Krajka pro svatební šaty

Pokud jste se rozhodla pro krajkové svatební šaty, čeká Vás nelehký úkol: vybrat si krajku pro své svatební šaty.

90 résultats affichés

Sort by:

Náš svatební salon nabízí opravdu veliké množství krajek a výběr tak opravdu není jednoduchý. Jakou krajku pro svatební šaty si vybrat a na co si dát pozor? S tím Vám poradí náš dnešní článek o krajkách pro svatební šaty. Představíme Vám ty nejpopulárnější krajky pro svatební šaty a prozradíme Vám, na co si pří výběru krajky dát pozor. Naše krásné krajky si můžete zvolit pro své svatební šaty na míru. Krajky, které Vám představíme najdete však i na našich již hotových svatebních šatech. Ty si u nás můžete půjčit nebo koupit, záleží jen na Vás.

Vyšívaná krajka pro bohaté svatební šaty

Každá žena v dětství snila o pohádkových svatebních šatech, ve kterých se na den promění za princeznu. Nikdy není pozdě si tento sen splnit a to i v dospělosti. Pokud stále sníte o tom, být za princeznu, bohaté svatební šaty pro Vás budou to pravé. Přesně takové Vám v Praze nabízí náš svatební salon. Jakou krajku si zvolit pro bohaté svatební šaty Praha princeznovského stylu? My Vám zaručeně doporučíme vyšívanou krajku. Tato krajka je bohatá a velmi sofistikovaná. Jistě si zamilujete její propracovaný a zdobený vzhled. Tato krajka je vyšívaná různými korálky nebo perličky. Díky tomuto zdobení se bude vyšívaná krajka krásně třpytit a lesknout. Svatební šaty s vyšívanou krajkou budou vypadat jako drahokam a Vy se  nich budete cítit jako opravdová princezna. Objevte ty nejrůznější vyšívané krajky pro svatební šaty bohatého stylu v našem svatebním salonu v Praze. Jsme si jisti, že si jednu z nich zaručeně zamilujete.

Perličky a korálky na svatební krajce

Pokud máte ráda sofistikované svatební šaty, sofistikovaná krajka bude pro Vás tím pravým řešením. Zkuste například krajku s perličky a korálky. Určitě se Vám bude líbit její propracovaný vzhled. Zde je důležité si dát opravdu pozor na kvalitu. Krajka s perličky pro svatební šaty musí být luxusní a ručně vyšívaná. Jedině tak si totiž budete jistá, že Vaše krajkové svatební šaty budou vypadat delikátně a budou propracované do toho sebemenšího detailu. Naše perličkové krajky jsou ručně propracované a tak jsou velice kvalitní. Nepoužíváme žádné lepidlo, naše krajky jsou ručně vyšívané a tak si můžete být jistá, že každá perlička bude dobře držet na svém místě. Vyzkoušejte také naše krajky vyšívané korálky, ty se krásně třpytí a vytváří tak glamour svatební šaty. I zde jistě oceníte to, že je krajka ručně vyšívaná a tak budou takové svatební šaty velice luxusní a kvalitní.

Kajka pro jednoduché svatební šaty

Krajkové svatební šaty nemusí být hned zdobené a bohaté. S krajkou je možné vytvořit i jednoduché svatební šaty. Jak na to? Vyberte si jednu z našich krásných jednoduchých krajek pro svatební šaty. Nabízíme například jemné francouzské krajky, které jsou slavné svým delikátním vzhledem a jednoduchým stylem. Tyto krajky jsou velmi tenké a jemné. Taková svatební krajka se bude hodit na jednoduché svatební šaty stylu boho. Tento typ krajky však můžete použít například i na sofistikované polní svatební šaty. Jedná se o velice luxusní krajku, která je ručně propracovaná. Luxusní vzhled je Vám u této krajky zaručen. Jednoduché svatební šaty budou díky této krajce vypadat i romanticky a to díky krásnému květinovému zdobení. U nás ve svatebním salonu si můžete vybrat hned z několika květinových boho motivů a z několika různých barev. Široký výběr stylů je Vám u nás v Praze zaručen.

Jakou krajku si vybrat pro své boho svatební šaty?

Jak jste si již mohla všimnou, výběr svatebních krajek je opravdu široký. Občas tak může být těžké se v tomto výběru orientovat a nevěsta se může často cítit ztracená. Váháte mezi několika krajkama? Nebo si vůbec nevíte rady s výběrem a nevíte u čeho začít? Důvěřujte opravdovým profesionálům a umožněte Vám s výběrem pomoct. Náš profesionální tým Vám doporučí krajku, která se bude nejvíce hodit nejenom ke stylu vybraných svatebních šatů, ale také i k Vaší postavě, Vašemu osobitému stylu a dokonce i barvě Vašich vlasů a očí. Všechny tyto faktory hrají důležitou roli. Zastavte se k nám do svatebního salonu v Praze na konzultaci a my Vám pomůžeme vybrat krajku pro krajkové svatební šaty Vašich snů. Vašeho výběru zajisté nebudete litovat protože budete nádherná nevěsta.

Elastická krajka pro sexy svatební šaty

Myslíte si, že krajka může být jen romantická a tak se bude hodit jen pro romantické a tradiční svatební šaty? Opak je pravdou. V naší trendy době se vyrábí i speciální elastické krajky, které jsou jak dělané pro sexy svatební šaty. Proč tomu tak je? Díky jejich elastické vlastnosti jsou krajky tohoto typu vhodné na obepínající svatební šaty. Takové krásné svatební šaty dokonale podtrhnou Vaše křivky a celkově i Vaší postavu. Nevěsta bude v takových svatebních šatech z krajky vypadat neuvěřitelně smyslně. Elastická krajka pro sexy svatební šaty je opravdu skvělou inovací, díky které můžete mít sexy a sofistikované svatební šaty zároveň. Již není třeba si vybírat mezi zdobenými svatebními šaty a sexy modelem, díky elastické krajce můžete mít oba dva zároveň. Náš svatební salon v Praze Vám nabízí jak bílé tak i smetanové elastické krajky pro svatební šaty. Najdete u nás jak jednoduché, tak i zdobené a dokonce i vyšívané krajky s elastanem, díky kterým si lehce přizpůsobíte své svatební šaty ke svému sobitému stylu a osobnosti.

Krajka jako luxusní zdobení svatebních šatů

Krajku je možné použít na tisíc způsobů a vytvořit tak opravdu jedinečné svatební šaty, které se nebudou podobat žádným jiným modelům. Klasický způsob je použít krajku jako hlavní látku svatebních šatů. Tímto se vytvoří tradiční svatební šaty, které budou v míru zdobené a budou působit klasickým dojmem. Velice oblíbené u nevěst je také použít krajku jen přiměřeně. Krajka tak může být použitá jenom na živůtek nebo jenom na sukni svatebních šatů. Takový model bude působit harmonicky a v míru jednoduše i zdobeně zároveň. Novodobou moderní technikou je použít jen malých kousků krajky na zdobení jedné konkrétní části svatebních šatů. Při této technice se vystřihnou malé motivy krajky, těm se říká aplikace. Tyto aplikace se pak našpendlí na svatební šaty a ručně se pak vyšívají. Takové svatební šaty jsou vždy velmi luxusní jelikož vyžadují velké množství času a ruční práce. Všechny tyto techniky Vám vytvoří elegantní svatební šaty Praha.

Back to Top