Výprodej šaty pro družičky Praha

Objevte naší roztomilou kolekci krásných šatů pro družičky k dispozivi v salonu v Praze

13 résultats affichés

Sort by:

Náš svatební salon Vám samozřejmě také nabízí krásné a roztomilé šaty pro malé družičky aby i ony vypadali v kouzelný den svatby jako malé princezny. Využijte skvělých cen které Vám nabízíme ve výprodeji šatů pro družičky a kupte si krásné družičkovské šaty za skvělou cenu. Splňte tak již tajné přání své malé dcerce a dopřejte jí den, kdy se bude cítit jako opravdová princezna. Tak již neváhejte a zastavte se u nás ve svatebním salonu v Praze kde Vás rády provedeme naším pohádkovým světem plným kouzelných šatiček pro malé družičky.

Družičkovské šaty pro malé holčičky

Malé, roztomilé družičkovské šaty jsou jako třešnička na dortu : dodají každé svatbě to pravé kouzlo na konec a tu správnou dávku něžnosti a roztomilosti. Mimochodem, svatební fotografie malinkých družiček v jejich družičkovských šatech s nevěstou v jejich svatebních šatech jsou většinou naprosto neodolatelné. To je důvod proč doporučujeme rodičům malých holčiček a nevěstě vybrat pro své malé družičky krásné a roztomilé družičkovské šaty ve kterých zazáří. Představujeme Vám tuto zajimavou kolekci družičkovských šatů která se skvěle hodí pro všechny ty, které by si rádi koupili nebo půjčili kouzelné družičkovské šaty. Svatební salon Praha značky Zoryana Stekhnovych – Paris je tady pro Vás a rád Vám odpoví na Vaše otázky ohledně modelů šatů nebo jejich velikosti. Mimochodem, co se týče velikostí, najdete u nás družičkovské šaty pro malinké, několika měsíční princezny až po mladé slečny kolem patnácti let. Pro starší slečny navštivte naší kolekci pro dospělé družičky kterou najdete ve společenských šatech.

Kupte nebo půjčte družičkovské šaty pro svou dceru

Každá malá holčička sní o tom, stát se aspoň na jeden den tou nejkrásnější princeznou, nosit na sobě krásné šaty s bohatou tylovou sukní vyšité krajkou a stát se středem pozornosti všech hostů svatby. Splňte Vaší drahé dcerce tento krásný sen a kupte nebo půjčte jí princeznovské šaty pro družičky luxusní značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Naše šaty pro družičky jsou vždy s krásnou objemnou sukní pro opravdu velmi princeznovský efekt. Zdobíme naše šaty pro malé družičky jak krajkou, tak i kamínky, výšivkama ale i barevnýma páskama pro opravdu velmi roztomilý vzhled. Naše zdobení je vždy dělano ručně pro elegantní a něžný efekt. Mašle a motýlky jsou také vždy v naších kolekcích šatů pro družičky díky kterým budou tyto malé princezny zářit jako sluníčka.

Zajimavé ceny a výprodej šatů pro malé družičky

Snažili jsme se udělat tuto kolekci maximálně cenově dostupnou tak, aby si každý mohl dovolit splnit sen své malé princezně. Jde nám však také o skvělou a naprosto dokonalou kvalitu. Naše šaty jsou tak vždy skvěle propracované a z těch nejlepších materiálů. Svatba je již sama o sobě finančně celkově náročná a my si jsme jistí že naše příjemné ceny na šaty pro družičky Vám určitě udělají radost. Kromě toho budete příjemně překvapeni skvělou kvalitou našich šatů pro malé družičky princezny jelikož používáme vždy látky a materiály té nejlepší a nejvyšší kvality. Také děláme všechny naše výšivky ručně : na našich šatech nikde neuvidíte žádné lepidlo a nemusíte se tak bát že by nějaká vyšivka odpadla jelikož je vždy vše precizně fixované nití. Tato časově náročná technika Vám však umožní mít v šatníku družičkovské šaty které budou vypadat vždy stále jako nové. Zdobení bude mimochodem vždy velmi delikátní a precizní.

Kouzelné bílé a smetanové šaty pro družičky

Návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje tvořit malé družičkovské šaty které se stylově podobají svatebních šatům ale jsou vždy roztomilé a korespondují věku jejich malé nositelce. Také milujeme k šatům přídávat malou špetku barvy jakou je třeba růžová nebo modrá ale nejenom. Díky malému barevnému detailu jsou družičkovské šaty vždy originální a něčím jiné než svatební šaty nevěsty. Kromě toho tak šaty pro družičky nebudou vypadat moc dospěle jelikož čistě bílé nebo smetanové šaty pro družičky ne vždy dobře korespondují s mladým věkem malých princezen. To je důvod proč rády k naším šatům pro družičky přidáváme špetku barvy v podobě barevného pásku vyšívaného perličkama nebo flitrama pro zábavný vzhled. Tato špetka barvy skvěle koresponduje s věkem holčiček a děla z těchto družičkovských šatů velmi univerzální kousek který si můžou obléct i na jiné události než je svatba. Neváhejte a oblečte je své malé princezně třeba na narozeniny nebo jiný typ oslavy. Moc rády Vám a Vaší malé princezně pomůžeme vybrat si své družičkovské šaty snů u nás v salonu v Praze a budeme Vás s radostí čekat u nás.

Velké výhody našich šatů pro družičky a malé princezny

Naše šaty pro družičky byli speciálně vyrobeny tak, aby jejich malé nositelce zaručili komfort ale také jejich univerzalitu. Náš svatební salon v Praze myslí na každý detail šatů jelikož věříme, že díky tomu jsou naše šaty vždy nezapomenutelné. Chceme poskytnout naším klientům a malým klientkám ten nejlepší servis aby si své kouzelné a vysněné družičkovské šaty opravdu náramně užili. Zavolejte nám již dnes a přijďte si zkusit tyto pohádkově krásné šaty pro malé družičky. Jsme si jisti že se Vaší malé princezně u nás určitě zalíbí.

Naše šaty pro družičky jsou vždy univerzální a všestranné

Myslíme také na to, že děti velmi rychle rostou. Samozřejmě by byla opravdu velká škoda koupit si družičkovské šaty a vzít si je na sebe jenom jednou jelikož malá princezna z nich moc rychle vyroste. Abychom se tomuto problému co nejvíce vyhnuli, vymysleli jsme pro naše družičkovské šaty adaptační systém díky kterému šaty pro družičku jejich nositelce vždy krásně přizpůsobíte. Naše šaty na mašli jsou vždy strojeny tak, aby byli lehce volné malé princezně. A však aby vždy skvěle seděli mají šaty krásný volný pásek díky kterému šaty přizpůsobíte postavě malé nositelce. Na zádech už jen zavážete opravdu imponujicí panenkovskou roztomilou mašli a Vaše malá dcerka již může utíkat hrát si na princeznu. Naše ostatní modely mají například v zádu na zádech originální a veselé šněrování které Vám pomůže šaty přizpůsobit malé princezně. Vaše dcerka tak zmůže své šaty pro družičky nosit i několik let.

Originální a impozantní šaty pro malé družičky

Mimo krásné barvené pásky které dodají družičkovským šatům ten správný šmrnc mají naše šaty i mnoho jiných originálních elementů. Několik našich šatů pro družičky se vážou velkou a širokou mašlí na zádech která jim dodá opravdu velmi pohadkový a šik vzhled. Druhá část našich šatů pro družičky se zase zapíná díky krásnému a zajimavému šněrování na zádech. Toto šněrování může být vyrobeno z klasického saténu ale také s třpytivého tylu pro opravdu velmi extravagantní vzhled. Co se týče délky šatů, výběr je také široký : můžete si vybrat šaty pro družičky délky midi, což znamená pod kolena tak, aby se však šaty pro družičku nedotýkali země. Tato délka je velmi pohodlná a skvěle přizpůsobená pro opravdu malé družičky nízkého věku které si tak zmůžou volně hrát a běhat bez toho aby byli v pohybu nějak ohraničeny a bez toho aby riskovali že si poškodí družičkovské šaty. Druhá možnost je vybrat si dlouhé družičkovské šaty které se dotýkají země a v zádu mají například také vlečku. Takové to šaty pro družičky jsou opravdu velmi impozantní a pohádkové. Hodí se však spíše pro dospělejší družičky které budou moci si dát pozor na chůzi tak, aby nespadli a také aby šaty nepoškodili.

Použité látky na našich šatech pro družičky

Náš svatební salon v Praze vyrábi družičkovské šaty z opravdu různorodých materiálů díky čemuž vytváříme velmi širokou a bohatou kolekci šatů pro družičky ve které si jistě vybere své vysněné šaty každá malá princeznička. Najdete v naší kolekci družičkovských šatů v salonu v Praze šaty ze saténu, ze šifónu ale také například z organzy a z originálního mikáka. Najdete u nás jak třpyt tak i mat a každá si vybere. Také si u nás můžete pořídit družičkovské šaty z tylu pro efekt opravdové baletky a princezny. S velkou nedočkavostí Vás čekáme u nás ve svatebním salonu Praha 2 Karlovo Náměstí a pomůžeme Vám a Vaší malé princezně vybrat si ty správné šaty ve kterých bude opravdu tou nejroztomilejší osobou na svatbě.

Back to Top