Krajkové společenské šaty

V naší škále látek pro společenské šaty samozřejmě nesmí chybět ani krajka.

172 résultats affichés

Sort by:

Přeci jen se jedná o jednu z nejvíce oblíbených typů látek, kterou milují snad všechny ženy po celém světě. I náš pražský salon a půjčovna nabízí luxusní společenské šaty z krajky. Proč právě luxusní? Protože si pro naše společenské šaty vybíráme jen ty nejluxusnější a nejkvalitnější krajky. Díky tímto drahým krajkách jsou naše společenské šaty opravdu šik a Vy se v nich budete cítit naprosto hvězdně. Chcete si vyzkoušet naše hvězdné společenské šaty z krajky? U nás v půjčovně máte jedinečnou možnost si domluvit zkoušku a přijít si k nám vybrat krajkové společenské šaty Vašich snů. Náš salon v Praze čeká jen a jen na Vás.

Jak vypadá krajka pro společenské šaty?

Taková krajka pro společenské šaty může být hodně různorodá a pokaždé může vypadat zcela jinak. Právě z toho důvodu je krajka milovaná ženami po celém světě: každá si totiž dokáže najít tu krajku, která se ji líbí a která koresponduje jejímu stylu. Tuto různorodost krajky se snaží dodržovat i naše půjčovna společenských šatů v Praze. Nabízíme tak mnoho krajek různých barev ale i různých stylů. Díky tomu si u nás dokáže vybrat naprosto každá klientka. Velice populární jsou vyšívané krajky. Taková krajka je zdobená kamínky, korálky, perličky nebo flitry. Společenské šaty zdobené vyšívanou krajkou působí luxusně a bohatě. Vyšívaná krajka je také vhodná pro princeznovské společenské šaty a dokonce i pro maturitní či plesové šaty. V takových krajkových šatech se budete blýskat a budete za hvězdu. Oblíbená je i jednoduchá krajka. Nejvíce slavna je klasická francouzská jednoduchá krajka. Tuto krajku si oblíbíte zejména pro její neuvěřitelně delikátní vzhled. Uvidíte, jak něžná bude také na omak. Tato krajka je vhodná například pro sofistikované společenské šaty, které se pyšní čistou linií. Chybu neuděláte ani pokud si takto jednoduchou krajku zvolíte na krátké koktejlové šaty Praha.

Vyšívaná a bohatá krajka

Jak jsme již řekli, vyšívaná krajka bude vždy vypadat velice bohatě a svátečně. Díky této krajce dokážeme lehce vytvořit bohaté společenské šaty, ty jsou také známe pod pojmem princeznovské společenské šaty. Pokud si přejete cítit se jako princezna, společenské šaty z vyšívané krajky pro Vás budou tím pravým ořechovým. Mimochodem, používáme jen velice kvalitní krajky. Naše vyšívané krajky jsou vždy vyšívané zcela ručně, díky čemu  bude výsledek neuvěřitelně krásný a luxusní. Každá perlička je ručně propracovaná. Takové společenské šaty Praha jsou velmi sofistikované a působí šik a drahým dojmem. Pokud je pro Vás kvalita také tak moc důležitá, jako pro nás, naše společenské šaty z krajky si oblíbíte a určitě Vás budou moc slušet.

V jednoduchosti je krása: jednoduchá krajka

Moudrost, že v jednoduchosti je krása, jste již určitě slyšeli. Naše společenské šaty z jednoduché krajky Vám dokážou, že toto přísloví je naprosto pravdivé. Luxusní jednoduché krajky, které Vám nabízíme, Vás nadchnou. Ve většině případech se jedná o luxusní francouzské krajky. Tyto krajky jsou ručně propracované. Určitě si všimnete jejich sofistikovaného vzhledu a to i přes jejich jednoduchost. Přijďte objevit naše jednoduché společenské šaty vytvořené z našich nádherných jednoduchých krajek. Zaujme Vás například boho silueta nebo elegantní střih ve stylu mořské panny. V naší kolekci krajkových společenských šatů najdete i mnoho originálních krajek a jiných elementů. Takové krajkové společenské šaty budou působit jedinečným dojmem a Vy se v nich jedinečně budete i cítit.

Společenské šaty z krajky na svatbu

Naše klientky se nás často ptají, na jakou událost se hodí krajkové společenské šaty.Tento styl společenských šatů je skvělý tím, že je velmi univerzální a krásné společenské šaty z krajky tak můžete vynést na opravdu mnoho různých akcí. Určitě Vás zaujme možnost si zvolit krajkové společenské šaty na svatbu jako host. Pokud jste toto léto nebo jaro pozvaná na svatbu, vyzkoušejte si naše krajkové společenské šaty. Díky svému sofistikovanému vzhledu je tento typ společenských šatů na svatbě opravdu vřele vítán. Takové společenské šaty budou působit v míru elegantně, honosně a svátečně. Nevěsta bude z Vašich společenských šatů z krajky jistě nadšená. A jaké barvy si zvolit? Vyzkoušejte nesmrtelnou klasiku. Na svatbu se totiž nejvíce hodí letní a světlé barvy, ze kterých bude proudit štěstí a láska. Nejpopulárnějšími společenskými šaty na svatbu jsou růžové, světle modré nebo například béžové. Oblíbíte si i klasické stříbrné nebo zlaté společenské šaty z krajky. Právě v těchto dvou klasických barvách vypadá krajka opravdu úchvatně a samotné společenské šaty tak budou vypadat jako luxusní klenot.

Krajkové společenské šaty na maturitní ples

I maturantky si určitě oblíbí krajku. Nádherné krajkové společenské šaty se budou skvěle hodit i na maturitní ples. Jedná se o klasiku, která prostě nikdy neomrzí. Krajka je sofistikovaná a sváteční, přesně tak budou vypadat i krajkové společenské šaty na ples. Většina maturantek sní o tom, být na maturitním plese za princeznu. Pokud i Vy máte takový sen a hodláte si ho splnit, doporučujeme Vám si zvolit společenské šaty s bohatě vyšívanou krajkou. Perliček, kamínků a třpytek není nikdy dost. Neváhejte si zvolit krajku, která se bude neuvěřitelně třpytit. V takových třpytivých krajkových společenských šatech se budete cítit jako hvězda. Co se barev týče, můžete si vyzkoušet například tmavě modré společenské šaty. Tento model je ozdobený opravdu neuvěřitelnou krajkou a tyto společenské šaty na maturitní ples připomínají Večernici. Pokud preferujete světlejší barvy, i zde najdete romantickou růžovou, impozantní zlatou nebo královskou stříbrnou barvu. Úkol je prostý: co nejvíc třpytu a glamouru. Tohoto cíle snadno dosáhnete s krajkovými společenskými šaty na maturitní ples z naší půjčovny v Praze.

Jak poznat kvalitní krajkové společenské šaty?

I u krajkových společenských šatů je kvalita prioritou, tedy aspoň pro náš salon v Praze. Pokud chcete vypadat luxusně, elegantně a šik, dbejte na kvalitu krajkových svatebních šatů, které jste si vybrala pro svou společenskou akci. Jako první z velice důležitých faktorů je podle nás ruční propracování. Pokud jste si vybrala společenské šaty z vyšívané krajky, dbejte na to, aby byla tato výšivka vytvořena ručně. Pokud se bude jednat o nalepené korálky, můžete si být jistá tím, že se jedná o znak toho, že jsou dané společenské šaty špatné kvality. Preferujte vždy opravdovou výšivku jehlou a nití než lepené korálky. Samozřejmě se najdou výjimky ale je všeobecně důležité, aby byl celkový výsledek delikátní a precizní. Společenské šaty z krajky, které jsou dobré kvality, budou vypadat propracovaně a delikátně. Vše bude u takových společenských šatů působit dokonale.

Back to Top