Společenské šaty ze šifonu

Pokud máte ráda delikátní vzhled, látka šifon se Vám bude líbit.

32 résultats affichés

Sort by:

Tato látka dodává společenským šatům velkou něžnost a eleganci. Již jste určitě slyšela o existenci společenských šatů ze šifonu. V tomto článku Vám tuto látku představíme tak, že před Vámi již nebude mít žádné tajnosti. Najdete zde i mnoho typů, jak poznat kvalitní a nekvalitní šifon ale také jak si vybrat společenské šaty ze šifonu. Hlavní otázkou je podle čeho si vybírat své šifonové společenské šaty a jaké faktory si musíte vzít v potaz. Díky našemu článku pro Vás již společenské šaty ze šifonu nebudou mít žádné tajemství. Pojďte s námi prozkoumat svět elegance, módy a nádherných společenských šatů. Určitě zde najdete i mnoho inspirace. Chcete objevit ještě více nápadů a inspirace? Zastavte se do našeho salonu a půjčovny v Praze.

Barevný šifon pro Vaše společenské šaty

Jak rozeznat svatební a společenské šaty? Rozdíl se velmi často kryje právě v barvě. Svatební šaty jsou tradičně bílé nebo smetanové barvy. U společenských šatů si naopak můžete dovolit krásnou a originální barvu. Pokud si přejete společenské šaty ze šifonu, vyzkoušejte si náš barevný šifon. Naše půjčovna  v salonu v Praze ví, že každá klientka má svůj vlastní vkus. Abychom tak mohli uspokojit přání každé naší klientky, připravili jsme si pro Vás bohatou kolekci společenských šatů ze šifonu různých barev. Velmi oblíbené jsou společenské šaty syté barvy. Pro tento typ modelu používáme například červený, nebo modrý šifón. Víte, jaké jsou trendy šifóny této sezóny? Zaručeně ty nejoblíbenější jsou například šifóny smaragdově zelené barvy nebo ještě také královské modré barvy. Pokud chcete být trendy i Vy, vyzkoušejte si naše luxusní splývavé společenské šaty ze šifonu zelené nebo modré barvy. V těchto barvách budete nejenom velmi trendy ale i krásná a elegantní.

Jak nosit červené společenské šaty ze šifonu?

Chcete být opravdovým středem pozornosti ale přitom máte ráda boho styl? Červené společenské šaty ze šifonu pro Vás budou tou správnou trefou do černého. Proč tomu tak je? Červená barva symbolizuje vášeň, lásku a svůdnost. Červené společenské šaty tak jsou velice výrazné a všichni hosty uvidí hlavně Vás. Co se pak střihu a výběru látky týče, pokud si zvolíte šifon jako hlavní látku pro Vaše společenské šaty, Vaše róba bude působit boho stylem. Šifón Vám totiž vytvoří něžnou a splývavou siluetu. Právě tento styl siluety je pro boho styl typický. To je také důvod, proč se většina boho společenských šatů vytváří právě ze šifonu. Tato látka je průhledná a společenské šaty z ní ušité budou lehké jako pírko. Pokud milujete jednoduchost a delikátní propracování, naše společenské šaty ze šifonu, ať už červené nebo jiné barvy, se Vám určitě zalíbí.

Proč si vybrat modré společenské šaty ze šifonu?

Jak se říká, modrá je dobrá! Pokud chcete mít jistotu v tom, že společenské šaty, které jste si vybrala jsou skvělou volbou, zvolte si modré společenské šaty. Tato barva se nejenom líbí všem, ale všem také i sluší. Modrá barva s sebou obnáší velké množství těch nejrůznějších odstínů a Vy tak zajisté najdete právě ten odstín, který bude slušet Vám. Pokud jste světlá blondýnka, doporučujeme Vám například společenské šaty tmavě modré barvy a samozřejmě z šifónu. Tmavě modrá barva může být jak nočního tak i královského odstínu. Kontrast mezi světlou pokožkou a světlými vlasy bude s tmavým odstínem modré barvy vypadat skvěle. Pokud jste naopak snědší barvy pleti, bude Vám slušet světlá nebesky modrá barva. Vyzkoušejte si například naše romantické společenské šaty ze splývavého šifonu světle modré barvy. I zde bude kontrast mezi barvou společenských šatů a barvou Vaší pleti a vlasů velmi slušivý a originální. Jste připravená to rozjet a být za královnu? Přijďte si u nás vybrat své společenské šaty ze šifonu.

Kvalitní šifon jako základ luxusních společenských šatů

Jak jsme Vám již řekli na začátku, je nesmírně důležité dbát na to, aby byly Vaše společenské šaty ušité z kvalitního šifonu. Jedině s kvalitním šifónem budou Vaše elegantní společenské šaty vypadat luxusně a šik. Jak poznat, že je šifon kvalitní? Tato látka má charakteristický matný vzhled, na dotyk je hebká a něžná. Ve společenských šatech z kvalitního šifónu se budete cítit příjemně a nic Vás nebude škrábat. Kvalitní šifon se také nebude velmi snadno mačkat. Dejte si však pozor, šifón je delikátní látka, která se může velice rychle poškodit například zatažením. To platí i u těch nejkvalitnějších šifonů. V naší půjčovně a salonu v Praze jsou všechny šifóny a všechny společenské šaty té nejvyšší kvality. Zaručujeme Vám tak to, že v našich společenských šatech budete vypadat opravdu luxusně. Luxusně se v nich budete také i cítit.

Splývavé společenské šaty : jakou látku si zvolit?

Odpověď už jistě víte. Ideální látka pro vytvoření splývavých společenských šatů je právě šifon. U této látky oceníte nejenom její splývavý ale i průhledný vzhled. Delikátní průhledný vzhled Vaše společenské šaty odlehčí. Váš model bude působit lehkým dojmem a Vaše společenské šaty nebudou nijak přetížené. Šifon je také skvělým materiálem pro vytvoření různých drapování. Pokud Vás lákají drapované společenské šaty, šifon bude Vaším dobrým kamarádem. Chcete něco ještě více elegantního? Doplňte své šifonové společenské šaty krajkovým zdobením v podobě výšivky. Vaše společenské šaty budou nejenom boho ale i glamour. Malá špetka lesku a třpytu totiž nikdy nikomu neuškodila a neuškodí ani Vám.

Ozdobte své šifonové společenské šaty

Společenské šaty si můžou dovolit být bohatě zdobené. Přece jen mají zvýraznit jedinečnost dané společenské akce. Troufněte si tak na zdobené společenské šaty ze šifonu. A čím takové společenské šaty Praha ozdobit? V první řadě můžete vyzkoušet drapování. Tento element dekoru je nejenom velice sofistikovaný a elegantní ale také Vám dokáže vytvořit postavu snů. Drapování totiž opticky zeštíhlí a vytvaruje Vaší siluetu. Dalším možným zdobením je samozřejmě nesmrtelná klasika : krajka. I toto zdobení bude působit jedinečným dojmem a skvěle zvýrazní svátečnost dané společenské akce. Krajka může být jak jednoduchá, tak i výrazně zdobená korálky a perličky. Pokud chcete být za hvězdu, můžete si i jako zdobení zvolit třpytky. Ty jsou tuto sezónu obzvlášť v módě a z Vás udělají naprostou krasavici. Zajímají Vás další možnosti, jak ozdobit své společenské šaty tak, aby byly sváteční a elegantní? Objevte ještě více inspirace v našem výběru společenských šatů ze šifónu na našich internetových stránkách ale také i přímo v salonu v Praze.

Back to Top