Tylové svatební šaty

Pokud máte ráda lehkost a objem, tylové svatební šaty jsou dělané pro Vás.

66 résultats affichés

Sort by:

Ale jak vlastně vypadá tyl a co je pro tuto látku charakterizující? Jak správně nosit svatební šaty z tylu a jak správně si je vybrat tak, aby byly slušivé? Objevte naše rady a užitečné informace v tomto článku. Níže také objevíte naší kolekci kouzelných tylových svatebních šatů, ve které jistě najdete svatební šaty svých snů. A pokud ne? Pro nás žádný problém ! Objevte náš servis šití svatebních šatů na míru. Velmi rádi Vám Vaše vysněné svatební šaty z tylu ušijeme na míru tak, aby přesně korespondovaly Vaší představě a Vašim snům. Chcete si naše tylové svatební šaty prohlédnout zblízka? Zastavte se v našem svatebním salonu v Praze a objevte naší krásnou kolekci svatebních šatů z tylu naživo.

Jak vypadá tyl na svatebních šatech?

Tyl je souhrnné označení pro textilie, které jsou síťovité a plošné. Podle některých historiků, byly síťové závoje oblíbené a známé již v antickém Řecku. V Benátkach se zase vyráběli bobinetové síťoviny už na začátku 16. století. Díky založení manufaktur paličkovaných krajek ve Francii se zvýšil význam francouzského krajkářství. Tyl se nejdříve vyráběl ručně. Po vynálezu síťovacího stroje v Anglii byla však ruční výroba nahrazena stroji. Slovo tyl je odvozeno od francouzského názvu města Tulle. Postupem času našel tyl velice široké uplatnění v různých sektorech. Bavlněné tyly se často používají v dekorativních interiérových textiliích. Tyl speciálního složení a speciální struktury se také často používá v sektoru technických textilií. Ve svatební módě se nejčastěji používá syntetický a hedvábný tyl. Složení tylu je velmi důležité jelikož se díky němu mění struktura látky. Například hedvábný tyl je splývavý a lehký. Tento typ tylu se hodí na boho svatební šaty splývavé siluety. Naopak syntetický tyl je tvrdší a lépe drží tvar a formu. Tento tyl se tak skvěle hodí na princeznovské svatební šaty s objemnou sukní.

Tyl jako ideální látka pro princeznovské svatební šaty

Již jste zajisté slyšela o princeznovských svatebních šatech. Jak takové svatební šaty vypadají? Jedná se o svatební šaty s objemnou sukní, která připomíná šaty pohádkových princezen. Vršek je narozdíl od sukně většinou obepínající a krásně tak podrthuje siluetu nevěsty. Jak již bylo řečeno, tyl je lehkou látkou, která však díky své specifické struktuře dobře drží objem a tvar. Díky těmto vlastnostem je tyl ideální látkou pro vytvoření objemných princeznovských svatebních šatů. Tyl se mimochodem používá i na výrobu spodniček, které se nosí pod svatebními šaty a jejich účel je dodat svatebním šatům objem a udržet jejich správný tvar. Naše nevěsty milují objemné tylové svatební šaty vytvořené z několika vrstev tylu. Takové glamour svatební šaty vypadají lehce ale jsou objemné a tak se v nich nevěsta cítí jako princezna.

Tylové svatební šaty můžou být i boho splývavé

Líbí se Vám splývavé svatební šaty a máte ráda boho styl? Nevěsty, které hledají boho svatební šaty si často vybírají svatební šaty ze šifonu. Vězte však, že i tylové svatební šaty můžou být boho stylu a můžou působit splývavým dojmem. Ideální tyl je například hedvábný tyl. Jedná se o přírodní látku, která je velmi lehká a zcela splývavá. Takové svatební šaty z hedvábného tylu jsou velice oblíbené například ve Francii. I v Praze si můžete dovolit takové boho svatební šaty z tylu. Náš svatební salon v Praze Vám nabízí šití svatebních šatů z hedvábí na míru a to včetně svatebních šatů z hedvábného tylu. Boho styl je teď opravdu velmi oblíbený a naše nevěsty ho milují. Právě z tohoto důvodu nabízí náš svatební salon mnoho krásných boho svatebních šatů, ať už z tylu nebo z jiné, krásné látky.

Jak si vybrat kvalitní svatební šaty z tylu?

Kvalita je dle našeho názoru na prvním místě. I ty nejkrásnější svatební šaty nebudou působit elegantně pokud budou špatné kvality, špatného provedení nebo na ně budou použité nekvalitní látky. Náš svatební salon v Praze si je vědom důležitosti kvality a tak si na ni opravdu potrpíme. Naše svatební šaty z tylu tak jsou vždy té nejvyšší kvality, stejně tak jako samotný tyl. Pokud by byl tyl nekvalitní, může se stát, že se bude lehce zatahovat, vytvářet žmolky nebo že rychle splihne a Vaše svatební šaty nebudou již tak moc objemné, jak by měly být. Je však třeba počítat i s tím, že tyl je hodně tenká látka, která se může lehce a rychle roztrhnout a to bez ohledu na vysokou nebo nízkou kvalitu tylu. Pokud jste si na svou svatbu vybrala svatební šaty z tylu, dejte si pozor na to, aby se svatební šaty neroztrhly. Byla by totiž škoda si znepříjemnit svatbu roztrženými svatebními šaty.

Tylové svatební šaty pro Vaší postavu

Jak poznat, zdali jsou Vámi vybrané tylové svatební šaty vhodné právě pro Vaší postavu? S tím Vám pomůže zkušený tým našeho svatebního salonu. Skvělá zpráva je ta, že každá nevěsta si jistě najde svatební šaty z tylu, které jsou vhodné pro její postavu. Stačí si jen zvolit správný střih a správný styl svatebních šatů v Praze. Pro vysoké a štíhlé nevěsty budou ideální bohaté a objemné princeznovské svatební šaty z tylu. Naopak pro nevěsty menší nebo korpulentní postavy doporučíme spíše áčkové svatební šaty z tylu, které zjemní jejich siluetu a opticky prodlouží jejich postavu. Neváhejte se zastavit k nám do svatebního salonu v Praze, pokud hledáte více užitečných rad na míru Vám a Vaší postavě.

Čím doplnit své tylové svatební šaty?

Tylové svatební šaty můžou být honosné, pokud je však chcete dovést do úplné dokonalosti, je důležité se také zamyslet nad tím, čím Vaše krásné svatební šaty z tylu doplnit. Chybu určitě neuděláte, pokud si vyberete ke svatebním šatům i závoj. Svatební závoj je většinou také vytvořen z tylu, skvěle tak bude korespondovat k tylovým svatebním šatům. Váš svatební závoj můžete také doplnit například krajkou nebo korálky. Váš svatební závoj tak bude opravdu neuvěřitelně glamour a skvěle doplní Vaše tylové svatební šaty. Určitě neváhejte si zvolit tylové svatební šaty, které jsou zdobené krajkou. Jedná se opravdu o skvělou možnost, jak vytvořit princeznovský look, ve kterém se budete jako nevěsta cítit opravdu kouzelně. Kromě toho, krajka se bude krásně třpytit a Vy tak budete zářit štěstím. Tyl může být také doplněn korálky a kamínky. Jedná se o tradiční svatební šaty, které budou trefou do černého a jistě nimi nikdy neuděláte chybu.

Back to Top