Krátké společenské šaty Praha - koktejlové šaty

Salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris Vám také nabízí mnoho koktejlových krátkých společenslých šatů ať už na půjčení nebo na prodej.

21 résultats affichés

Sort by:

Náš svatební salon Praha Vám nabízí také koktejlové šaty nebo-li krátké společenské šaty ideální pro všechny Vaše elegantní a sváteční akce. Objevte naší kolekci a ponořte se do kouzelného světa značky Zoryana Stekhnovych – Paris a jejích šatů francouzsko-české výroby. Asistentky v salonu v Praze Vás rády provedou a představí Vám celou kolekci šatů tak, aby jste si s lehkostí vybrala ty své exkluzivní koktejlové krátké společenské šaty. Zkontaktujte náš salon Praha již teď a objednejte se na zkoušku krátkých společenských šatů.

Koktejlové šaty : velmi univerzální kousek

Velký plus krátkých společenských šatů je ten, že jsou velice univerzální a Vy je můžete s lehkostí nosit na jaký koliv typ akce. Využijte toho a vyberte si luxusní a exkluzivní krátké společenské šaty ve kterých zazáříte jako opravdová filmová hvězda. Nás salon v Praze Vám nabízí mimochodem krátké společenské šaty všech stylů : ať už hledáte sexy koktejlové šaty nebo naopak jednoduché a jemné koktejlové šaty. Návrhářka Zoryana Stekhnovych chtěla, aby Vaše zkoušení u nás bylo pro Vás nezapomenutelným a velmi příjemných zážitkem. To je důvod proč děláme vše pro to, aby jste se u nás v salonu v Praze cítila pohodlně a příjemně.

Krátké společenské šaty pro jakou koliv příležitost a akci

Pokud se bojíte dlouhých společenských šatů jelikož si myslíte že budou až moc sváteční pro příležitost kterou plánujete, krátké společenské šaty nebo jak se také říká koktejlové šaty budou tou perfektní alternativou. Tento typ šatů se totiž hodí pro velmi různorodé příležitosti jako například narozeniny, večírky a další formální i méně formální akce (kromě plesů nebo gala večírku kam je lepší zvolit opravdu dlouhé společenské šaty). Mimochodem, pokud uvažujete o koupi a ne půjčení krátkých společenských šatů, investice do koktejlových šatů je určitě skvělá jelikož tento typ oděvu můžete lehce unosit díky jeho univerzálímu vzhledu. Nemusíte se tedy bát že Vám krátké společenské šaty zůstanou smutně vyset ve sříni. V tomto případě se nebojte investovat do kvalitních a exkulizivních krátkých společenských šatů které vždy zůstanou v perfektním stavu díky velmi kvalitním materiálům a dobrému zpracování a Vy je zmůžete nosit roky. Zkoušku krátkých společenských šatů u nás v salonu si určite maximálně užijete. Tip našeho salonu v Praze : zvolte si krátké koktejlové šaty na šněrování díky čemu se budou lehce přizpůsobovat Vaší postavě a to i kdyby jste lehce přibrala nebo naopak zhubla. Bude tedy naprosto jedno jestli za roky zůstanete stejná nebo se Vaše postava lehce změní : naše krátké společenské šaty se lehce adaptují Vaší siluete tak aby vždy seděli perfektně. Svatební salon Praha Vám nabízí svou širokou exkluzivní kolekci krátkých společenských šatů ve které určitě najdete i Vy ty své.

Různé styly krátkých společenských šatů

Styly krátkých společenských šatů které Vám nabízí Salon Praha jsou opravdu různorodé. Vyberte si třeba splývavé krátké společenské šaty ze šifónu které se budou krásně hýbat díky jejich lehkému materiálu a vytvoří Vám velmi něžnou siluetu. Mimochodem, tento střih je absolutně perfektní pokud chcete vizuálně zeštíhlit Vaší siluetu nebo zakrýt menší nedostatky v oblasti břicha a boků. Také můžete zvolit například panenkovské krátké společenské šaty s bohatší sukní ve stylu princezny nebo baletky (pokud si zvolíte krátké šaty s tylovou sukní). Tento střih je ideální pro ženy které touží o mladistvém a svěžím looku a chce pořádně zvýraznit svůj tenký pas a svojí ženskou naturu. Vaše krásné krátké společenské šaty na Vás čekají v našem Salonu na Praze 2 v centru. Pokud hledáte velmi šík a elegantní rovné krátké společenské šaty se zajimavými a originálními elementy jako například transparentní záda nebo zajimavé vyšité aplikace či printy, určitě u nás najdete přesně to, co hledáte. V salonu v Praze používáme ty nejkrásnější materiály a látky jako je například šifón, satén, krep nebo nežný tyl tak, abychom Vám zaručili krátké společenské šaty té nejvyšší kvality. Nehledejte už kde najít Vaše dokonalé šaty, najdete je totiž za jisté u nás.

Jak si vybrat své dokonalé krátké společenské šaty?

Přijďte si půjčit krásné krátké společenské šaty k nám do salonu na Karlovém Náměsti v Praze. Je pravda že výběr krátkých společenských šatů které by uměli důraznit Váš charakter a Vaší přirozenou krásu může být poněkud těžký a komplikovaný jelikož máme v salonu opravdu velmi široký výběr a Vy se v něm můžete lehce ztratit a nevědět kam dřív. Aby se toto nestalo, náš tým Vám bude vždy na blízku aby Vám mohl pomoci a poradit. Kromě toho, nabízíme Vám také několik rad a poznatků které by Vám výběr Vašich krátkých společenskcýh šatů mohli ulehčit. Naše modely krásně ztvárňují eleganci a know-how naší francouzsko-české značky.

Jakou barvu si zvolit pro své krátké společenské šaty?

Je důležité popřemýšlet nad barvou nebo aspoň nad jejím typem. Toto Vám pomůže ulehčit si práci s výběrem šatů. Není potřeba již přesně určit barvu, ale nebylo by špatné si aspoň určit zda-li si přejete krátké koktejlové šaty světlé barvy (pastelové nebo syté) nebo tmavé. Prohlédněte si naší kolekci na našich internetových stránkách nebo v Praze v salonu a inspirujte se barvami které Vám nabízíme. Vyberte si zda-li si přejete šaty třeba pastelové růžové barvy (také modré nebo světle vanilkové) nebo naopak velmi syté barvy (třeba červené nebo smaragdově zelené) a nebo velmi tmavou barvu (jako je černá nebo tmavě modrá). Stanovení barvy Vám pomůže se s lehkostí orientovat v celé kolekci a také nás navigovat abychom Vám mohli v salonu v Praze co nejlépe poradit s výběrem. Uvidíte že výběr bude o hodně lehčí a příjemnější. Pokud nemáte nápad a nevíte jakou barvu zvolit, poraďte se s naší prodejní asistentkou která Vám poradí a nabídne několik zajimavých barev podle toho, jaký máte typ pleti, barvu vlasů, postavu a v neposlední řadě barvu očí. Je také důležité naslouchat svému charakteru jelikož Vámi zvolená barva o něm také hodně poví. Vyberte si tedy barevné krátké společenské šaty ve kterých se budete cítit svá a sebevědomá. Mimochodem, večírky jsou často tématické a maji často ve zvyku stanovit jednu nebo několik barev které je nutné respektovat. Nezapomeňte se tedy informovat ohledně zvolené barvy aby jste mohla přizpůsobit Vaše krátké společenské šaty této barvě. Budete překvapeni kvantitou krátkých společenských šatů které Vám nabízíme u nás v salonu v naší různorodé kolekci kterou si u nás můžete v klidu prohlédnout a vyzkoušet. Neváhejte a vyzkoušejte si několik různých krátkých šatů u nás v salonu v Praze aby jste je mohla v klidu porovnat a vybrat si ty nejlepší.

Jaký střih krátkých společenských šatů se nejlépe hodí k mé postavě?

Jak si vybrat mezi všemi těmi šaty které Vám salon Praha Zoryana Stekhnovych – Paris nabízí? Vše samozřejmě záleží na Vašem vkusu a Vašich preferencích. Je však jasné že pokud zvolíte správný střih, Vaše silueta může být jestě krásnější. Pokud však zvolíte špatně padnoucí střih, takové to krátké společenské šaty mohou smutně deformovat Vaše tělo. Pokud chcete předejít tomuto risku, je důležité nastudovat si Vaší postavu aby jste věděla co Vám sluší a co zase zajisté ne. Můžete se odrazit od toho, jaký typ oblečení a střih nosíte v každonením životě : nosíte spíše rovné a lehce obepnuté šaty jelikož Vám sluší když Vám oděv zvýrazní Vaše ženské křivky? Skvělé ! Zvolte si tedy elegantní krátké společenské šaty rovného střihu třeba ze saténu nebo z luxusního krepu. Nosíte naopak spíše splývavější oděvy které zakrýjí Vaše křivky? Navštivte tedy náš salon Praha který se nachází hned u zastávky metra a tramvaje Karlovo náměstí a vyberte si splývavé lehké krátké společenské šaty které Vás jistě udělají velmi šťastnou. Jste nprosto zamilovaná do krátkých šatů s objemnější nebo áčkovou sukní? Krátké společenské šaty s objemnější sukní třeba z tylu nebo saténu budou pro Vás to pravé a vy se v nich budete cítit žensky a jako opravdová princezna. Jak vidíte, výběr je opravdu široký a vše záleží jen na Vás a na Vaší náladě. Naslouchejte také profesionálním radám našich asistentek v salonu ale také názorům Vaší blízké rodiny nebo nejlepších přátel které můžou posoudit jaký ze střihů krátkých společenských šatů nejlépe podtrhne Vaší postavu. Nezapomeňte že barva hraje také velmi důležitou roli. Neváhejte a nechte si u nás v salonu poradit jak vybrat tu nejlepší kominaci aby jste se cítila va vaších šatech sexy a jedinečně. Krátké společenské šaty tmavších barev vám opticky tělo zeštíhlí. Naopak světlé barvy mají tendenci na váze vizuálně trochu přidávat. Totéž platí o velmi třpytivých a lesklých látkách. Je důležité se zamyslet nad všemi těmito elementy aby jste zkombinovala ten nejlepší model který bude nesmírně slušet Vám a Vaší siluetě.

Back to Top