Svatební šaty střihu mořská panna Praha

Svatební šaty střihu mořská panna z našeho salonu, které si můžete půjčit nebo koupit, z Vás udělají opravdu sexy nevěstu.

20 résultats affichés

Sort by:

Každý zná styl svatebních šatů střihu mořské panny. Jedná se o svatební šaty které obepínají celou Vaší siluetu až ke kolenům od kud se šaty lehce rozšiřují a měni v objemnější sukni až na zem. Tím samým tento styl šatů vytváří iluzi těla možské panny. Tento velmi hollywoodký střih je velmi oblíbený zejména mezi nevěstami které sní o velmi sexy a ženském looku. Jsme moc rády že Vám svatební šaty mořská panna můžeme nabídnout i v našem svatebním salonu v Praze. Naše návrhářka miluje ženskost a svatební šaty mořská panna. Její tvorba krásně zdůrazní Vaše ženské křivky a Vy si je můžete prohlédnout na našich internetových stránkách ale také přímo v pražském salonu..

Svatební šaty mořská panna pro velmi sexy nevěstu

Pokud hledáte svatební šaty které Vám naprosto dokonale podtrhnou krásu Vaší siluety a zdůrazní Vaší ženskost, svatební šaty mořská panna jsou pro Vás to nejlepší. Naše svatební šaty mořská panna Vás okouzlí svým delikátním provedením a velkým luxusem. Zavolejte nám a objednejte se telefonicky na zkoušku svatebních šatů u nás ve svatebním salonu Praha. Musíte se přesvědčit na vlastní oči že naše svatební šaty mořská panna Vám budou sedět naprosto nádherně a to díky perfektně vypracovaným střihům na kterých si dává návrhářka Zoryana Stekhnovych a její tým velmi záležet. Samozřejmě Vám můžeme šaty také na míru upravit tak, aby byl efekt ještě krásnější.

Obepínající svatební šaty mořská panna

Nejdůležitějším faktem svatebních šatů mořská panna je zajisté to, že krásně obepínají Vaše tělo a tvarují Vaší siluetu. Toto Vám umožní nejenom vytvořit velmi sexy a ženský efekt, ale také velmi krásnou šik postavu. Doporučujeme Vám mimochodem si vybrat svatební šaty mořská panna s vykrojenými zády do tvaru V které Vám opticky prodlouží siluetu ještě víc a přidat k šatům zajimavý element. Záda můžou být třeba vyšitá krajkou nebo perlamy. Také se nemusíte bát hrát si s průhledými elementy : nabízíme Vám originální svatební šaty střihu mořské panny se zajímavými průhlednými vstavkami z krajky tak aby podtrhli ještě více Vaší ženskost. Například dodáváme krajku v oblasti boků a pasu a tím tak vizuálně tvarujeme Vaší postavu pro velmi delikátní a něžný vzhled. Čekáme Vás s velkou netrpělivostí abychom Vám dobře poradili a pomohli Vám vybrat ty nejúžasnější svatební šaty mořská panna v našem svatebním salonu Praha.

Svatební šaty mořská panna z elastického materiálu

Pokud hledáte svatební šaty střihu možské panny velmi obepínající, je důležité zvolit svatební šaty z elastického materiálu díky kterému tohoto daného efektu docílíte. Můžete si například vybrat svatební šaty možská panna z elastického krepu nebo saténu. Toto Vám pomůže nejenom se cítit naprosto pohodlně ale také krásně podtrhnout Vaše ženské křivky a Vaše tělo všeobecně. K tomu všemu, tento typ látky se lehce adaptuje Vašemu tělu. Pokud tedy trošku přiberete nebo naopak zhubnete, Vaše svatební šaty mořská panna se lehce přizpůsobí Vašemu tělu a nebude třeba dělat jaké koliv jiné úpravy. Naše svatební šaty mořská panny jsou vždy jiné a různorodé. Díky tomuto velkému a širokému výběru si velmi lehce vybereté ty šaty, které se Vám budou líbit ze všech nejvíc. Takové to svatební šaty mořská panna z elastického materiálu nejsou moc objemné jeikož krep je dostatečně těžký materiál. Takový to typ svatebních šatů mořská panna je ideální pro velmi šik look stylem se podobající lookum na červeném koberci. Náš svatební salon Praha Vás čeká na Vaši nezapomenutelnou zkoušku svatebních šatů stylu mořské panny.

Svatební šaty mořská panna s velmi objemnou sukní

Druhá možnost je zvolit svatební šaty mořská panna ze saténu nebo krepu kde bude spodek (neboli část svatebních šatů která se rozšiřuje od kolen až dolů) vytvořen z tylu. Tento velmi vzdušný a lehký materiál vytvoří velký objem čímž docílíte velmi svátečního a slavnostního efektu. Většinou má tento typ svatebních šatů možské panny také relativně objemnou vlečku díky které je celý svatební look ještě více královský. Díky tomuto budou Vaše šaty velmi glamourní a šik : přesně jako v romantických filmech ! Naše asistentky Vás čekají v našem svatebním salonu v Praze kde s Vámi velmi radí vyzkouší všechny svatební šaty střihu mořská panna které se Vám zalíbí. Naší kolekci svatebních šatů tohoto stylu si můžete mimochdem také prohlédnout na naších internetových stránkách. Jak již víte, návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje propracované, sofistikované detaily. Naše svatební šaty mořská panna mají z tohoto důvodu velmi často velmi propracované sukně které jsou olemované krajkou pro opravdu neuvěřitelně elegantní vzhled. Mimochodem, nabízíme naším klientkám také tylové svatební šaty mořská panna olemované a zdobené krajkou tak aby jste si mohla zároveň užít třpyt takového to modelu ale také jeho objem. Je také možnost olemovat spodek svatebních šatů možské panny krinolínou pokud si přejete mít effekt vln který je velmi kouzelný. Pokud milujete vše, co se třpití, neváhejte a nechte si u nás ušít svatební šaty mořská panna z třpitivého tylu : budete vypadat jako moderní popelka. Svatební salon Praha návrhářky Zoryana Stekhnovych vám nabízí tento skvělý a neuvěřitelně kouzelný servis. U nás si můžete svatební šaty možská panna jak půjčit, tak i koupit nebo dokonce ušít na míru.

Jaké zdobení zvolit pro svatební šaty mořská panna?

Již jsme Vám představili různé typy svatebních šatů stylu mořská panna a stejně tak i materiály a látky ze kterých jsou tyto svatební šaty ušity v našem svatebním salonu. Je tedy teď nezbytné se soutředit na různé typy zdobení které se hodí k tomuto typů šatů aby jste si mohla vybrat to, co Vám nejvíce vyhovuje. Zdobení je jedna z nejdůležitějších částí šatů jelikož se jedná o třešničku na dortu : jde o ty elementy které dodají Vaším svatebním šatům možská panna ten Váš osobní a jedninečný styl : může se jednat o glamour styl, boho tyl, velmi jednoduchý styl nebo naopak velmi sofistikovaný. Samozřejmě Vám velmi rádi poradíme při Vaší návštěve svatebního salonu Praha. Návrhářka Zoryana Stekhnovych chtěla tuto kolekci navrhnout tak, aby při jaké koliv příležitosti perfektně podtrhla ženskost své nositelky. Náš svatební salon Praha Vám dokáže pomoct s výběrem těch originálních svatebních šatů mořská panna.

Svatební krajka v centru pozornosti

Samozřejmě krajka je jeden z těch nejžádanějších elementů na svatebních šatech a to zejména pro svůj vysoce sváteční vzhled a to nejen svatebních šatů střihu mořské panny. Krajka je materiál plný něžnosti a delikátnosti. Mimo jiné, velmi sofistikovaý vzhled krajky Vám pomůže dodat svatebním šatům to pravé zdobení tak, aby vypadali jako z Vašeho nejtajnějšího snu. Domluvte si zkoušku u nás na pobočce ve svatebním salon v Praze a užijte si zkoušení v našem naprosto kouzelném prostředí. Proč si třeba nevybrat mix jemné krajky (jako například francouzská krajka Calais nebo Chantilly) se silnější krajkou zdobenou korálky pro vytvoření reliéfu a dynamiky na Vašich svatebních šatech mořská panna. Všechny tyto sofistikované elementy Vám pomůžou vytvořit TY najkrásnější svatební šaty mořská pana které jste si vždy představovala ve Vaších myšlenkách. Navštivte Náš svatební salon Praha kde Vám rády představíme včechny naše svatební šaty střihu mořská panna a poradíme Vám jak najít ty nádherné šaty které přesně hledáte. Přijďte a objevte naše kouzelné svatební šaty.

Originální detaily na svatebních šatech mořská panna

Jak jsme již specifikovali, kouzlo povedených svatebních šatů mořské panny se nachází v malých propracovaných detailech na kterých si dáváme opravdu velmi záležet : jsou to takové malé třešničky na dortu díky kterých se do daných svatebních šatů naprosto zamilujete. Vždy myslíme na to, abychom do naších svatebních šatů mořské panny vždy přidali nějaký zajimavý a originální element a vytvořili tak nadčasové svatební šaty mořská panna. Například milujeme podrthnout krásu a ženskost vlečky u šatů a přidáváme na ní často výšivku nebo krajku která je vždy ručně na šaty vyšitá. Také milujeme krásná otevřená záda olemovaná krajkovými elementy nebo naopak průhledná záda zdobená krajkou tak, jako by byla daná krajka vytetovaná na Vašich zádech. Toto dodá zaručenou originalitu šatům. Kromě toho, tento efekt tetování je tuto sezónu velmi in a často je také vidět na módních mólech. Ve většině případů používáme elastický tyl tělové barvy na který je vyšitá bíla, zalomená bíla nebo smetanová krajka. Tento efekt používáme nejenom na záda. ale také v oblasti dekoltu, pasu, boků a v neposlední řadě rukávu nebo ramínek. Tyl vytváří perfektní iluzi jelikož skoro vůbec není vidět a vypadá tedy tak, jako by byla krajka opravu vyšitá nebo vytetavaná přímo na Vaše tělo. Vaše nejkrásnější svatební šaty morská panna jsou schované ve svatebním salonu Praha Zoryana Stekhnovych – Paris. Objevte všechny naše kouzla v salonu v Praze.

Back to Top