívat na další důležitou záležitost týkající se družiček, a tou jsou šaty pro družičky v Praze. Až se u nás zastavíte na pražské pobočce, určitě se zamilujete do naší kouzelné atmosféry plné nádherných šatů. Náš tým Vás tak již s netrpělivostí čeká a velmi rád pomůže Vaší malé družičce najít její vysněné družičkovské šaty. Ta si u nás ve svatebním salonu v Praze zmůže vyzkoušet mnoho různých modelů a vybrat si ty nádherné šaty, ve kterých se bude cítit jako z opravdové pohádky. I Popelka ji tak bude její překrásné šaty pro družičky závidět.

Jaký styl šatů pro družičku v Prate si vybrat?

Jejich výběr je samozřejmě podmíněný tím, jestli se jedná o šaty pro dospělé družičky nebo pro malé holčičky. V každém případě se jedná o společenské šaty a to, jaké si vyberete, záleží na samotných požadavcích nevěsty, pokud chce mít družičky ve stejných barvách či střihu šatů nebo na vašem vkusu, představách, postavě a podobně. Nádherné kousky najdete v produkci našeho svatebního salonu v Praze a odbornice na svatební a společenské šaty Zoryany Stekhnovych. Kromě šatů pro nevěsty nabízí totiž také různé modely dětských šatů pro družičky a to z její velmi exkluzivních kolekcí. Najdete u nás tak jak i jednoduché takk i zdobené luxusní šaty pro malé družičky v Praze. A to nejen pro dospělé, ale také pro děti. Můžete však také i uvítát možnost šatů na míru dle Vašim požadavkům.

Družičkovské šaty pro malou princeznu v Praze

Jedná se o výběr v různých oblíbených barvách od růžové přes modrou až po červenou, tyrkysovou nebo šedou a samozřejmě hlavně bílou která je klasickou a tradiční barvou pro malé družičkovské šaty. Co družička, tak to jiné požadavky, a proto je zaručena nejen široká škála barev, ale také styl a všechny velikosti.Z těchto družičkovských šatů si vybere i ta nejnáročnější malá družička, protože každá upřednostňuje jiný styl. Zatím co jedna vynikne v bohatých modelech, další upřednostní styl jednoduchý. Kamínkové, dlouhé či krátké, krajkové, splývavé, stylové, honosné či neskutečně luxusní… takové jsou družičkovské šaty pro ty nejmenší malé družičky které Vám nabízí náš svatební salon v Praze francouzsko-české značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Šaty pro družičky můžou nakonec posloužit i pro další příležitosti, takže můžete zvolit model, který nakonec neobléknete jen jednou. Naše šaty si zamilujete natolik, že v šatní skříni Vaší malé princezny určitě jen tak viset nebudou. Ta si totiž bude velmi ráda doma hrát na opravdovou princeznu z pohádky. Takové družičkovské šaty Vaše dcera mimochodem také skvěle unosí na jiné sváteční příležitosti jako například narozeniny nebo vánoce. V každém případě z ní bude naprosto okouzlující družička.

Jakou barvu zvolit pro šaty pro dětskou družičku?

Výběr je velký a možností snad ještě více. Můžete si samozřejmě zvolit šaty pro družičku klasické a tradiční smetanové nebo bílé barvy. Je však také možnost být více originální a troufnout si na jinou barvu. V tomto případě Vám doporučujeme volit spíše šaty pro družičky v pastelových barvách. Ty jsou totiž velmi jemné a pro dítě nebo mladou dívku jsou tak naprosto ideální. Doporučujeme Vám tak například světle růžovou nebo modrou. Ostudu však nauděláte ani když si vyberete pastelově zelenou nebo například vanilkovou. Velmi důležité je se však zeptat nevěsty jako má preferenci právě ona. Její svatba je totiž především její den a jistě bude chtít mít vše dokonale promyšlené a sjednocené. Zeptejte se jí tak na to, v jaké barvě mají být oblečené družičky. Pokud tak bude chtít, aby měli malé družičky podobné šaty jako její svatební šaty, je velmi důležité se zeptat na jejich barvu. Pokud má tak nevěsta bílé svatební šaty, volte i bílé družičkovské šaty. Pokud naopak si nevěsta vybrala smetanové šaty, této barvy by tak měli být i šaty pro Vaší malou družičku. Nedoporučujeme Vám si volit například smetanové družičkovské šaty pokud má navěsta bílé svatební šaty a naopak. Riziko je totiž takové, že v porovnání s bílou bude smetanová barva vypadat špinavě a tak i budou vypadat družičkovské nebo svatební šaty, podle toho které z nich jsou smetanové a které bílé. Dbejte tak na tento detail až si budete v našem svatebním salonu v Praze vybírat šaty pro družičky pro Vaše malé princezny. Neváhejte a zeptejte se také našich asistentek které Vám v této oblasti velmi rády pomohou.

Vždy originální a jedinečné družičkovské šaty Praha

Pokud naopak máte spíše ráda originální šaty a chcete, aby Vaše malá dcerka byla oblečená v originálních a neokoukaných družičkovských šatech, vřele Vám doporučujeme zakomponovat do šatů nějaký barevný element. Návrhářka Zoryana Stekhnovych tak vytvořila menší kolekci dětských šatů ve které najdete velmi originální a krásné šaty pro malé družičky. Ty si u nás můžete jak i koupit, tak i půjčit. Jedná se z jedné strany o tradiční a klasické družičkovské šaty jelikož jsou buď bílé nebo smetanové barvy, z druhé strany však mají vždy zajimavý barevný element a tím je barevný pásek. Družičkovské šaty z této kolekce tak mají krásný pásek vytvořený z mašle různých barev jako například růžová, modrá, žlutá, zelená nebo třeba i vanilková. Aby působily družičkovské šaty Praha velmi sofistikovaně a svátečně, náš svatební salon v Praze dozdobil tyto pásky i třpytivými korálky ve stejné barvě jako samotný pásek. Družičkovské šaty se tak příjemně třpytí a dodávají mladé dívce kouzelný a lesklý look který jistě okouzlí každého hosta na svatbě. Družička tak bude vypadat velmi svátečně a bude skvěle harmonizovat s atmosférou samotné svatby. Také jsme u těchto družičkovských šatů mysleli i na pohodlí a proto jsou vždy příjemné délky ke kotníkům což umožní malé družičce pohodlně se hýbat a neupadnout kvůli zamotání se do družičkovských šatů.

Zvolte si sofistikované a luxusní šaty pro družičku

Je velmi důležité dbát na to, aby styl Vámi vybraných šatů pro družičku skvěle a bezchybně harmonizoval se stylem samotné svatby na kterou jste pozvány. Pokud se tak jedná o velmi honosnou a princeznovskou svatbu která se například odehráva na zámku, hradu nebo v luxusním hotelu či paláci, je důležité si vybrat i bohatě zdobené a stejně tak luxusní šaty pro družičku. To též platí pokud jsou svatební šaty nevěsty velmi honosné a princeznovské. Pokud jste v této situaci, určitě Vás zaujme kolekce šatů pro družičky které Vám nabízí náš svatební salon v Praze. Ty jsou totiž vždy do detailu propracované, sofistikované a velmi zdobené. Jejich sukně je vždy velmi princeznovská jelikož je pořádně bohatá, objemná a působí také velmi nadýchaně. Vršek šatů pro družičky je zdobený jako by se jednalo o opravdové dospělé svatební šaty. Najdete tak na něm mnoho korálků, perliček a hlavně luxusních kamínků které se velmi intenzivně třpytí a tím tak budou garantovat malé slečně opravdu pohádkový a princeznovský vzhled. Krásné jsou tyto šaty pro družičku Praha i ze zadu kde najdete ve většině případu šněrovačku nebo jiné zavazování. To je velmi praktické jelikož pomůže k tomu, aby se šaty pro družičku přizpůsobili její velikostí a to i přes to, kdyby náhodou před svatbou trošku povyrostla jak to u dětí bývá zvykem.

Družičkovské šaty na půjčení nebo prodej

Váháte mezi tím, zda li si družičkovské šaty pro Vaší malou princeznu koupit či půjčit? Náš svatební salon v Praze Vám nabízí obojí. U nás si tak můžete šaty buď jenom zapůjčit na danou příležitost jako je například svatba, nebo také i zakoupit a umožnit tak Vaší dceři nosit dané princeznovské šaty pro družičku častěji. Pokud hledáte něco opravdu exkluzivního, náš tým Vám velmi rád nabídne šití šatů pro družičky na míru přesně podle Vašich představ. Vy se tak o nic nemusíte starat, stačí se domluvit s naším svatebním salonem v Praze na tom, jak přesně chcete, aby dané šaty pro družičku vypadali, nebo nám například jen ukázat fotografii, a náš profesionální tým v čele s návrhářkou Zoryanou Stekhnovych se již o vše sám perfektně postará. Mimochodem, družičkovské šaty šité na míru je v několika případech možné si u nás jenom půjčit bez toho, aby jste byla nucená si je koupit. Vše záleží na šitém modelu a domluvě. Kontaktujte tak náš svatební salon v Praze na telefonu 222 524 375 pro bližší informace nebo si rovnou domluvte zkoušku na naší pobočce na adrese Na Moráni 13 Praha 2. Určitě u nás najdete přesně to, co hledáte. V čem je však velká výhoda si družičkovské šaty koupit? V tom, že je Vaše družička zmůže využivat i nadále. Vaše malá princezna si v nich může například hrát na pohádkovou královnu nebo v nich navštěvovat rodiné sváteční akce. Družičkovské šaty jsou také nádherným dárkem na narozeniny malé princezny nebo na vánoce.

Objevte kouzlo družičkovských šatů v salonu

Nezapomeňte však také na to, že je velmi důležité si k daným šatům pro družičku, které si u nás ve svatebním salonu v Praze vyberete, zvolit i zajimavé doplňky. Pro ty nejmenší princezny Vám tak nabídneme například elegantní bolérka díky kterým se Vaše krásná mini princezna zahřeje i když bude na svatbě, nebo jiné společenské události kterou se chystáte v družičkovských šatech navštívit, zima. Můžete si například vybrat družičkovské bolérko z mikáda, ze saténu ale také například i z krajky. Vše záleží na tom, jaké přesně družičkovské šaty si Vaše dcera vybere. Podle toho Vám pak náš módní tým, který na Vás čeká v Praze v našem svatebním salonu, pomůže vybrat i družičkovské bolérko tak, aby se k daným šatům pro družičku perfektně hodilo. Rukávek může být libovolné délky : krátký, tři čtvrteční nebo například i dlouhý. Dále vypadá také velmi roztomile pokud přidáte Vaší princezně do vlasů malou korunku – přeci jen každá opravdová princezna by jednu měla mít – a ta Vaše snad není vyjímkou. I krásné, roztomilé, luxusní a hlavně kvalitní korunky najdete k zapůjčení nebo prodeji ve svatebním salonu v Praze značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Budete přímo okouzlená našim nádherným výběrem. Pokud se Vám však korunky nelíbí, další zajimavou alternativou jsou květiny do vlasů. Ty můžou být buď stejné barvy jako družičkovské šaty Praha (například bílé nebo smetanové), nebo odlišné barvy jako je růžová nebo modrá. vybírejte delikátní, menší kytičky, které jsou vzhledem k mladému věku družičky více harmonické s jejím lookem. Svatba s družičkou nebo družičkami je vždy velmi kouzelná a pohádková, tato krásná tradice je stále aktuální a tak neváhejte a zvolte si i Vy na Vaší svatbu jednu nebo hned několik krásných, malých a roztomilých družiček díky kterým na Vaší nádhernou svatbu nezapomene žádný z hostů.

Back to Top