Krajkové svatební šaty Praha

Krajkové svatební šaty Zoryana Stekhnovych – Paris si můžete u nás v salonu v Praze půjčit nebo koupit : záleží jen na Vás.

98 résultats affichés

Sort by:

Náš svatební salon v Praze Vám také nabízí originální a moc krásné krajkové svatební šaty s ručně vyšívanou krajkou. Krajka je jedno z nejčastěji volených zdobení pro svatební šaty protože se vždy jedná o velmi ženský a elegantní detail který dodá Vaším svatebním šatům ten správný šmrnc a luxus. Svatební šaty zdobené krajkou vypadají vždy velmi vznešeně a sofistikovaně. Ale krajky můžou být ruzné : jak si vybrat tu, které se Vám bude nejvíce líbit a bude Vám nejvíce slušet? Značka svatebních šatů Zoryana Stekhnovych – Paris a náš svatební salon v Praze pracuje s těma nejluxusnějšíma krajkama tak, aby Vám dopřál ten nejexkluzivnější vzhled a styl ve Váš nejdůlěžitější den : Vaší svatbu.

Různé typy krajkových svatebních šatů

Rády Vám představíme naše modely šatů a typy krajek které používáme. Je důležité se obeznámit s různými typy a styly svatebních krajek aby jste si mohla vybrat tu, která se Vám nejvíc líbí a tu, kterou by jste si přála mít na svých krásných krajkových svatebních šatech. Samozřejmě celý náš tým odborníku a profesionálu ve svatebním salonu tu bude pro Vás, vždy připraven a dá Vám ty nejužitečnější rady co se týče výběru krajkové výšivky na vaše krajkové svatební šaty.

Svatební šaty z jemné francouzské krajky Calais

Krajka Calais je vyrobená na severu Francie. Je známá svým něžným vzhledem a květinovým vzorem. Tento región Francie stroze respektuje tradice své výroby což dělá tuto krajku tak něžnou, kvalitní a luxusní. Většinou se jedná o květinovou krajku, která zobrazuje květinové motivy. Originální krajka Calais je čistá a není vyšitá perličkami, korálky či kamínky. Tato krajka se nárajmně hodí na krajkové svatební šaty, obzvlášť pokud se jedná o jednoduché a vzdušné, lehce boho svatební šaty (její něžnost totiž boho šatům přídá skvělý francouzský šmrnc a šarm). Co je zaručeně to nejkrásnější na této krajce je její lemovaný kouzelný okraj který je často vyšitý sofistikovanými květy ve tvaru romantických vln. Neváhejte si důkladně prohlédnout tyto nádherné krajky na naších svatebních šatech v salonu v Praze. Pokud uvažujete o ušití krajkových svatebních šatů na míru, určitě si prohlédněte vzorky naších krásných francouzských krajek u nás ve svatebním salonu na Praze 2. Objednejte se na zkoušku do salonu Praha a vyzkoušejte krajkové svatební šaty s ruznými typy krajky aby jste si vybrala tu, která Vám bude slušet nejvíce. Naše krajkové svatební šaty v Praze jsou vždy té nejlepší kvality.

Krajkové svatební šaty z jemné krajky Chantilly

Je to ta nejtenší a nejjemnější krajka na světě. Tato krajka Vás jistě okouzlí jak na dotek, tak i na vzhled díky své nežnosti a delikátnímu a květinovému vzhledu. Návrhářka Zoryana Stekhnovych používá tuto krajku zejména na průhledné elementy jako jsou třeba rukávy, ramínka nebo výstřihy svatebních šatů a to pro její něžný a lehký efekt který v mžiku vytvoří. Naše krajkové svatební šaty jsou často vyšity touto něžnou krajkou Chantilly zejména v oblasti nahých zad kde vytvoří velmi zajimavý, elegantní a originální detail díky svým květinovým motivům ve tvaru něžných vln. Používáme tuto krajku také v oblasti ramenou, zejména pokud dané krajkové svatební šaty mají ramínka či krátké nebo dlouhé rukávy. V naší kolekci krajkových svatebních šatů naleznete nespočet modelů s touto nádhernou krajkou. Náš svatební salon Praha Vám velmi rád představí celou kolekci a povypráví o každém z modelů šatů.

Krajkové svatební šaty s vyšitou krajkou korálky

Určitě se zamilujete do svatebního salonu v Praze značky Zoryana Stekhnovych – Paris díky jeho originálním designum. Jedná se objemnější krajku kde jsou motivy vyšity nejen nití, ale také korálky, perly, flitry nebo kristaly. Často se k výšivce také přídává lesklý jemný provázek pro větší reliéf. Příjďte se k nám podívat do salonu a vyberte si tu vyšitou krajku která bude nejlépe vystihovat Váš styl a osobnost. Značka Zoryana Stekhnovych – Paris používá různé typy vyšívané krajky : může se jednat o jemné, delikátní krajky, nebo napak velmi bohatě vyšité a třpytivé : vše záleží jen na Vašem vkusu. Používáme tuto krajku jako zdobení živůtku nebo sukní krajkových svatebních šatů a to pro vytvoření velmi bohatého a luxusního vzhledu. Velkým plusem této krajky je to, že se vždy krásně třpytí a dělá ze šatů opravdový sofistikovaný šperk který se leskne pod světlem. Často používáme také lemy krajky k olemování sukní krajkových svatebních šatů což jim dodává opravdový královský vzhled a velký luxus : vaše krajkové svatební šaty budou opravdu ná úrovni. Pokochejte se krásou nádherných detailů našich krajkových svatebních šatů, zejména nádherných krajkových výšivek které jsou na našich šatech vždy vyšívané ručně a udělají z Vašich šatů velmi luxusní a naprosto neodolatelně nězapomenutelný módní kousek.

Jak si vybrat své krajkové svatební šaty?

Jak jste si již mohla všimnout, výber krajkových svatebních šatů je velmi široký a komplexní. Jak se orientovat v tomto velkém výberu a vybrat si ty nejlepší krajkové svatební šaty. Objevte náš kouzelný krajkový svět, rády Vás ním provedeme a pomůžeme Vám s výběrem. Výběr krajky je velmi důležitý. Nejen proto že se od něj odvíjí styl šatů který vytvoříte, ale také proto že správným výberm krajky je možné opticky zjemnit a zeštíhlit Vaší siluetu. Je tedy opravdu důležité vybrat si ten správný typ a styl krajky a výšivky.

Krásné glamour krajkové svatební šaty

Pokud milujete vše so ce leskne, milujete sofistikovaný vzhled a princeznovský look, vyberte si krajkové svatební šaty z tylu nebo saténu s bohatou nadýchanou sukní a bohatou propracovanou výšivkou krajkovými ornamenty. Takové to šaty se budou pod světlem třpytit jako diamant a vytvoří Vám velmi glamourní vzhled. Samozřejmě Vám k takovým to šatům doporučíme také dlouhou vlečku pro velmi královský a impozantní efekt. Vlečka bude ideálně posetá ručně vyšívanou krajkou pro velmmi sofistikovaný a propracovaný vzhled. Co se týče vršku takových to krajkových svatebních šatů, výběr je veliký : proč si třeba nevybrat vystužený korzet vyšívaný bohatou krajkou s perlamy a kamínky? Také můžete k takovým to krajkovým svatebním šatům přidat krajkové rukávy : buď dlouhé, tři čtvrteční nebo krátké. Ty dodají Vašemu looku neskutečně vznešený styl. Velkým trendem této sezóny jsou také spadlé ramínka které poodhalí vaše něžná ramena. Naše velmi široká škála ve svatebním salonu Vám pomůže najít Vaše krajkové svatební šaty a také ostatní svatební oděvy. Mimochodem, odhalená ramena jsou teď velmi in a velmi sexy. Pokud naopak milujete něžné a jednoduché krajkové svatební šaty, vyberte si jednoduchý živůtek ze saténu bez ramínek který krásně podtrhne Váš pas (třeba páskem : buď jednoduchým jen ze saténu, nebo s trochou třpitu : třeba ze štrasů). Tento element Vám pomůže vykompenzovat sofistikovanou sukni s jednodušším vrchem šatů pro velmi nadčasový vzhled. Náš svatební salon Praha Vás čeká na Vaší první zkoušku krajkových svatebních šatů u nás. Pomůžeme Vám si splnit sen : najít Vaše vysněné krajkové svatební šaty. Jak vidíte, možností je opravdu hodně, a vše jen záleží na Vás a na Vaší náladě, stylu a chuti. Objevte naše krajkové svatební šaty v celé své kráse v Praze v salonu.

Romantické krajkové svatební šaty

Kolekce krajkových svatebních šatů značky Zoryana Stekhnovych – Paris je atypická, romantická a sofitikovaná. Pokud milujete romantický styl a jemné siluety s volánky, květinami a s jemnými boho elementy, vyberte si krajkové svatební šaty áčkového stylu které zjemní Vaši siluetu a vizuálně jí prodlouží. Vytvoříte tak tím velmi elegantní a distinguovaný efekt a to vše při přirozeném, rozevlátém boho stylu. Pro romantický vzhled, budou pro Vás ideální krajkové svatební šaty celé vytvořeny z franouzské krajky Calais nebo Chantilly s květinovým vzorem. Nejenom že Váš look bude velmi ženských a sofistikovaný, ale také lekce boho díky své lehkosti a delikátnímu vzhledu tohoto typu krajky. Pokud naopak milujete třpyt a glamour, najdete v naší kolekci krajkových svatebních šatů krásné šaty podobných střihů vytvořené s vyšívanou, třpytivou krajkou s perlamy nebo krystalamy díky které budete vypadat jako naprostá královna a to i přesto, že svatební šaty budou áčkového střihu a ne princeznovského. Co se týče vlečky, můžete si jí samozřejmě také dovolit. Pokud se však bojíte, že vaše krajkové svatební šaty budou již moc přezdobené, volte spíše krátké vlečky které Vám opticky prodlouží siluetu ale nebudou však dělat Vaše svatební šaty ještě těžší a nepohodlné. Příjďte si k nám do svatebního salonu Praha vyzkoušet všechny tyto různorodé variace a vybrat si tu nejlepší která Vám padne do očí a Vy se do ní zamilujete. Náš svatební salon v Praze Vám, mimo skvělého luxusního servisu, nabízí také neuvěřitelnou kvalitu šatů. Nás salon je specializovaný na luxusní svatební šaty šaty pro opravdové romantické princezny.

Back to Top