Svatební šaty - Půjčení / Prodej

Náš salon v Praze Vám nabízí svatební šaty jak na půjčení tak i na koupi.

108 résultats affichés

Sort by:

V této kategorii najdete celou naší kouzelnou kolekci luxusních svatebních šatů francouzsko české značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Tato návrhářka se specializuje na tvorbu těch nejkrásnějších svatebních šatů již několik desítek let a my jsme moc rády že Vám stále můžeme představovat její luxusní, elegantní a vždy velmi šik a ženské svatební šaty v její kolekcích. Najdete u nás velmi široký výběr různých střihů svatebních šatů. Přijďte navšívit náš svatební salon Praha a vyberte si z nekonečného výběru krásných modelů svatebních šatů které Vám s radostí představíme a pomůžeme vyzoušet. V našich šatech budete ve Váš svatební den za opravdovou princeznu.

Styl naších svatebních šatů

Jak nejlépe definovat náš modní styl? Z jedné strany je to velmi jednoduchá otázka, z té druhé je však dostatečně komplexní. Nás svatební salon Praha Vám může jistě pomoct najít ty nejlepší svatební šaty které jistě zdůrazní nejenom Vás styl, ale také Váš charakter. Svatební salon na Praze 2 značky Zoryana Stekhnovych – Paris se nachází v centru města což vám garantuje komfort a snadnou městskou dopravu. Návrhářka Zoryana Stekhnovych si je vědoma toho, že každá žena je jedinečná a originální a že každá nevěsta touží o svatebních šatech které budou jiné a padnou přesně jí a jenom jí. To je důvod proč odmítá tvořit kolekci svatebních šatů v jednotném stylu tak, aby si se všechny svatební šaty podobali. A však, jako každý návrhář, Zoryana Stekhnovych má svůj styl, a je inspirovaná sobě konkrétnímy elementy které miluje a kterých by se nikdy nevzdala. Tak aby však splnila sen každé nevěsty a přesto vytvářela šaty tak, aby korespondovali i samé návrhářce Vám tato značka vždy nabízí velmi různorodou kolekci spousty různých střihů a stylů a však s elementy které se vždy opakují : ženské siluety a vždy skvělé podtžení pasu, ta nejlepší kvalita a hlavně velký důraz na střihy naších svatebních šatů protože věříme v to, že je to jedna z těch nejdůležitějších věcí na svatebních šatech : šaty můžou být totiž neskutečně krásné a však pokud budou špatně sedět, nebude to ono. Proto naše značka klade velký důraz na střih šatů a to, jak sedí na postavě abychom docílili toho nejlepšího efektu a výsledku.

Svatební šaty tradičního a klasického stylu

Náš cíl je vytvořit elegantní a nadčasové svatební šaty které budou obdivovány pro svou krásu na fotografiích z Vaší svatby ještě desítky a desítky let. To je důvod proč se často inspirujeme tradičními siluetamy svatebních šatů které jsou známe pro svou vznešenost, eleganci a to, jak skvěle podtrhují ženskost siluety nevěsty. Najdete u nás tedy svatební šaty princeznovského stylu : což znamená že živůtek nebo-li korzet šatů zvýrazní horní část Vašeho těla buď v oblasti pasu nebo lehce pod pasem a sukně bude velmi bohatá a často vytvořena z tylu nebo saténu. A však látky mohou být různorodé : tyl, satén, organza, krajka a občas také šifón. Dále najdete v naší kolekci splývavé svatební šaty francouzského stylu boheme : jedná se o svatební šaty s velmi lehoučkou a něžnou sukní která Vám dodá velmi romantický vzhled. Ideálně jsou splývavé svatební šaty ušity ze šifónu nebo velmi lehkého a splývavého saténu. Tento styl je ideální pro nevěsty které mají rády lehký a něžný styl který podtrhne Vaší něžnost a dodá Vaší svatbě ten správný boho styl. Také Vám v naší kolekci svatebních šatů nabízíme svatební šaty áčkového střihu : jedná se o střih který se nachazí mezi klasickým princeznovským střihem a splývavým střihem. Sukne šatů se postupne rozšiřuje a vytváří velmi elegantní a luxuní vzled a však není tak moc objemná jako sukně u princeznovských svatebních šatů. Naše modely jsou vždy velmi exkluzivní, ženské a hlavně vždy velice elegantní. Látky které používáme mohou být strukturované (jako třeba satén nebo tyl) nebo naopak velmi splývavé a delikátní (jako třeba šifón nebo lehký satén). Silueta áčkových svatebních šatů následuje liniím Vaší postavy bez toho aby je obepnula a postupně se rozšiřuje v objemnější sukni jako by do tvaru písmena A (to je také důvod proč se tento styl tak jmenuje). Krásné svatební šaty áčkovéhu stylu které z Vás udělají bezkonkurenčně tu nejkrásnější nevěstu Vás čekají ve svatebním salonu Praha značky návrhářky Zoryana Stekhnovych.

Sexy a ženské svatební šaty

Náš svatební salon v Praze Vám nabízí užít si zkoušení krásných šatů v naší kouzelné atmosféře. Milujete velmi glamour a ženský styl? Připravili jsme překrásné svatební šaty exkluzivně pro Vás. Díky tomu najdete v naší kolekci i svatební šaty střihu mořská panna. Tento skvělý střih krásně podtrhne vaší ženskou siluetu a obepne vaše tělo pro velmi sexy efekt. Od kolen se tento střih svatebních šatů postupně rozšiřuje ve více objemnou sukýnku. Výběr látek je velmi široký : pokud chete docílit velmi čistého, šik a elegantního stylu, vyberte si svatební šaty z noblesního saténu nebo elastického krepu pro docílení nesmírně sexy vzhledu. Pokud naopak milujete princeznovský styl, ideální pro Vás budou svatební šaty rybička s tylovou, několika vrstvenou sukní : tento střih pro vás bude nqprosto perfektní. Jak si vybrat? Doporučujeme Vám si vyzkoušet tyto oba styly aby jste se podívala ve kterém z nich se budete lépe cítit a který z nich se Vám na Vaší postavě bude nejvíce líbit. Naše asistentky tu budou samozřejmě vždy pro Vás aby Vám pomohli a nebo profesionálně poradili. Pokud hledáte sexy svatební šaty ale nejste velkou adeptkou rybičkových svatebních šatů, nabízíme Vám několik přenádherných svatebních šatů s poloprůhlednými elementy z krajky. Různé elementy jsou vytvořeny z tylu tělové barvy na který je vyšitá luxusní francouzská krajka, perly nebo krystaly tak, aby schovali důležité části těla. Tento velmi originální element výtváří iluzi jako kdyby byla krajka vyšitá přímo na vašem těle bez jakého koliv jiného materiálu. Naše návrhářka chce vždy vytvářet nadčasové a šik svatební šaty. Šaty od nás nejsou jen sexy ale také velmi moderní a originální.

Moderní svatební šaty

Návrhářka Zoryana Stekhnovych je vždy obeznámená s těmi nejnovějšími trendy sezóny tak, aby její kolekce byla perfektně propojena těmi nejzajimavějšími inovacemi a to vždy tak chytře, aby celá kolekce zůstala velmi estetická a nadčasová. Používáme ty nejmodernější techniky abychom vyhotovili vždy ty nejkrásnější a nejmodernější svatební šaty které předčí všechna Vaše očekávání. To je důvod proč najdete na šatech značky Zoryana Stekhnovych – Paris různé techniky zdobení a výšivek : vyšívky perličkami, grafické ornamenty, sofistikované a třpitivé kristaly nebo výšivky kytičkami 3D… Je také důležité vědet že všechny naše výšivky jsou vždy dělané ručně tak, abychom Vám mohli garantovat tu nejvyšší kvalitu která je vůbec možná. Nikdy nepoužíváme na naše výšivky lepidlo a Vy si tedy můžete být jistí, že perličky a ostatní ozdoby zůstanou vždy tam kde mají a nehrozí jim, že by se něco od nekud odlepilo. Pracujeme také s jakým koliv typem materiálu jako je třeba šifón, satén, mikádo, organza, krep, tyl a mnoho dalších zajimavých látek. Svatebni salon v Praze návrhářky Zoryana Stekhnovych Vám nabízí velmi krásnou kolekci šatů, Milujeme si hrát s různými modnímy trendy a kombinovat různé zajimavé elementy tak, abychom vždy vytvořili něco originálního. Kontaktujte nás na telefonu nebo přes email a sjednejte si zkoušku svatební šatu v našem svatebním salonu Praha a najdětě již konečně Vaše krásné svatební šaty.

Jak si vybrat své svatební šaty?

Jste ztracená mezi všemi těmi různými styly a širokým výběrem svatebních šatů? Nevíte kde a jak přesně začít? Nevadí, my Vám pomůžeme ! Celou naší kolekci si mimochodem můžete prohlédnout v našem pražském svatebním salonu. Díky různorodosti stylů a jejich velké originalitě jsme si jisti že Vás bez váhání oslní hned několik krásných modelů. Nás profesionální tým je vždy připraven Vám poradit jak jen nejlépe to umí. Objednat se na zkoušku svatebních šatů můžete telefonicky na čísle 222 524 375.

Krok 1 : naslouchat si a najít inspiraci

Je důležité se oddálit od eventuálního ovlivnování společností s poslouchat sama sebe : jak by měli vypadat svatební šaty Vašich snů? Aby jste mohla s lehkostí odpovědet na tuto otázku, neváhejte hledat inspiraci kde jen můžete. Třeba na sociálních sítích. U různých značek svatebních šatů, u rodiny, přátel nebo na modním móle… možností je nespočet. Když už si vyberete několik stylů svatebních šatů které by se Vám líbili, je na čase aby jste našla v naší kolekci ty svatební šaty, které se s Vámi vybraným stylem ztotožnují. Můžete si naší kolekci svatebních šatů prohlédnout buď v pohodlí Vašeho domova díky našemu internetovému katalogu (a napsat si na papír reference šatů (nebo jejich fotografie) které Vás zaujali aby jste je mohla s lehkostí najít u nás v salonu v Praze. Neváhejte se také podívat na kolekci svatebních závojů které Vám náš svatební salon v Praze nabízí. Také si můžete celou kolekci šatů prohlédnout přímo na míste u nás v salonu a vybrat si šaty které korespondují vašemu stylu přímo tam.

Krok 2 : vyzkoušet a protřídit svatební šaty

Další krok obnáší vyzkoušení Vámi vybraných svatebních šatů. Prohlédněte si velmi důkladně jak Vám sedí, jestli se v nich cítíte pohodlně a hlavně jak se Vám šaty líbí. Nespěchejte a využijte veškerý čas který k tomu potřebujete tak, aby jste pak ničeho nelitovala a hlavně aby Vám nic neuniklo. Neváhejte také přijít s jedním členem rodiny nebo třeba s kamarádkou a zeptejte se i na jejich názor. Je vždy dobré vědět názor někoho, kdo Vám je stylově i duševně blízký a jehož názoru důvěřujete. Také se můžete zeptat na názor našich zkušených a profesionálních asistentek. Aby jste se neztratila mezi všemi šaty co jste si ke zkoušení vybrala, je důležité aby jste je protřídila : svatební šaty které Vás opravdu zaujali dejte na stranu a ty, nad kterými již neuvažujte zpátky do salonu. Díky této technice Vám šatů a váhání bude stále ubývat a nakonec Vám zůstanou ty Vaše vysněné a naprosto dokonalé svatební šaty. Také si můžete Vaše finální svatební šaty ještě jednou vyzkoušet aby jste se ujistila ve Vašem výběru. Někdy může být těžké najít ideální svatební salon v Praze. Ovšem my děláme vše proto, abychom splnili každé Váše přání a to na té nejvyšší úrovni.

Krok 3 : vybrat ty krásné a vysněné svatební šaty

Když už ve vaší skupině svatebních šatů favoritů zůstanou tak troje šaty, můžete si je znovu zkusit a také dobře zanalyzovat to, jak se v nich cítíte. Zkuste se v nich něžně a ladně hýbat aby jste viděla jestli Vám jsou svatební šaty Vámi vybrané dostatečně pohodlné. Také se zamyslete nad tím, jaké svatební doplňky by jste k daným šatům volila a jaký styl vlastně tyto svatební šaty vyzařují. Zeptejte se také samu sebe zda-li si opravdu dokážete představit že budete mít na sobě ve Váš velký den D přesně tyto svatební šaty. To, že to jsou ty pravé šaty ucítíte : jde o seskupení ne jenom emocí ale také dané racionality. Nezapomeňte se také zeptat na názor Vašeho blízkého doprovodu který na zkoušku šatů přišel s Vámi. Pokud cítíte, že tyto svatební šaty jsou ty pravé – Bravo – vypadá to, že jste se již konečně rozhodla. S velkou radostí Vám pomůžeme se zoušením svatebních šatů v našem svatebním salonu v centru Prahy a provedeme Vás kouzelným světem této nepřehlédnutelné značky svatebních šatů : Zoryana Stekhnovych – Paris. Přijďte se pokochat krásou a neuvěřitelnou kvalitou a luxusem námi nabízených svatebních šatů do salonu a my jsme si jisti, že Vaše emoce budou mluvit za Vás. Vybírání svatebních šatů je vždy emocionální a nezapomenutelný moment a my Vás ním moc rády provedeme. A tak nevýhejte a udělejte první krok : prohlédněte si celou kolekci naších svatebních šatů na internetu nebo přímo v salonu v Praze po telefonické domluvě zkoušky a my se na Vás budeme moc těšit.

Back to Top