Stříbrné plesové šaty na maturitní ples

Chcete, aby vypadaly Vaše plesové šaty na maturitní ples jako opravdový klenot ?

7 résultats affichés

Sort by:

Pokud ano, tak si musíte vyzkoušet naše exkluzivní plesové šaty ve stříbrné barvě. Tato barva Vás dostane svou originalitou ale také svou elegancí. Ve stříbrných plesových šatech budete nejenom nepřehlédnutelná ale také velmi svůdná. Tato barva Vás také rozjasní a vytvoří Vám svěží a mladistvý vzhled. V tomto článku si představíme naší kolekci plesových šatů na maturitní ples ve stříbrné barvě. Naše skvostné modely šatů si u nás můžete koupit ale také i půjčit. Půjčovní ceny našich plesových šatů najdete uvedené na našich stránkách. Zajímáte se o kupní cenu některých z našich šatů ? Neváhejte nám napsat email a my Vám rádi zodpovíme. V emailu určitě uveďte referenci maturitních šatů o které máte zájem.

Stříbrná barva: šaty jako klenot

Je známo, že stříbrná barva připomíná nádherný klenot. Ať už se jedná o šperk ze stříbra, z oceli nebo z bílého zlata, Vaše plesové šaty Vám budou připomínat právě jeho. Tato barva je opravdu jedinečná a exkluzivní, nemáme totiž ve zvyku nosit stříbrnou barvu v našem denním životě. Užijme si tak tuto skvostnou barvu v den důležité příležitosti jako je právě maturitní ples. Ve svých maturitních šatech se budete cítit jako klenot. Takové plesové šaty na maturitní ples stříbrné barvy jsou také velice sváteční a to právě díky této neotřelé a originální barvě. Stříbrné plesové šaty na maturitní ples Vás rozzáří a rozjasní. Zvolte si lesklé materiály, pokud chcete ještě větší glamour efekt. Objevte naše neodolatelné stříbrné plesové šaty na maturitní ples v naší půjčovně v Praze ale také i na našich internetových stránkách.

Jak nosit stříbrné plesové šaty na maturitní ples?

Při výběru stříbrných maturitních šatů je důležité si dát pozor na odstín stříbrné barvy, který si zvolíte. Odstínů totiž nabízí naše půjčovna v Praze mnoho a je důležité si vybrat ten, který Vám bude slušet. Nabízíme plesové šaty tmavě stříbrné barvy. Také šaty budou elegantní a přiměřené. Také nabízíme maturitní šaty světle stříbrné barvy. Takový model působí mladistvě a svěže. Vyzkoušejte si v našem salonu v Praze jak světlé tak i tmavé plesové šaty a určitě si vyberete. Výběr odstínů záleží na Vašem vkusu ale také i na barvě Vašich vlasů očí a pleti. Je důležité zvážit všechny tyto faktory a vybrat si odstín stříbrné barvy, který Vám bude slušet a který se Vám bude líbit. Objevte ještě více užitečných rad v naší půjčovně v centru Prahy, kde si také zmůžete prohlédnout celou naší kolekci plesových šatů.

Princeznovské nebo jednoduché stříbrné plesové šaty?

Naše maturantky často váhají mezi tím, zdali si mají zvolit spíše jednoduše či naopak princeznovské a zdobené plesové šaty na maturitní ples. Tato otázka je aktuální i co se stříbrných šatů týče. Naše půjčovna v Praze nabízí jak jednoduché stříbrné plesové šaty tak i princeznovské modely. Můžete si u nás v Praze například vyzkoušet luxusní plesové šaty s bohatou tylovou sukní stříbrné barvy. Tyto plesové šaty jsou ušité z nádherného tylu stříbrné barvy. Tento tyl je posetý třpytkami a tak jsou tyto maturitní šaty pořádně třpytivé a glamour. Také však nabízíme i jednoduché plesové šaty z jemného saténu stříbrné barvy. Takové plesové šaty jsou sice jednoduché ale také jsou neuvěřitelně elegantní a působí noblesním dojmem. Je jedno jaký styl plesových šatů stříbrné barvy si vyberete v naší půjčovně v Praze. V jakémkoliv případě Vám totiž zaručujeme to, že Vám to v nich bude opravdu moc slušet a Vy se v nich budete cítit naprosto skvěle. Přijďte si vybrat ty své, ať už jednouché nebo princeznovské, plesové šaty na maturitní ples v Praze a staňte se hvězdou tanečního parketu.

Stříbrné zdobení na maturitních šatech

Vaše plesové šaty na maturitní ples můžou být také ozdobené detaily ve stříbrné barvě. Samotné šaty tak mohou být jiné barvy a jenom zdobení bude stříbrné. Pokud se Vám taková kombinace líbí, určitě si zamilujete naše zdobení z kamínků a štrasových aplikací. Objevte například naše luxusní maturitní šaty Praha tmavě modré barvy. Tyto plesové šaty mají nádhernou sukni s princeznovským efektem a také sexy korzet s hlubokým sexy výstřihem. Tyto tmavě modré plesové šaty jsou ozdobené krásným stříbrným páskem z kamínků. Jedná se o krásnou třešničku na dortu. Tento pásek dodává plesovým šatům kapku glamour vzhledu, třpyt a lesk. Objevte i naše další nápady, jak krásně ozdobit své plesové šaty na maturitní ples a inspirujte se naší luxusní kolekcí na prodej a na půjčení.

Jak docílit třpytivých plesových šatů stříbrné barvy?

Chcete opravdu třpytivé plesové šaty, u kterých si každý host Vašeho maturitního plesu řekne ´wow´? Tak to je pro Vás stříbrná barva to pravé. Pro opravdu extra třpytivé plesové šaty Vám doporučujeme jeden z našich modelů s třpytky. Takové plesové šaty jdou ušit ze speciální látky. Jedná se o jedinečnou látku a exkluzivita takovým maturitním šatům rozhodně nechybí. Najdete u nás třpytivé plesové šaty stříbrné barvy jak princeznovského střihu, tak i sexy střihu. Líbí se Vám styl Gatsby třicátých let? Tak to zaručeně oceníte naše sexy plesové šaty s drapovanou sukní a vysokým rozparkem. Korzet těchto šatů Vám vytvaruje nádherný živůtek. Na tyto maturitní šaty jsme použili stříbrný satén a speciální, exkluzivní látku se třpytkami geometrických tvarů. V těchto maturitních šatech Praha se budete cítit velice originálně a jedinečně.

Pro koho jsou stříbrné maturitní šaty vhodné?

Nemusíte se bát, stříbrné maturitní šaty jsou vhodné pro každého. Každé maturantce bude tato krásná barva slušet. Nezáleží na tom, jestli jste brunetka nebo blondýnka, stříbrné plesové šaty na maturitní ples zvýrazní Vaší přirozenou krásu a podtrhnou Vaší jedinečnost. Objevte také širokou škálu odstínů stříbrné barvy. Díky této škále tak můžete přizpůsobit barvu Vašich plesových šatů právě specificitě Vaší osobnosti a barvy vlasů. Najdete u nás jak světlé tak i tmavé plesové šaty ve stříbrném odstínu. Neváhejte si u nás zamluvit termín Vaší zkoušky a zastavit se do naší půjčovny v Praze. Zde společně vybereme ty nejkrásnější stříbrné plesové šaty ke zkoušení a uděláme z Vás opravdovou princeznu. Na svém maturitním plese se budete cítit nejenom jako hvězda ale přímo jako královna. Maturitní ples má být nezapomenutelným, díky skvostným stříbrným plesovým šatům z naší půjčovny v Praze takový opravdu bude. Přijďte si k nám vybrat ty své pravé a jedinečné šaty.

Back to Top