Svatební šaty jako pro princeznu Praha

V našich princeznovských svatebních šatech, které jsou u nás dostupné jak na půjčení tak i na prodej, se budete cítit opravdu královsky.

69 résultats affichés

Sort by:

Svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris Vám představuje svou bohatou kolekci svatebních šatů pro princeznu. Tyto svatební šaty byly vytvořené tak, abyste v den Vaší svatby zazářila jako opravdová hvězda. Nebojte se být vidět a buďte kouzelná ! Svatební princeznovské šaty jsou zajisté tou nejznámější formou svatebních šatů a jsou milovány ženami po celém světě. Jak přesně takové svatební šaty nosit? Je to přesně ten styl šatů o kterých sní každá malá holčička. Pamatujete si, když jste jako malá snila o tom, jaká bude Vaše svatba? Učitě jste si představovala, jak budete stoupat k oltáří v princeznovských svatebních šatech s bohatou sukní. Každá malá holčička totiž sní o tom, proměnit se jednou v princeznu. Takové svatební šaty jsou třpytivé, kouzelné a bohaté… stejně tak, jako šaty pro opravdovou princeznu ! Pojďme konečně objevit společně naše pinceznovské svatební šaty. Objevíte je jak na naších internetových stránkách, tak i v salonu v Praze.

Jak vypadají svatební šaty pro princeznu?

Určitě každá žena už někdy slyšela pojem  ´svatební šaty pro princeznu’. Každá si však tyto šaty zajisté představuje trochu jinak. Jak tedy takové svatební šaty vypadají? Svatební šaty pro princeznu můžou být různé a záleží tak na stylu samotné nevěsty a na tom, jaký styl šatů bude upřednostňovat. Je však důležité vědět, jak přesně takové svatební šaty pro princeznu vypadají. My Vás provedeme výběrem těch nejkouzelnějších svatebních šatů pro princeznu, které najdete u nás v salonu v Praze. Uvidíte tak na svlastní oči, že výběr je opravdu velmi široký. Díky tomu si budete moct udělat svou představu a budete tak vědět, zda-li je toto přesně ten styl svatebních šatů, který byste chtěla vynést v den Vaší svatby. Princeznovské svatební šaty si také můžete vyzkoušet v naší svatební půjčovně v Praze. Náš svatební salon Vám vše důkladně vysvětlí.

Bohaté svatební šaty ve svatebním salonu v Praze

Jeden z nejdůležitějších elementů svatebních šatů pro princeznu je jistě bohatá nadýchaná sukně. Jedná se opravdu o povinný element princeznovských svatebních šatů. Tako sukně je vždy velmi objemná. A jak vypadá vrchí část šatů? Živůtek svatebních šatů pro princeznu je většinou obepínající, může být jednoduchý nebo naopak velmi zdobený (o zdobení si pohovoříme trošku později). U nás v salonu v Praze najdete hned několik variant. Sukně je však vždy velmi nadýchaná a bohatá a to i přes to, že sukně svatebních šatů pro princeznu může být vytvořená z mnoha různých látek (o výběru látek si také již brzy popovídáme). Právě díky tomuto kouzelnému objemu připomínají tyto svatební šaty princeznovské šaty z pohádek. Výběr je široký a na Vás čeká velmi složitý úkol : vybrat si ty Vaše vysněné princeznovské svatební šaty v Praze. Náš svatební salon v Praze Vám moc rád pomůže vybrat ty nejkrásnější svatební šaty pro princeznu pokud o nich tak moc toužíte. Ve většině případů je potřeba doplnit takové svatební šaty pro princeznu i spodničkou, která jim dodá ten správný objem a nadýchaný vzhled. Ani zde se nemusíte strachovat jelikož náš svatební salon v Praze již má vše potřebné a vše Vám s radostí nabídne. Díky spodničce budou Vaše princeznovské svatební šaty dostatečně objemné. Tento typ svatebních šatů je většinou trochu těžší, než jiné svatební šaty a to kvůli vrsvení materiálů. Právě díky tomuto vrstvení se docílí nadýchaného a velmi bohatého vzhledu. Nemusíte se však strachovat. Takové svatební šaty budou stejně velmi pohodlné a Vy se v nich budete cítit dobře.

Různorodé zdobení svatebních šatů

Princeznovské svatební šaty můžou být velmi různorodé : pokud máte ráda čisté, jednnoduché linie, elegantní svatební princeznovské šaty z noblesního a luxusního saténu budou to pravé pro Vás. Čistá linie Vás nadchne jelikož nechá prostor pro Vaší přirozenou krásu. Takové šaty najdete v naší půjčovně v Praze. Pokud naopak sníte o bohatých a velmi sofistikovaně zdobených svatebních šatech, určitě si vyberete u nás jedný z našich šatů zdobených krajkou, výšivkou, perlami nebo kamínky. V takových zdobených svatebních šatech pro princeznu zaručeně zazáříte a budete pořádně vidět. Sofistikovanost Vám u takových svatebních šatů bude také zaručena. Třešničkou na dortu jsou jistě naše nádherné krajkové lemy vyšité na sukních šatů. Každý detail je pro nás totiž důležitý. Tento zajimavý element krásně dokončí dolní část svatebních šatů a dodá Vašim princeznovským svatebním šatům ten správný třpyt a propracovaný vzhled. Přijďte k nám do salonu v Praze objevit tento efekt. Chcete být opravdu wow? Tak to si zamilujete naše třpytivé svatební šaty s bohatou sukní. V takových šatech budete za hvězdu. Uvidíte, že Váš svatební look z Vás udělá opravdovou princeznu. Co se týče vršku šatů, výběr je opravdu velmi široký. Dáme Vám několik tipů. Můžete si zvolit živůtek bez ramínek pro velmi sexy vzhled. Takový živůtek bude pohodlný. Naše živůtky jsou totiž vždy korzetové, díky čemu Vám budou perfektně sedět a Vy se nebudete muset bát, že by Vám živůtek sklouzával dolů a Vy se cítila nepohodlně. Nabízíme Vám však i jiné styly živůtků šatů. Jaký si vyberete Vy? Živůtek může být totiž i rovný, nebo vykrojený do srdíčka tak, aby potrhl Vaše poprsí. Nebojte se být sexy nevěstou. Prohlédněte si celou naší kolekci princeznovských svatebních šatů v našem svatebním salonu v Praze a najděte ty ideální svatební šaty pro princeznu, ať už bez ramínek, nebo s. V obou dvou případech se budete v šatech cítit pohodlně a skvěle. Tyto šaty jsou dostupné jak na půjčení, tak i na prodej. Můžete si totiž také vybrat svatební šaty s krátkým nebo dlouhým rukávem například z krajky. Takový styl svatebních šatů vytvoří zajimavý a něžný průhledný efektní detail. Máte ráda krajkové svatební šaty? Tak to Vás zaujmou naše princeznovské svatební šaty s elementy z krajky.

Typy látek pro princeznovské svatební šaty

Naše kolekce svatebních šatů je plná nádherných princeznovských šatů, které podtrhnou Vaší ženskost a něžnou naturu. Každé naše šaty jsou totiž vytvořeny tak, aby byly skvěle vyvážené. Tato něžnost Vás určitě zaujme. Krásné svatební šaty pro princeznu mohou být zhotoveny z několika různých materiálů : tato široká paleta látek nám pomohla vytvořit velmi různorodou kolekci šatů a každé svatební šaty pro princeznu jsou zcela jiné. Tyto látky a materiály Vám rádi představíme. Chcete objevit materiály, ze kterých rády tvoříme svatební šaty pro naše princezny? Jdeme na to! Můžete si například vybrat bohaté svatební šaty pro princeznu se sukní z několika vrstev tylu. Díky tylu budou Vaše princeznovské svatební šaty velmi nadýchané. Takto bohaté svatební šaty Vám dodají ten správný princeznovský elán a překvapí každého hosta na Vaší svatbě. Tyto šaty jsou také dostatečně lehké a pohodlné. Chcete si užít Váš princeznovský moment? Tak to si určitě vyzkoušejte naše tylové svatební šaty. Mimochodem, můžete si také vybrat svatební šaty z třpytivého tylu díky kterému se v mžiku proměníte v krásnou popelku. V takto třpytivých šatech budete vidět a budete se cítit jako hvězda. Pokud hledáte něco více elegantního a striktního, můžete si vybrat svatební šaty pro princeznu z krásného a noblesního saténu. proč si vybrat zrovna satén? Uvidíte, že luxusní vzhled Vám u těchto šatů bude zaručen. Jedná se totiř o noblesní materiál. Tento materiál dodá Vaším princeznovských svatebních šatům ten správný šik a velký luxus. Další alternativy jsou možné : krep, něžný šifón položen na satén a nebo extravagantní, třpitivá organza. Výběr je široký a originální. Určitě se Vám budou líbit i naše třpytivé látky. Takové šaty budou velice originální a extravagantní. Přijďte k nám do svatebního salonu v Praze a vyzkoušejte si několik různých variací abyste si vybrala tu pravou, která Vám bude slušet. Mimochodem, co kdybyste přidala na Vaše svatební šaty pro princeznu ještě výšivky? Ty Vám dodají velmi glamourni efekt ! Objevte krásné výšivky u nás ve svatebním salonu v Praze.

Princeznovské svatební šaty : pro jaký typ postavy?

Je velmi důležité vědět, jaký typ postavy máte zrovna Vy a jaký typ šatů Vám sluší. Tyto informace jsou důležité jelikož Vám umožní lěpe porozumět tomu, co Vám sluší. Určitě je důležité se nad tímto zamyslet, abyste lépe věděla zda-li Vám princeznovské svatební šaty s bohatou sukní budou slušet. Nevíte jak na to? Náš článek a náš svatební salon Praha Vám velmi rád pomůže a poradí. Přijďte nás navštívit  a společně to zvládneme. Správně zvolený střih je velmi důležitý jelikož Vám může vytvořit nádhernou siluetu. Ale pokud však zvolíte špatný střih, který není ten ideální pro Vaší postavu, může ji naopak deformovat, což by byla velká škoda. Společně objevíme, jak na správný střih svatebních šatů pro princeznu a jak ho zkloubit s Vaší postavou.

Nejlepší typ postavy pro princeznovské svatební šaty

Svatební šaty pro princeznu jsou přirozeně velmi objemné a dodávají spodní části Vašeho těla více objemu. Tento element je velmi důležitý. Je totiž důležité myslet na balanc siluety. Tento typ svatebních šatů je z tohoto důvodu skvěle se hodící pro vysoké a hubené siluety. Pokud jste však nízká, vězte že objemná sukně Vám opticky na výšce nepřidá, ba naopak. Jak vyřešit tento zásadní problém? Bylo by tedy nejlepší kompenzovat výšku vysokými podpatky. Vyberte si tak krásné a elegantní lodičky na vysokém podpatku nebo na platformě. Pokud jste zaoblenější postavy, je třeba si dát ještě větší pozor. Princeznovské svatební šaty tolerují každý typ postavy – i ty zaoblenější, je však důležité zvolit ten správný materiál a správný střih živůtku šatů. S tím Vám poradí naše zkušená prodejní asistentka. Pokud jste majitelkou štíhlé postavy, můžete si vybrat z velmi široké škály : tyl, organza nebo třeba třpytky… Co se týče zaoblenějších siluet, návrhářka Zoryana Stekhnovych Vám doporučuje zvolit si matný saten. Jedná se o skvělou alternativu pro zaoblenější nevěsty. Tuto látku objevíte u nás v salonu a tak neváhejte a přijďte se inpirovat do salonu Praha. Tento materiál, díky absenci lesku a díky svému noblesnímu a něžnému vzhledu, Vás opticky zeštíhlí a zjemní Vaše tvary.  Uvidíte, že Vaše siluety bude působit velmi harmonicky. Tento materiál je také velmi efektní a vytvoří Vám velmi objemnou sukni u šatů. Elegance Vám bude zaručena. Co se týče vršku svatebních šatů pro princeznu, letošním trendem jsou korzetové vršky s krajkovými rukávky či ramínky. Jedná se o moderní ale i nadčasovou verzi princeznovských svatebních šatů. Objevte je u nás v půjčovně v Praze. Tento trend zejména doporučíme nevěstám s bohatým poprsím. Takové šaty pro ně totiž budou pohodlné. Díky ramínkům nebo rukávkům bude živůtek skvěle sedět a Vy se nebudete muset strachovat o to, že byste cítila že Vám sklouzává nebo padá. Co se týče nositelek menšího poprsí : můžete si zvolit jak variantu s ramínky či rukávky pro velmi elegantní vzhled, tak i variantu živůtku bez ramínek pro velmi sexy efekt. Nehrozí totiž to, že by Vám šaty moc sklouzávali. A jaké svatební šaty si vyberete Vy? S netrpělivostí Vás čekáme u nás ve svatebním salonu v Praze a rády s Vámi vyzkoušíme různé varianty svatebních šatů pro princeznu.

Bohaté svatební šaty pro princeznu : jak se v nich cítit pohodlně?

Náš svatební salon Praha Vám nabízí neskutečně velkou škálu překrásných a okouzlujicích modelů svatebních šatů pro princeznu tak, abyste si mohla udělat představu a najít u nás Vaše vysněné princeznovské šaty. Bohatá kolekce bohatých svatebních šatů Vás prostě nadchne. Všechny tyto modely můžete objevit na našich internetových stránkách. Naše svatební šaty na Vás také čekají v našem salonu v Praze. Přijďte si je vyzkoušet a využijte profesionálních rad naší zkušené prodejní asistentky. Je často pravda, že když se podíváme na velké a objemné svatební šaty pro princeznu, napadne nás otázka jak se v takových velkých šatech dá dobře hýbat, chodit a tančit. My Vám řekneme, jak na to. Využijte našeho svatebního salonu Praha a zeptejte se nás na všechny otázky, které se Vám honí hlavou. Moc rády Vas zaučíme, jak spolehlivě zvládnout takto objemné princeznovské svatební šaty a jak si v nich užít svatbu. Máme přes dvacet let zkušeností a za toto období jsme oblékli do princeznovských svatebnách šatů nemalý počet nevěst. Existuje několik zajimavých triků, jak se cítit dobře ve svých šatech. Tyto triky Vám zaručí větší pohodlí i přes to, že na sobě budete mít objemné svatební šaty pro princeznu. Za prvé, velice Vám doporučujeme nosit takové svatební šaty s kruhovou spodničkou. Tu si u nás můžete půjčit nebo koupit. Tyto spodničky najdete u nás v salonu v Praze. Pokud nechcete Vašim šatům přidat víc objemu, není nutné volit si velkou objemnou spodničku. Bohatě postačí malá a užší. Vaše šaty tak budou méně objemné. Spodnička pomůže Vaše svatební šaty pro princeznu nadzvednout takovým způsobem, že budete mít u nohou více místa na chození a nebudou Vám vadit vrstvy látek. Uidíte, že tento detail opravdu oceníte. Druhá rada : popřemýšlejte nad systémem ke zvednutí vlečky : u nás ve svatebním salonu v Praze a v našem aterliéru můžeme k šatům přidat speciální systém, díky kterému svou vlečku nadzvednete tak, aby Vám nevadila při chůzi a tanci. Jedná se o velmi praktický element šatů. Tento systém rádi nabídneme i Vám. Vlečka je krásným a okouzlujícím elementem princeznovských svatebních šatů a byla by škoda ji nemít. Pro pohodlí je však možné ji připnout abyste se mohla v šatech pohodlně hýbat a nic Vám při pohybu nepřekáželo. Objednejte se na schůzku v salonu v Praze a my Vám rády vysvětlíme, jak na to. Také můžeme Vaše svatební šaty naměřit a provést úpravu vlečky. Je možné k šatům přidat háček tak,aby se vlečka sepla. Háček je vždy schovaných kouskem krajky nebo výšivky a tak není vidět a nekazí celkový vzhled šatů. Každý detail je totiž důležitý. Náš svatební salon v Praze poměří Vaší vlečku tak, aby se krásně zapla a Vy mohla tancovat celou noc jako o život : svatbu si přece musíte jako nevěsta pořádně užít.

Back to Top