Áčkové svatební šaty Praha

Zamilujte se do áčkového elegantního střihu. U nás si můžete naše svatební šaty jak koupit ale také i půjčit.

89 résultats affichés

Sort by:

Áčkové svatební šaty jsou velkou klasikou. Tento střih se nachází přesně uprostřed svatebních šatů pro princeznu a jednodušších, splývavých šatů. Pokud tedy váháte nad střihem Vaších svatebních šatů a hledáte zlatý střed, jelikož nechcete ani moc nadýchané svatební šaty, ani moc jednoduché, tento áčkový střih Vám bude přesně sedět. Díky své velmi elegantní formě Vám krásně zjemní siluetu která bude vizuálně štíhlejší a vyšší. Náš svatební salon Praha Vám doporučuje si tento střih vyzkoušet u nás v salonu a přesvědčit se nad tím, že je opravdu jedinečný a sluší každé ženě a nevěstě.

Svatební šaty se siluetou do « A »

Áčkovým svatebních šatům se tak říká proto, že jejich tvar sukně připomíná linie písmena A. Tento střih Vám zvýrazní pas a postupně se bude lehce rozšiřovat do elegantní středně objemné sukně. Návrhářka Zoryana Stekhnovych tento styl miluje, to je důvod proč najdete v načí kolekci nespočet áčkových svatebních šatů a určitě si mezi nimi vyberete ty pravé. Bude pro nás potěšením Vám kolekci představit a vyzkoušet s Vámi ty nejkrásnější áčkové svatební šaty co máme v našem svatebním salonu v Praze.

Pro nevěsty co hledají elegantní svatební šaty

Tento střih áčkových svatebním šatů je jistě velice elegantní a šik a každé nevěstě přidá ten správný zaručený francouzský romantický šarm. Tento styl udělá Vaší postavu ještě krásnější jelikož následuje Vaším tvarům bez toho aby je zbytečně moc zvýrazňoval a postupně se rozšiřuje tak, aby zakryl Vaše eventuální nedostatky v oblasti boků. Áčkové svatební šaty můžou být také nošeny s malou spodničkou díky které se u šatů zachová jejich krásný tvar do A a to i přes to, že se budete v šatech hýbat. Náš trik : vyberte si svatební áčkové šaty se šněrovačkou na zádech která Vaše tělo vizuálně zpevní a zeštíhlí díky speciálním kosticím kterými je tento typ svatebních áčkových šatů vyztužen. Takto korzetový vršek Vám podtrhne Váš pas. zakamufluje Vaše bříško a vyzdvihne Vaše poprsí pro extra ženský a něžný efekt a siluetu bez jediné chybičky. Tento efekt je velmi důležitý u typu svatebních šatů které následují Vaším křívkám pro velmi glamourní vzhled. Zavolejte nám a domluvte si zkoušku u nás ve svatebním salonu v Praze a prožijte ty nejkouzelnejší chvíle ve společnosti našich áčkových svatebních šatů.

Důležitost detailů áčkových svatebních šatů

Velký plus takto univerzálních svatebních šatů je ten, že si můžete krásně pohrát s doplňkama které si k šatům vezmete a individualizovat si tak svůj vlastní, jedinečný a originální styl. Pokud tedy milujete velmi delikátní modely. vyberte si áčkové svatební šaty zdobené výšivkou z francouzské krajky Calais která bude vyšívaná tím stylem, že vrch šatů bude velmi bohatě nazdoben, stejně tak jako i dolejšek šatů. Střed šatů bude však jemný a krajka se k němu bude jako by ztrácet stejně tak jako padající vopopád. Tento styl je velmi romatický a sofitstikovaný. Kromě toho, tento střih a typ výšivky Vám krásně prodlouží Vaší siluetu jelikož nic na šatech neusekává oblast pasu a celá silueta je jeden celý harmonický šperk. Pokud naopak milujete spíše glamourní styl, vyberte si áčkové svatební šaty vyšívané těžší krajkou s perly a kamínky. Pokud milujete třpyt, krajka může být také vyšívaná flitry nebo korálky. Také je možné na svatební šaty přidat kamínky pro opravdu neodolatelný efekt plný lesku a luxusu. Jak můžete posoudit sama, výběr je opravdu velmi široký a vy si v něm určitě vyberete ty dokonalé áčkové svatební šaty. Svatební salon Praha Zoryana Stekhnovych – Paris je to ideální místo pro výbírání těch nejdůležitějších šatů Vašeho života : áčkových svatebních šatů. Vaše vysněné svatební šaty áčkového střihu se jistě nachází u nás v salonu Praha. Nás svatební šalon v Praze Vás provede celou širokou kolekcí a pomůže Vám vybrat si šaty ke zkoušení které s Vámi pak asistentka velmi ráda vyzkouší aby jste si mezi šatama vybrala ty Vaše jediné.

Různorodé látky použité na šaty

Velký plus áčkových svatebních šatů je to, že se perfektně hodí ke které koliv látce. Pokud milujete hladký, noblesní efekt. doporučujeme Vám vybrat si áčkové svatební šaty z luxusního saténu. Tato látka vytvoří velmi distinguovaný a šik vzhled. Satén je velmi noblesní látka díky které budou Vaše svatební šaty vypadat opravdu noblesně. Pokud naopak preferujete více diskrétní látky, doporučujeme Vám áčkové svatební šaty z delikátního šifónu. Tato látka je především matná a neleskne se. Je také velmi vzdušná a pomůže Vám vytvořit velmi lehkou a něžnou siluetu. Tento materiál Vám také pomůže vytvořit lehce boho a velmi romantický vzhled a to i na áčkových svatebních šatech. Pokud milujete vše co se leskne, proč si nevybrat áčkové svatební šaty z organzy? Tato látka je známá pro svůj velký lesk a to, jak odráží světlo. A na konec, pokud milujete objem a princeznovský vzhled, můžete si vybrat z naší kolekce v salonu áčkové šaty z tylu třeba i s dlouhou vlečkou která dodá Vaším svatebním šatům ten pravý šmrnc. Jelikož jsou šaty áčkového střihu, budou objemné ve spodní části sukně ale v její horní části budou následovat Vaším křivkám. Vlečka však bude kouzelně objemná.

Áčkové svatební šaty pro všechny typy postavy

Pokud chcete aby Vaše áčkové svatební šaty Vám nesmírně slušely, je důležité aby jste si vybrala ten správny střih a typ který sedne zrovna Vaší postavě. Áčkové svatební šaty budou slušet každému typu postavy, je však důležité znát pár zajimavých triků. Pokud jste spíše hubenější postavy, můžete si vybrat áčkové svatební šaty které Vám budou dostatečně na tělo tak, že lehce obepnou Vaše boky nebo naopak dostatečně objemné svatební áčkové šaty : vše zálěží na Vašem vkusu a stylu. Co se týče zaoblenějších postav, doporučíme Vám áčkové svatební šaty spíše rovného tvaru které Vás nebudou zbytečně moc obepínat a nezdůrazňovat tak Vaše boky. Prirozeně se rozšiřující styl sukně Vám naopak siluetu zjemní a schová eventuální nedostatky. Také si můžete dopřát áčkové svatební šaty s poměrně objemnou sukní : tento styl Vám také bude velmi slušet. Pokud si přejete vyzkoušet nejrůznější styly áčkových svatebních šatů, sjednejte si telefonicky zkoušku u nás v salonu v Praze a my Vám rádi se zkoušením pomůžeme a poradíme. Čekáme Vás na Praze 2 v našem útulném a pohádkovém svatebním salonu kde Vás rády provedeme světem luxusních svatebních šatů a pomůžeme najít svatební áčkové šaty Vašich snů. Naše modely šatů jsou vždy do detailu propracované, něžné a ženské. Naše kolekce v salonu je pro Vás připravená.

Jak prodloužit vizuálně Vaší siluetu díky šatům?

Prodloužit vizuálně svou postavu a zjemnit svou siluetu je asi cíl a sen každé nevěsty. V takto důležitý den jako je naše svatba chceme být totiž naprosto perfektní a cítit se krásně. Pokud chcete docílit tohoto prodlužujicího efektu, áčkové svatební šaty jsou naprosto ideální. Díky své delikátní, lehce se rozšiřujicí siluetě Vaše tělo zjemní. Ještě jeden zajimavý trik pro Vás : neváhejte si vybrat áčkové svatební šaty s vlečkou (buď velmi dlouhou a impozantní, nebo naopak malinkou několik desítek centimetrů dlouhou) jelikož se jedná o element na šatech který Vám velmi prodlouží siluetu a udělá jí ještě krásnější. Žádná jiná lokace není natolik kouzelná jako svatební salon. Přijďte do našeho svatebního salonu v Praze s Vašimi přáteli nebo členy rodiny užít si příjemné zkoušení áčkových svatebních šatů.

Jak vizuálně zeštíhlit svou siluetu díky svatebním šatům?

Pokud si přejete vizuálně zeštíhlit Vaše boky, je důležité si vybrat svatební šaty které budou následovat Vaším křivkám bez toho aby je příliš obepli. Tento trik Vám pomůže vytvořit vizuálně jemnější siluetu která zároveň zjemní Vaše boky a Váš pas. Kromě toho, a jak jsme již psali, korzetový vrch a šněrovačka vzádu na šatech Vám pomůže také vizuálně zeštíhlit Váš vrch, podrthnout pas a zjemnit Vaše bříško. Kromě toho, takovéto áčkové svatební šaty budou naprosto univerzální a lehce se přizpůsobí Vaší postavě pokud se Vám těsně před svatbou lehce změní (je přeci známo že organizace svatby je poněkud stresující díky čemu nevěsty častou hubnou). Náš svatební salon který se nachází v Praze je to ideální místo kde si vybrat svatební šaty a kde se relevantní zkoušky změní v přímený zážitek a skvělou vzpomínku.

Jak podrthnout svatebními šaty ženskou siluetu?

Podtrhněte krásu své siluety díky sofistikované krajce a krásně padnoucím áčkovým svatebním šatů které Vám vykouzlí přímo nádhernou, elegantní a ženskou siluetu. Pro glamourní výsledek, přidejte trochu lesku díky výšivkám z kamínků či korálků a také delikátní a originální šnerovačku v oblasti zad do tvaru V. Nakonec, přidejte i vlečku která dodá Vaším áčkovým svatebním šatům ten správný impozantní vzhled. Náš svatební salon na Praze 2 Vám také rád pomůže s výběrem těch nejkrásnějších svatebních doplňků jako jsou třeba závoje nebo bolérka.

Back to Top