Růžové plesové šaty na maturitní ples

Pokud máte ráda ženskost a sníte o romantickém vzhledu, růžové plesové šaty na maturitní ples jsou zajisté pro Vás.

41 résultats affichés

Sort by:

Tato romantická barva má hned několik odstínů a vzhled růžových plesových šatů tak může být různorodý. Objevte krásné růžové plesové šaty z naší půjčovny v Praze. Najdete zde jak světle růžové plesové šaty, tak i například šaty starorůžové nebo malinové barvy. O růžových maturitních šatech na ples Vám prozradíme mnoho zajímavého. Objevte zde i naše rady, nápady a inspiraci na to, jak si vytvořit kouzelný look na maturitní ples. V našich růžových plesových šatech na maturitní ples budete prostě neodolatelná. Tato barva pro Vás již nebude mít žádné tajemství, stačí si přečíst náš článek a prohlédnout naší luxusní kolekci.

Jaký odstín růžové barvy si vybrat?

Růžových plesových šatů máme opravdu mnoho a každé z nich mají jiný odstín a jinou růžovou barvu. Na odstínu záleží opravdu hodně jelikož na něm závisí styl a vzhled maturitních šatů. Pokud si přejete něžný styl plný lehkosti a ladnosti, určitě oceníte světle růžové plesové šaty. Taková barva je plná něžnosti a působí mladistvým a romantickým dojmem. Pastelové plesové šaty budou působit pohádkově. Pokud si naopak přejete vyzývavý a sexy look, určitě oceníte naše malinové plesové šaty. Taková barva je šťavnatá a výrazná. V malinových maturitních šatech na ples budete středem pozornosti. Pokud se cítíte dobře, když jste výrazná a máte ráda pozornost, malinové plesové šaty na maturitní ples pro Vás budou skvělým výběrem. Vyzkoušejte si jak naše pastelové plesové šaty, tak i naše překrásné malinové maturitní šaty na ples v Praze.

Pastelově růžové maturitní šaty na ples

Buďte za něžnou princeznu nebo pohádkovou vílu díky pastelově růžové barvě. Tato barva Vás zajisté okouzlí svou něžností a lehkostí. Pastelově růžová barva je světlá a jemná. Skvěle Vás také okouzlí svým svěžím a mladistvým vzhledem. Pastelově růžové plesové šaty vypadají skvěle například ve verzi s tylovou sukni. Taková sukně je nadýchaná a pohádková. Tylové plesové šaty na maturitní ples Vás určitě nadchnou svým impozantním vzhledem. Světle růžové maturitní šaty jsou také velmi odlehčené a to právě díky lehkosti této barvy. Taková světlá barva bude totiž působit nenuceně a romanticky. Pokud nemáte ráda moc těžké plesové šaty, varianta ve světle růžové barvě Vás nadchne. Buďte romantická i Vy a to právě v romantických maturitních šatech na ples ve světle růžové barvě. Určitě si u nás vyzkoušejte i jiné pastelové maturitní šaty. Svou oblibu si možná najdete i ve světle modrých maturitních šatech nebo například ve fialkových plesových šatech na maturitní ples… možná to však stejně vyhraje ta růžová. To však budete vědět až když si šaty vyzkoušíte.

Plesové šaty na maturitní ples malinové barvy

Růžová barva nemusí být jen světlá. Krásný malinový odstín si určitě oblíbíte i Vy. Tato barva je sytá a výrazná. Určitě Vám bude připomínat šťavnaté ovoce a to hlavně, jak její jméno napovídá, malinu. Malinové plesové šaty jsou také dostatečně originální. Jen málokdo si totiž troufne na tuto výraznou barvu. Pokud si tak zvolíte právě malinové plesové šaty na Váš maturitní ples, můžete si být prakticky jistá, že budete jedinečná a snad i jediná maturantka, co si zvolí tuto barvu. Chcete být neopakovatelná? Tak to jsou malinové maturitní šaty na ples právě pro Vás. Zkombinujte své malinové plesové šaty s malinovou rtěnkou a dalšími doplňky. Výsledek Vás nadchne svým trendy vzhledem. Šťavnaté a pestré barvy teď jsou totiž velmi v módě. Vy si tak jednu z nich určitě zvolte i pro své plesové šaty na maturitní ples v Praze pokud chcete být trendy a jít s módou ruku v ruce.

Kde najít růžové plesové šaty na maturitní ples v Praze?

Odpověď již samozřejmě znáte. Ty nejkrásnější růžové plesové šaty na maturitní ples najdete v naší půjčovně na Karlově Náměstí v Praze. Najdete zde velice široký výběr jak stylů a střihů plesových šatů, tak i široký výběr odstínů růžové barvy. U nás si tak určitě vyberete. Kromě toho, v naší půjčovně si můžete naše růžové maturitní šaty na ples jak půjčit, tak i koupit. Nenacházíte plesové šaty na maturitní ples svých snů? Tak to si je u nás můžete v Praze také nechat ušít na míru. To samé platí, pokud jste si u nás vybrala model plesových šatů ale nemáme je dostupné v růžové barvě. Na objednávku na míru Vám můžeme ušít stejné plesové šaty na maturitní ples Praha ve Vaší vysněné růžové barvě.

Plesové šaty na maturitní ples jako pro panenku Barbie

Barbie je teď velice v módě a to hlavně díky kultovnímu filmu. Růžovou barvu, tak moc typickou pro panenku Barbie, teď najdete naprosto všude. Pokud chcete jít s dobou, troufněte si na růžové maturitní šaty na ples jako pro panenku Barbie. Bude stačit, když si zvolíte odstín růžové barvy, který je typický právě pro Barbie. Zvolte si tak výrazný odstín ultra růžové barvy. V takových plesových šatech na maturitní ples budete naprosto nepřehlédnutelná a to díky výraznému odstínu růžové barvy. Splňte si svůj dětský sen a proměňte se na jeden večer v opravdovou panenku Barbie. Naše pohádkové Barbie plesové šaty na maturitní ples si prostě oblíbíte.

Jen růžová to může být…

Jak již jste určitě zjistili, růžové plesové šaty na maturitní ples jsou opravdu kouzelné. Může se jednat jak o princeznovské maturitní šaty pro pohádkový vzhled, tak i o sexy plesové šaty pro opravdovou svůdnou ženu. Najdete u nás plesové šaty těch nejrůznějších odstínů. Můžete tak u nás najít například plesové šaty světle růžové barvy, pastelově růžové, starorůžové, syté malinové nebo dokonce i populární Barbie růžové barvy. Výběr je opravdu veliký. Také byste neměla zapomenout na to, sjednotit Vaše doplňky k barvě Vašich plesových šatů a to abyste byla v den maturitního plesu opravdu dokonalou. Záleží totiž na každém detailu a to hlavně v tak důležitý večer, jako je Váš maturitní ples. Naše půjčovna v Praze nabízí také mnoho různých látek růžové barvy. Díky originální látce budou působit Vaše plesové šaty originálním a nezapomenutelným dojmem. Vyzkoušejte si například náš třpytivý tyl. Takové třpytivé plesové šaty budou naprosto nezapomenutelné a Vy se v nich budete cítit jako opravdová panenka Barbie. Určitě by se Vám také měli zalíbit i naše luxusní saténové plesové šaty. Ty působí jako retro model z Hollywoodu.

Back to Top