Svatební šaty jako pro princeznu Praha

V našich princeznovských svatebních šatech, které jsou u nás dostupné jak na půjčení tak i na prodej, se budete cítit opravdu královsky.

69 résultats affichés

Sort by:

Svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris Vám představuje svou bohatou kolekci svatebních šatů pro princeznu aby jste v den Vaší svatby zazářila jako opravdová hvězda. Svatební princeznovské šaty jsou zajisté tou nejznámější formou svatebních šatů a jsou milovány ženami po celém světě. Je to přesně ten styl šatů o kterých sní každá malá holčička. Takové to svatební šaty jsou třpitivé, kouzelné a bohaté… přesně jako pro opravdovou princeznu ! Pojďme je konečně objevit společně na naších stránkách nebo v salonu v Praze.

Jak vypadají svatební šaty pro princeznu?

Určitě každá žena už někdy slyšela ‘ svatební šaty pro princeznu ’, každá si je však za jisté představuje trochu jinak. Je však důležité vědět jak přesně takové svatební šaty pro princeznu vypadají. My Vás provedeme výběrem těch nejkouzelnějších svatebních šatů pro princeznu které najdete u nás v salonu tak, aby jste si udělala svou představu a věděla, zda-li je toto přesně ten styl svatebních šatů který by jste chtěla vynést v den Vaší svatby. Nás svatební salon Vám vše důkladně vysvětlí.

Bohaté svatební šaty ve svatebním salonu v Praze

Jeden z nejdůležitějších elementů svatebních šatů pro princeznu je jistě bohatá nadýchaná sukně která je vždy velmi objemná. Živůtek svatebních šatů pro princeznu je většinou obepínající, může být jednoduchý nebo naopak velmi zdobený (o zdobení si pohovoříme trošku později). Sukně je však vždy velmi nadýchaná a bohatá a to i přes to že sukně svatebních šat pro princeznu může být vytvořená z mnoha různých látek (o výběru látek si také již brzy popovídáme). Náš svatební salon v Praze Vám moc rád pomůže vybrat ty nejkrásnější svatební šaty pro princeznu pokud o nich tak moc toužíte. Ve většině případů je potřeba s těmito svatebníma šatama pro princeznu nosit také spodničku které dodá vašim svatebním šatům ten správný objem a nadýchaný vzhled. Tento typ svatebních šatů je většinou trochu těžší než jiné svatební šaty kvůli vrsvení materiálu díky čemu se docílí nadýchaný a velmi bohatý vzhled.

Různorodé zdobení svatebních šatů

Princeznovské svatební šaty můžou být velmi různorodé : pokud máte ráda čisté, jednnoduché linie, elegantní svatební princeznovské šaty z noblesního a luxusního saténu budou to pravé pro Vás. Pokud naopak sníte o bohatých a velmi sofistikovaně zdobených svatebních šatech, určitě si vyberete u nás nějaké šaty zdobené krajkou, výšivkou, perlami nebo kamínky. Třešničkou na dortu jsou jiště naše nádherné krajkové lemy vyšité na sukních šatů. Tento zajimavý element krásně dokončí dolejšek svatebních šatů a dodá Vašim princeznovských svatebním šatům ten správný třpyt a propracovaný vzhled. Uvidíte, že Váš svatební look z Vás udělá opravdovou princeznu. Co se týče vrchu šatů, výběr je opravdu velmi široký. Můžete si zvolit živůtek bez ramínek pro velmi sexy vzhled. Naše živůtky jsou vždy korzetové díky čemu Vám budou perfektně sedět a Vy se nemusíte bát, že by Vám živůtek sklouzával dolů a Vy se cítila nepohodlně. Živůtek může být rovný, nebo vykrojený do srdíčka tak, aby potrhl Vaše poprsí. Prohlédněte si celou naší kolekci princeznovských svatebních šatů v našem svatebním salonu v Praze a najděte ty ideální svatební šaty pro princeznu ať už bez ramínek, nebo s. Můžete si totiž také vybrat svatební šaty s krátkým nebo dlouhým rukávem například z krajky které vytvoří zajimavý a něžný průhledný efektní detail.

Typy látek pro princeznovské svatební šaty

Naše kolekce svatebních šatů je plná nádherných princeznovských šatů které podtrhnou Vaší ženskost a něžnou naturu. Krásné svatební šaty pro princeznu mohou být zhotoveny z několika různých materiálů : tato široká paleta látek nám pomohla vytvořit velmi různorodou kolekci šatů a každé svatební šaty pro princeznu jsou zcela jiné. Můžete si třeba vybrat bohaté svatební šaty pro princeznu se sukní z několika vrstev tylu díky čemu Vaše princeznovské svatební šaty budou velmi nadýchané. Takto bohaté svatební šaty Vám dodají ten správný princeznovský elán a překvapí každého hosta na Vaší svatebě. Mimochodem, můžete si také vybrat svatební šaty z třpitivého tylu díky kterému s v mžiku proměníte v krásnou popelku. Pokud hledáte něco více elegantního a striktního, můžete si vybrat svatební šaty pro princeznu z krásného a noblesního saténu. Tento materiál dodá Vaším princeznovských svatebních šatům ten správný šik a velký luxus. Další alternativy jsou možné : krep, něžný šifón položen na satén a nebo extravagantní, třpitivá organza. Přijďte k nám do svatebního salonu v Praze a vyzkoušejte několik různých variací aby jste si vybrala tu pravou která Vám bude slušet. Mimochodem, co kdyby jste přidali na Vaše svatební šaty pro princeznu ještě výšivky pro velmi glamourni efekt !

Princeznovské svatební šaty : pro jaký typ postavy?

Je velmi důležité vědět jaký typ postavy máte a jaký typ šatů Vám sluší aby jste věděla zda-li Vám princeznovské svatební šaty s bohatou sukní budou slušet. Nevíte jak na to? Náš článek a náš svatební salon Praha Vám velmi rád pomůže a poradí. Správně zvolený střih je velmi důležitý jelikož Vám může vytvořit nádhernou siluetu. Ale pokud však zvolíte špatný střih který není ten ideální pro Vaší postavu, může ji naopak deformovat což by byla velká škoda.

Nejlepší typ postavy pro princeznovské svatební šaty

Svatební šaty pro princeznu jsou přirozeně velmi objemné a dodávají spodní části Vašeho těla více objemu. Tento typ svatebních šatů je z tohoto důvodu skvěle se hodící pro vysoké, hubené siluety. Pokud jste však nízká, vězte že objemná sukně Vám opticky na výšce nepřidá. Bylo by tedy nejlepší kompenzovat výšku vysokými podpatky. Pokud jste zaoblenější postavy, je třeba si dát větší pozor. Princeznovské svatební šaty tolerují každý typ postavy – i ty zaoblenější, je však důležité zvolit ten správný materiál. Pokud jste nositelkou štíhlé postavy, můžete si vybrat z velmi široké škály : tyl, organza nebo třeba třpytky… co se týče zaoblenějších siluet, návrhářka Zoryana Stekhnovych Vám doporučuje zvolit matný saten. Neváhejte a přijďte se inpirovat do salonu Praha. Tento materiál, díky absenci lesku a svému noblesnímu, něžnému vzhledu Vám opticky zeštíhlí a zjemní Vaše tvary a to i přes to že je velmi efektní a vytvoří Vám velmi objemnou sukni u šatů. Co se týče vršku svatebních šatů pro princeznu, letošním trendem jsou korzetové vršky s krajkovými rukávky či ramínky. Tento trend zejména doporučíme nevěstám s bohatým poprsím díky kterému bude živůtek skvěle sedět a Vý se nemusíte strachovat že by jste cítila že Vám sklouzává nebo padá. Co se týká nositelek menšího poprsí : můžete si zvolit jak variantu s ramínky či rukávky pro velmi elegantní vzhled, tak i variantu živůtku bez ramínek pro velmi sexy efekt. S netrpělivostí Vás čekáme u nás ve svatebním salonu v Praze a rády s Vámi vyzkoušíme různé varianty svatebních šatů pro princeznu.

Bohaté svatební šaty pro princeznu : jak se v nich cítit pohodlně?

Náš svatební salon Praha Vám nabízí neskutečně velkou škálu překrásných a okouzlujicích modelů svatebních šatů pro princeznu tak aby jste si mohla udělat představu a najít u nás Vaše vysněné princeznovské šaty. Je často pravda, že když se podíváme na velké a objemné svatební šaty pro princeznu, napadne nás otázka jak se v takových velkých šatech dá dobře hýbat, chodit a tančit. Využijte našeho svatebního salonu Praha a zeptejte se nás na všechny otázky které Vám běhají hlavou. Moc rády Vas zaučíme jak spolehlivě zvládnout takto objemné princeznovské svatební šaty a jak si v nich užít svatbu. Několik zajimavých triků existuje které Vám zaručí větší pohodlí i přes to, že na sobě budete mít objemné svatební šaty pro princeznu. Za prvé, velmi Vám doporučujeme nosit takové svatební šaty s kruhovou spodničkou. Pokud nechcete Vašim šatům přidat víc objemu, není nutné volit velkou objemnou spodničku, bohatě postačí malá a užší. Spodnička pomůže vaše svatební šaty pro princeznu nadzvednout takovým způsobem, že budete mít u nohou více místa k chození a nebudou Vám vadit vrstvy látek. Druhá rada : popřemýšlejte nad systémem k zvednutí vlečky : u nás ve svatebních salonu můžeme k šatům, přidat speciální systém díky kterému svou vlečku nadzvednete tak aby Vám nevadila při chůzi a tanci. Vlečka je krásným a okouzlujícím elementem princeznovských svatebních šatů a byla by škoda ji nemít, pro pohodlí je však možné ji připnout. Objednejte se na schůzku v salonu v Praze a my Vám rády vysvětlíme jak na to. Je možné k šatům přidat háček tak aby se vlečka sepla. Ten je vždy schovaných trochou krajky nebo výšivky. Nás svatební salon v Praze poměří Vaší vlečku tak, aby se krásně zapla a Vy mohla tancovat celou noc jako o život : svatbu si přece musíte pořádně užít.

Back to Top