Svatební šaty - Půjčení / Prodej

Náš salon v Praze Vám nabízí svatební šaty jak na půjčení tak i ke koupi. Co si vyberete Vy?

108 résultats affichés

Sort by:

V této kategorii najdete celou naší kouzelnou kolekci luxusních svatebních šatů francouzsko české značky Zoryana Stekhnovych – Paris. Tyto svatební šaty Vás nadchnou svou kvalitou a originálnímy elementy. Již několik desítek let se návrhářka Zoryana specializuje na tvorbu těch nejkrásnějších svatebních šatů a my jsme moc rády, že Vám stále můžeme představovat její luxusní, elegantní a vždy velmi šik a ženské svatební šaty. Zajímá Vás naše kolekce? Na našich stránkách ji můžete objevit v celé své kráse. Určitě se neváhejte zastavit i do našeho svatebního salonu v Praze, kde si naše šaty můžete vyzkoušet. V jejích kolekcích najdete vždy kvalitní a originální modely. Najdete u nás velmi široký výběr různých střihů svatebních šatů. Přijďte navšívit náš svatební salon Praha a vyberte si z nekonečného výběru krásných modelů svatebních šatů, které Vám s radostí představíme a pomůžeme vyzoušet. V našich šatech budete ve Váš svatební den za opravdovou princeznu. Splňte si tak konečně svůj sen.

Styl naších svatebních šatů

Jak nejlépe definovat náš modní styl? Z jedné strany jde o velmi jednoduchou otázku. Z té druhé je však dostatečně komplexní. Nás svatební salon Praha Vám může jistě pomoct najít ty nejlepší svatební šaty které jistě zdůrazní nejenom Vás styl, ale také Váš charakter. Svatební salon na Praze 2 značky Zoryana Stekhnovych – Paris se nachází v centru města, což Vám zaručí pohodlí a snadnou městskou dopravu. Naše profesionální asistentky znají naší kolekci a naše šaty naprosto dokonale a tak Vám zmůžou poradit a doporučit, jaké svatební šaty si u nás vyzkoušet. Návrhářka Zoryana Stekhnovych si je vědoma toho, že každá žena je jedinečná a originální a že každá nevěsta touží o svatebních šatech, které budou jiné a padnou přesně jí a jenom jí. Chceme, aby se u nás každá nevěsta cítila jedinečně. Každá žena se totiž chce cítit jedinečně. To platí ještě víc co se nevěst týče. Přece jen se jedná o nezapomenutelný a jedinečný den v životě každé ženy. To je důvod proč naše návrhářka odmítá tvořit kolekci svatebních šatů v jednotném stylu tak, aby si se všechny svatební šaty podobaly. Milujeme různorodé šaty. Avšak, jako každý návrhář, Zoryana Stekhnovych má svůj styl, a ráda se nechává inspirovat konkrétnímy elementy, které se líbí zrovna jí, které miluje a kterých by se nikdy nevzdala. Díky tomu jsou její svatební šaty typické a skvělé reprezentují její styl. Chceme však splnit sen každé nevěsty a vytváříme šaty tak, aby korespondovaly šik šarmu, který Zoryana tak moc miluje. Objevte šik a eleganci v naší kolekci svatebních šatů. Naše značka Vám tak vždy nabízí velmi různorodou kolekci spousty různých střihů a stylů. Najdete však u nás i elementy, které se často opakují, protože je milujeme. Myslíme si, že díky nim jsou naše svatební šaty ještě krásnější. Řeč jde hlavně o ženských siluetách a vždy skvělé podtženému pasu, té nejlepší kvalitě a hlavně velkému důrazu na střihy naších svatebních šatů. Věříme totiž v to, že kvalita je jedna z těch nejdůležitějších věcí na svatebních šatech : šaty můžou být totiž neskutečně krásné avšak pokud budou špatně sedět, nebude to ono. Proto naše značka klade velký důraz na střih šatů a to, jak sedí na postavě. Díky tomu umíme totiž docílit toho nejlepšího efektu a výsledku, který jako nevěsta zaručeně oceníte.

Svatební šaty tradičního a klasického stylu

Náš cíl je vytvořit elegantní a nadčasové svatební šaty, které budou obdivovány pro svou krásu na fotografiích z Vaší svatby ještě desítky a desítky let. Milujeme nadčasový vzhled jelikož je trvalý. To je důvod proč se často inspirujeme tradičními siluetamy svatebních šatů které jsou známe pro svou vznešenost, eleganci a to, jak skvěle podtrhují ženskost siluety nevěsty. Objevte naše klasické svatební šaty v salonu v Praze i Vy. Najdete u nás tedy svatební šaty princeznovského stylu : což znamená že živůtek nebo-li korzet šatů zvýrazní horní část Vašeho těla buď v oblasti pasu nebo lehce pod pasem a sukně bude velmi bohatá a často vytvořena z tylu nebo saténu. Taková sukně ve Vás vzbudí vznešenost. A však látky mohou být různorodé : tyl, satén, organza, krajka a občas také šifón. Výběr látek je velmi široký. Dále najdete v naší kolekci splývavé svatební šaty francouzského stylu boheme chic: jedná se o svatební šaty s velmi lehoučkou a něžnou sukní která Vám dodá velmi romantický vzhled. Lehkost těchto šatů a jejích delikátní vzhled Vás nadchnou. Ideálně jsou splývavé svatební šaty ušity ze šifónu nebo velmi lehkého a splývavého saténu. Tento styl je ideální pro nevěsty, které mají rády lehký a něžný styl, který podtrhne jejich něžnost a dodá jejich svatbě ten správný boho styl. Také Vám v naší kolekci svatebních šatů nabízíme svatební šaty áčkového střihu : jedná se o střih který se nachazí mezi klasickým princeznovským střihem a splývavým střihem. Áčkové svatební šaty jsou neuvěřitelně populární a to již desítky let. Sukne šatů se postupně rozšiřuje a vytváří se tak velmi elegantní a luxuní vzled. Tato sukně však není tak moc objemná jako sukně u princeznovských svatebních šatů a tak působí tyto šaty klasicky a harmonicky. Naše modely jsou vždy velmi exkluzivní, ženské a hlavně vždy velice elegantní. Látky které používáme mohou být strukturované (jako třeba satén nebo tyl) nebo naopak velmi splývavé a delikátní (jako třeba šifón nebo lehký satén). Silueta áčkových svatebních šatů následuje liniím Vaší postavy bez toho, aby je obepnula a postupně se rozšiřuje v objemnější sukni jakoby do tvaru písmena A (to je také důvod proč se tento styl tak jmenuje). Objevte náš neuvěřitelný výběr krásných áčkových svatebních šatů. Můžete u nás v salonu objevit i výběr nádherných svatebních látek. Krásné svatební šaty áčkovéhu stylu, které z Vás udělají bezkonkurenčně tu nejkrásnější nevěstu, Vás čekají ve svatebním salonu Praha značky návrhářky Zoryana Stekhnovych.

Sexy a ženské svatební šaty

Náš svatební salon v Praze Vám nabízí užít si zkoušení krásných šatů v naší kouzelné atmosféře. Objevte naší pražskou pobočku i Vy. Milujete velmi glamour a ženský styl? Připravili jsme překrásné svatební šaty exkluzivně pro Vás. Budete nadšena jejich třpytem a luxusem. Díky tomu najdete v naší kolekci i svatební šaty střihu mořská panna. Tento skvělý střih krásně podtrhne Vaší ženskou siluetu a obepne Vaše tělo. Díky tomu docílíte velmi sexy efektu. Od kolen se tento střih svatebních šatů postupně rozšiřuje ve více objemnou sukýnku. Vytváří se tak zajímavý kontrast. Výběr látek je velmi široký : pokud chcete docílit velmi čistého, šik a elegantního stylu, vyberte si svatební šaty z noblesního saténu nebo elastického krepu pro docílení nesmírně sexy vzhledu. Pokud naopak milujete princeznovský styl, ideální pro Vás budou svatební šaty rybička s tylovou, několika vrstvenou sukní : tento střih pro Vás bude naprosto perfektní. Jak si vybrat? Doporučujeme Vám si vyzkoušet tyto oba styly abyste se podívala, ve kterém z nich se budete lépe cítit a který z nich se Vám na Vaší postavě bude nejvíce líbit. To, jak se ve svatebních šatech cítíte je totiž opravdu nesmírně důležité. Naše asistentky tu budou samozřejmě vždy pro Vás aby Vám pomohli a nebo profesionálně poradili. Pokud hledáte sexy svatební šaty ale nejste velkou adeptkou rybičkových svatebních šatů, nabízíme Vám několik přenádherných svatebních šatů s poloprůhlednými elementy z krajky. Takové svatební šaty jsou velmi originální a extravagantní. Troufněte si na ně i Vy? Různé elementy jsou vytvořeny z tylu tělové barvy na který je vyšitá luxusní francouzská krajka, perly nebo krystaly tak, aby schovali důležité části těla. Tomu modelu se často říká nahé svatební šaty. Tento velmi originální element výtváří iluzi jako kdyby byla krajka vyšitá přímo na Vašem těle bez jakého koliv jiného materiálu. Naše návrhářka chce vždy vytvářet nadčasové a šik svatební šaty. Šaty od nás nejsou jen sexy ale také velmi moderní a originální.

Moderní svatební šaty

Návrhářka Zoryana Stekhnovych je vždy obeznámená s těmi nejnovějšími trendy sezóny tak, aby její kolekce byla perfektně propojena těmi nejzajimavějšími inovacemi a to vždy tak chytře, aby celá kolekce zůstala velmi estetická a nadčasová. Milujeme trendy a inovativní svatební šaty. Používáme ty nejmodernější techniky, abychom vyhotovili vždy ty nejkrásnější a nejmodernější svatební šaty které předčí všechna Vaše očekávání. Objevte nové trendy této sezóny i Vy. To je důvod proč najdete na šatech značky Zoryana Stekhnovych – Paris různé techniky zdobení a výšivek : vyšívky perličkami, grafické ornamenty, sofistikované a třpitivé kristaly nebo výšivky kytičkami 3D… Milujee různorodé a extravagantní zdobení svatebních šatů. Je také důležité vědet, že všechny naše výšivky jsou vždy dělané ručně tak, abychom Vám mohli zaručit tu nejvyšší kvalitu která je vůbec možná. Je pro nás totiž velmi důležité, aby byly naše svatební šaty vždy velice kvalitní. Nikdy nepoužíváme na naše výšivky lepidlo a Vy si tedy můžete být jistí, že perličky a ostatní ozdoby zůstanou vždy tam, kde mají a nehrozí jim, že by se něco od někud odlepilo. Kvalita svatebních šatů je pro nás prioritou. Pracujeme také s jakým koliv typem materiálu, jako je třeba šifón, satén, mikádo, organza, krep, tyl a mnoho dalších zajimavých látek. Umíme si poradit i s těmi nejkomplexnějšímy látkami na trhu. Svatební salon v Praze návrhářky Zoryana Stekhnovych Vám nabízí velmi krásnou kolekci šatů, Milujeme si hrát s různými modnímy trendy a kombinovat různé zajimavé elementy tak, abychom vždy vytvořili něco originálního. Kontaktujte nás na telefonu nebo přes email a sjednejte si zkoušku svatební šatu v našem svatebním salonu Praha a najdětě již konečně Vaše krásné svatební šaty.

Jak si vybrat své svatební šaty?

Jste ztracená mezi všemi těmi různými styly a širokým výběrem svatebních šatů? Je možné že si nebudete vědět radu, kde, jak a u čeho začít. Nevadí, my Vám pomůžeme ! Celou naší kolekci si mimochodem můžete prohlédnout v našem pražském svatebním salonu. Není nic lepšího než si prohlédnout svatební šaty na živo. Fotografie a videa totiž nejsou přesně to pravé a Vy se můžete ujistit, že se Vám svatební šaty líbí, jedině když je uvidíte naživo. Díky různorodosti stylů a jejich velké originalitě jsme si jisti že Vás bez váhání oslní hned několik krásných modelů. Nás profesionální tým je vždy připraven Vám poradit jak jen nejlépe to umí. Objednat se na zkoušku svatebních šatů můžete telefonicky na čísle 222 524 375.

Krok 1 : naslouchat si a najít inspiraci

Je důležité se oddálit od eventuálního ovlivnování společností a poslouchat sama sebe : jak by měly vypadat svatební šaty Vašich snů? Nebojte se položit si tuto otázku. Abyste na ní mohla s lehkostí odpovědet, neváhejte hledat inspiraci tak, kde jen můžete. nspirace hraje opravdu důležitou roli. Můžete ji hledat například na sociálních sítích, u různých značek svatebních šatů, u rodiny, přátel nebo na modním móle… možností je opravdu nespočet. Když už si vyberete několik stylů svatebních šatů které by se Vám líbili, je na čase abyste našla v naší kolekci ty svatební šaty, které se s Vámi vybraným stylem ztotožnují. Prohlédněte si celou naší kolekci od začátku až do konce, abyste si byla jistá, že jste nic nepromeškala. Můžete si naší kolekci svatebních šatů prohlédnout buď v pohodlí Vašeho domova díky našemu internetovému katalogu (a napsat si na papír reference šatů (nebo jejich fotografie) které Vás zaujaly. Takovým způsobem pak budete moct dané šaty s lehkostí najít u nás v salonu v Praze. Neváhejte se také podívat na kolekci svatebních závojů, které Vám náš svatební salon v Praze nabízí. Také si můžete celou kolekci šatů prohlédnout přímo na míste u nás v salonu a vybrat si šaty které, korespondují Vašemu stylu, přímo tam.

Krok 2 : vyzkoušet a protřídit svatební šaty

Další krok obnáší vyzkoušení Vámi vybraných svatebních šatů. Je důležité se na zkoušku svatebních šatů pořádně připravit. Prohlédněte si velmi důkladně jak Vám sedí, jestli se v nich cítíte pohodlně a hlavně jak se Vám šaty líbí. Nespěchejte a využijte veškerý čas, který k tomu potřebujete tak, abyste pak ničeho nelitovala a hlavně aby Vám nic neuniklo. Vybírat svatební šaty je totiž opravdu fuška. Neváhejte také přijít s jedním členem rodiny nebo třeba s kamarádkou a zeptejte se i na jejich názor. Je vždy dobré vědět názor někoho, kdo Vám je stylově i duševně blízký a jehož názoru důvěřujete. Také se můžete zeptat na názor našich zkušených a profesionálních asistentek. Naše asistentky Vám jsou vždy k dispozici. Abyste se neztratila mezi všemi šaty, co jste si ke zkoušení vybrala, je důležité abyste je protřídila : svatební šaty které Vás opravdu zaujali dejte na stranu a ty, nad kterými již neuvažujte zpátky do salonu. Budete tak mít ve všem pořádek a dobrý přehled. Díky této technice Vám šatů a váhání bude stále ubývat a nakonec Vám zůstanou ty Vaše vysněné a naprosto dokonalé svatební šaty. Také si můžete Vaše finální svatební šaty ještě jednou vyzkoušet, abyste se ujistila ve Vašem výběru. Někdy může být těžké najít ideální svatební salon v Praze. Ovšem my děláme vše proto, abychom splnili každé Váše přání a to na té nejvyšší úrovni.

Krok 3 : vybrat ty krásné a vysněné svatební šaty

Když už ve Vaší skupině svatebních šatů favoritů zůstanou tak troje šaty, můžete si je znovu zkusit a také dobře zanalyzovat to, jak se v nich cítíte. Už Vám chybí jenom kousek a budete ve finále. Vaše vysněné svatební šaty už na Vás čekají. Zkuste se v nich něžně a ladně hýbat, abyste viděla jestli Vám jsou Vámi vybrané svatební šaty dostatečně pohodlné. Pohodlí je totiž opravdu důležité. Také se zamyslete nad tím, jaké svatební doplňky byste k daným šatům volila a jaký styl vlastně tyto svatební šaty vyzařují. Zeptejte se také samu sebe zda-li si opravdu dokážete představit, že budete mít na sobě ve Váš velký den D přesně tyto svatební šaty. Nikam nespěchejte a popřemýšlejte nad všemi těmito otázky. To, že to jsou ty pravé šaty ucítíte : jde o seskupení nejenom emocí ale také dané racionality. Nezapomeňte se také zeptat na názor Vašeho blízkého doprovodu, který na zkoušku šatů přišel s Vámi. I náš profesionální tým Vám rád poskytne své profesionální rady. Pokud cítíte, že tyto svatební šaty jsou ty pravé – Bravo – vypadá to, že jste se již konečně rozhodla. S velkou radostí Vám pomůžeme se zkoušením svatebních šatů v našem svatebním salonu v centru Prahy a provedeme Vás kouzelným světem této nepřehlédnutelné značky svatebních šatů : Zoryana Stekhnovych – Paris. Pomůžeme Vám také doladit veškeré detaily na Vašich vysněných svatebních šatech. Přijďte se pokochat krásou, neuvěřitelnou kvalitou a luxusem námi nabízených svatebních šatů do salonu v Praze a my jsme si jisti, že Vaše emoce budou mluvit za Vás. Vybírání svatebních šatů je vždy emocionální a nezapomenutelný moment a my Vás ním moc rády provedeme. Naše asistentky jsou na to speciálně školené. A tak neváhejte a udělejte první krok : prohlédněte si celou kolekci naších svatebních šatů na internetu nebo přímo ve svatebním salonu v Praze po telefonické domluvě zkoušky a my se na Vás budeme moc těšit.

Back to Top