Svatební šaty ze saténu

Satén je překrásná látka plná luxusu. Každý již zajisté slyšel o této látce, ale jak přesně vypadá?

29 résultats affichés

Sort by:

Na jaké svatební šaty se satén hodí? Jak správně si vybrat svatební šaty ze saténu a pro koho se hodí? Na tyto otázky není vždy lehké a snadné odpovědět. V našem článku se pokusíme Vám přiblížit co nejvíce informací o saténu a o tom, jak takové svatební šaty ze saténu vlastně vznikají. Chcete si teorii přiblížit i praxí? Přijďte k nám do svatebního salonu v Praze objevit, jak vlastně takové svatební šaty ze saténu vypadají naživo. Náš profesionální tým Vás rád provede světem saténových svatebních šatů v Praze. Zavolejte nám již dnes a domluvte si svou zkoušku.

Co to je satén?

Látce satén se také velice často říká atlas. Jedná se vlastně o jednu ze tří základních vazeb tkanin, čili látek. Jak rozpoznat atlasovou vazbu? Je pro ně typický její lesklý vzhled a hedvábný omak. Jedná se vlastně o látku, která svým vzhledem připomíná již známe hedvábí. Satén je také často vytvořen z opravdového hedvábí, není to však plně nezbytné a satén může mít i jiné složení, než hedvábí. Zeptejte se v našem svatebním salonu na přesné složení saténu konkrétních svatebních šatů, které Vás zaujaly, a my Vám velice rádi zodpovíme. Tkaní saténu je také většinou velmi husté, čemuž se také říká nízké setkání. Satén je luxusní látka, která se hodí na sváteční oděvy jako jsou svatební šaty. Jedná se však i o látku málo odolnou například oděru a je tak důležité si dávat pozor, aby se Vaše svatební šaty ze saténu nezničily. Určitě to však stojí za to, protože saténové svatební šaty Praha jsou opravdu jedinečné.

Jak si vybrat svatební šaty ze saténu?

Není satén jako satén. Existuje velké množství překrásných saténu různých složení. Každý z těchto saténů se používá na jiný typ svatebních šatů. Líbí se Vám lehké a vzdušné boho svatební šaty? Jemný a splývavý satén z hedvábí pro ně bude ideální. Chcete bohaté princeznovské svatební šaty? Oceníte luxusní satén dušes, který je pevný, lesklý a umí lehce vytvořit impozantní siluetu. Hledáte jednoduché svatební šaty, které zmůžete dál nosit jako letní šaty, například na pláž? Ideálně poslouží satén z hedvábí nebo z bavlny. Saténů je opravdu velké množství, stejně tak jako svatebních šatů, které jsou ze saténu ušité. Pokud si nevíte rady, jak si vybrat svatební šaty ze saténu, můžete se inspirovat naší krásnou kolekcí, kterou najdete jak na našich internetových stránkách, tak i v našem svatebním salonu v Praze.

Proč je důležitá kvalita saténu?

Satén je velmi pracná látka. Pokud nebude satén kvalitně zpracován, může být až nebezpečně moc náchylný k odřeninám a žmolkům. Nekvalitní satén je také příliš lesklý a působí laciným dojmem. Pokud chcete být luxusní a šik nevěstou, je důležité si vybrat svatební šaty ušité z luxusního a kvalitního saténu. Dejte si pozor na to, aby Vaše svatební šaty byly harmonicky lesklé a aby lesku nebylo příliš mnoho. Příliš lesklé svatební šaty vypadají nevkusně. Také zkontrolujte, zdali se satén nezatahuje a neničí příliš jednoduše. Satén je samozřejmě náchylná látka a na svatební šaty ze saténu je potřeba si dávat pozor, ovšem satén by se neměl rozpadat nebo zatahovat jen v ruce. Pokud si vyberete svatební šaty ze saténu z našeho svatebního salonu v Praze, máte jistotu toho, že budou ušité z luxusních materiálů a Vy v nich budete vypadat velmi šik.

Pro jakou postavu se hodí saténové svatební šaty?

Líbí se Vám saténové svatební šaty? I my je milujeme. Je však důležité vědět, pro jakou postavu jsou takové svatební šaty vhodné. Celkově jsme toho názoru, že každá nevěsta si může dovolit luxusní svatební šaty ze saténu. Je jen důležité vybrat si správnou strukturu saténu a hlavně správný střih. Pokud jste například plnější postavy a ráda byste, aby Vás Vaše svatební šaty opticky zeštíhlili, doporučujeme Vám si zvolit jen lehce lesklé svatební šaty. Vysoký lesk saténu by totiž mohl vytvořit opačný efekt. Naopak delikátní a jemný lesk saténu Vás opticky zeštíhlí a Vy se budete cítit ve svých svatebních šatech naprosto skvěle. Pokud si také přejete působit vyšší, doporučujeme Vám spíše svatební šaty ze splývavého saténu. Takové šaty budou působit lehkým a něžným dojmem, což Vaší siluetu protáhne do nebes. Naopak u hodně objemných svatebních šatů ze saténu princeznovského střihu je důležité si zvolit vysoké podpatky, abyste kompenzovala objem šatů.

Saténové svatební šaty můžou být i zdobené

Satén je již sám po sobě opravdu skvostný a nádherný materiál. Takové saténové svatební šaty se můžou nosit v jednoduchém provedení, čili bez dalších dekorací a zdobení. Pokud jste však fanouškem propracovaných a sofistikovaných svatebních šatů, určitě Vás zaujmou i naše zdobené svatební šaty ze saténu. Jde totiž o to, že satén je relativně univerzální látka a tak je velmi lehké s ní pracovat. Satén se skvěle kombinuje s různým typem zdobení. U nás ve svatebním salonu v Praze si můžete například vyzkoušet saténové svatební šaty s krajkou. Krajka je krásným ozdobným elementem, který naše dvorní návrhářka svatebních šatů velmi ráda používá na své modely. Velmi trendy teď jsou například elegantní svatební šaty s krajkovými rukávy a saténovou sukní. Tato nesmrtelná klasika je prostě neuvěřitelná, přijďte ji objevit i Vy.

Satén je vhodnou látkou pro drapování

Již jste objevila drapované svatební šaty? Pokud ne, tak se to musí rychle napravit! Tento styl svatebních šatů je nejenom jedinečný a elegantní ale také dokáže nevěstě opticky zjemnit a zeštíhlit siluetu. To prostě musíte vyzkoušet! Svatební šaty s drapováním jsou vlastně modelem, který je ozdobený jemným plisé různého tvaru. Satén má skvělé vlastnosti, díky kterým se na vytvoření drapování moc hodí. Velice často tak pro naše drapované svatební šaty používáme právě satén. Jaké drapování je nejlepší? Drapovaný může být například živůtek či korzet šatů. Zde milujeme zavinovací drapování jelikož dokáže zjemnit bříško a vytvarovat sexy poprsí. Drapování je také skvělé i na sukni. Velice trendy jsou teď svatební šaty s drapovanou sukní s rozparkem. Krásný rozparkem je tak schovaný v plisé látky a Vaše nožka ladně vykoukne pouze při chůzi. Nevěříte v kouzlo drapovaných svatebních šatů? Tak hurá do našeho svatebního salonu v Praze, kde Vám umožníme si jedny takové drapované svatební šaty vyzkoušet a Vy se přesvědčíte na vlastní oči, jak rychle a skvěle Vám dokážou vytvarovat postavu Vašich snů.

Back to Top