Výprodej svatební šaty Praha

Najděte u nás Vaše vysněné svatební šaty ke koupi za velmi atraktivní cenu

55 résultats affichés

Sort by:

Náš svatební salon Praha Vám nabízí konečně skvělý výběr svatebních šatů ve výprodeji díky kterému si zmůžete koupit krásné a Vámi milované svatební šaty za skvělou cenu (ano, četli jste správně : koupit a ne jenom půjčit). Sníte o krásných svatebních šatech za super cenu? Hledáte exkluzivní svatební šaty vysoké kvality ale nechcete za ně utratit zbytečně moc jelikož svatba je už sama po sobě finančně velmi náročná? Tak v tom případě jste zavítala na ty správné internetové stránky a hlavně do toho správnýho svatebního salonu v Praze. Náš svatební salon na Praze 2 Vám představuje tento krásný výběr těch nejkouzelnějších svatebních šatů za opravdu velmi atraktivní ceny které začínají již na 2 500 korun českých. Přijďte si již konečně vybrat své svatební šaty které budou vypadat přesně tak jak ty, o kterých sníte a to ve svatebním salonu na Karlově náměstí v Praze.

Hledáte svatební šaty za dobrou cenu?

Naše návrhářka pro Vás vytvořila tento výběr šatů aby si každá nevěsta mohla dopřát luxus svatebních šatů francouzsko-české výroby bez toho aby však musela investovat velké finanční částky. Tyto svatební šaty najdete i u nás v salonu v Praze. Tak již přestaňte hledat a navštivte náš svatební salon kde jistě najdete svatební šaty které Vám budou slušet. Náš tým asistentů se o Vás postará a bude se k Vám chovat jako k opravdové princezně. Představíme Vám celou kolekci svatebních šatů ve výprodeji a doporučíme jaké svatební šaty za dobrou cenu by se k Vám, dle našeho názoru, nejvíce hodili tak aby skvěle podtrhli Vaší krásu a zakryli eventuální nedostatky. Jsme si jisti že si zkoušení ve svatebním salonu v Praze značky Zoryana Stekhnovych – Paris skvěle užijete a že jistě najdete svatební šaty které s radostí vynesete ve Váš den D.

Velký výběr svatebních šatů ve výprodeji

Přijďte si k nám vyzkoušet naše svatební šaty z výprodeje a užijte si hezkou a příjemnou chvilku v obklopení našich exkluzivních šatů a zkušených asistentek. Snažili jsme se udělat výběr šatů tak, aby byli seskupeny mnohé různé styly a každá nevěsta si u nás mohla vybrat přesně ten který tak moc miluje. A nezáleží na tom jakou konfekční velikost nosíte a jakou barvu mají Vaše vlasy či oči : u nás najdete svatební šaty které Vám budou zaručeně moc slušet. Tyto svatební šaty z výprodeje udělají Vaší postavu ještě krásnější a podtrhnou Vaší přirozenou krásu. Můžete si tak vybrat několik různých stylů svatebních šatů ve výprodeji : obepínajicí svatební šaty střihu možská panna, lehké splývavé svatební šaty ze šifónu, rovné svatební šaty z krepu nebo saténu ale také svatební šaty formy do áčka (také ze saténu) a v neposlední řadě princeznovské svatební šaty z tylu nebo luxusního saténu. Také si můžete vybrat ze škály barev které nabízíme : svatební šaty bílé barvy nebo smetanové barvy. Nechte si poradit naší prodejní asistentkou která Vám doporučí tu nebo onou barvu podle vaší barvy pleti, vlasů a očí. Naše prodejní pomocnice Vám pomůžou vybrat svatební šaty z výprodeje které budou přesně korespondovat Vaší představě a budou Vám slušet. Také Vás poměří pokud bude nezbytné svatební šaty které jste si u nás vybrala trochu upravit aby Vám seděli ještě lépe.

Velmi kvalitní svatební šaty za přijatelnou cenu

Pokud si přejete u nás vyzkoušet svatební šaty v salonu v Praze, je nezbytné si u nás domluvit zkoušku. Zkontaktujte nás telefonicky nebo emailem a my jistě najdete datum a hodinu které Vám budou vyhovovat. Kvalita je opravdu velkou prioritou pro naší značku : musí být té nejvyšší úrovně. Zaručujeme tak opravdu skvělou kvalitu našich svatebních šatů. To je důvod proč jsou naše svatební šaty (i ty, co jsou ve výprodeji) vždy velmi jemné na omak a velmi pohodlné. Pracujeme s těma nejlepšíma materiálama a ostatníma doplňkama šití. Mimochodem, a jak jsme již několik krát specifikovali co se týče ostatních kolekcí : naše výšivky jsou vždy dělané ručně pro ten nejlepší výsledek. Přijďte objevit naše svatební šaty v salonu v sekci výprodej a přesvědčte se o této skvělé kvalitě sami. Celý náš tým svatebního salonu v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris Vás čekává s velkou netrpělivostí.

Kde najít své svatební šaty za nízkou cenu v Praze?

Atraktivní ceny které Vám náš salon svatebních šatů v Praze představuje jsou k dispozici jen do vyprodání zásob. Neváhejte tak a zavolejte nám přímo do salonu pokud se chcete ujistit že Vámi vybraný model máme ve Vaší velikosti. Naše ceny jsou také velmi atraktivní a zajimavé což je opravdu skvělé. Ceny na naše exkluzivní svatební šaty vy výprodeji té nejlepší kvality začínají již od 2 500 korun českých. Mnoho svatebních šatů si tak můžete odkoupit za cenu nižší než bylo samotné půjčovné. Jedná se buď již o pujčované šaty které odprodáváme za opravdu velmi zvýhodněné ceny. Nebo o nové svatební šaty které půjčované nebyli ale z důvodu toho, že potřebujeme místo pro novou kolekci je také odprodáváme za zajimavé ceny.

Elegantní a jednoduché svatební šaty za malou cenu

Mimochodem využijte těchto nízkých cen pokud si chcete koupit jednoduché a elegantní svatební šaty. Najdete u nás však i krátké svatební šaty na převlečení za super nízké ceny. Které začínají již od 1 500 korun českých. Můžete si například vybrat elegantní svatební šaty z mikáda, ze saténu nebo například z jemného šifónu. Mimochodem, naše svatební šaty si můžete po svatbě nechat třeba zkrátit a nosit je i nadále jako krátké koktejlky světlé barvy. Jelikož je počet svatebních šatů vy výprodeji omezený, pokud nebudeme mít Vaší velikost, s radostí Vám doporučíme jiný model podobného stylu.

Originální a nadčasové kolekce svatebních šatů z výprodeje

A na konec bychom rádi dodali to, že naše svatební šaty jsou vždy velmi jedinečného stylu. Návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje kombinovat klasické elementy s inovacemi a trendami dané sezóny tak, aby její svatební šaty byli vždy jiné než ostatní ale vždy zůstávali sofistikované a elegantní. Mnoho detailů na našich svatebních šatech (a ty ve výprodeji nejsou vyjimkou), jsou dělané ručně a s velkou citlivostí a delikátností. Jsme si mimochodem jistí že si této prvotřídní kvality všimnete sami hned jak naše svatební šaty ve výprodeji uvidíte na živo. Tak neváhejte a navštivte nás ve svatebním salonu v Praze kde Vám pomůžeme vybrat ty svatební šaty o kterých jste snila. Budete překvapená a nebudete věřit Vaším očím až uvidíte za jak příjemnou cenu si je u nás můžete koupit. Díky koupi si svatební šaty můžete nechat na památku a kochat se nimi po celý Váš život. Svatba je přeci krásnou životní událostí, a je tedy příjemné si ji moci občas připomenout díky tak krásné vzpomínce jako jsou Vaše svatební šaty.

Back to Top