Bílé svatební šaty

Když se řekne Svatební šaty, každý si většinou představí právě bílé svatební šaty.

33 résultats affichés

Sort by:

Pokud máte ráda klasiku a ctíte tradice, bílé svatební šaty pro Vás budou naprosto skvělou volbou. Bílé svatební šaty jsou něžné, tradiční a velice elegantní. Takové krásné bílé svatební šaty sluší naprosto každé nevěstě. Objevte nádherné bílé svatební šaty v našem svatebním salonu v Praze a najděte šaty, které Vám budou korespondovat a udělají z Vás naprostou nádhernou nevěstu. V bílých svatebních šatů se budete cítit kouzelně a na Váš svatební den nikdy nezapomenete. V tomto článku Vám představíme, co s sebou obnáší svatební šaty bílé barvy. Vysvětlíme Vám také proč jsou bílé svatební šaty tak moc oblíbené a jak správně si takové svatební šaty vybírat. Objevte s námi svět bílých svatebních šatů v Praze.

Co symbolizují bílé svatební šaty?

Ptáte se, proč zrovna bílé svatební šaty se považují za klasiku a tradici? Bílé svatební šaty symbolizují nevinnost a čistotu. Jedná se o historickou tradici a svatební šaty jsou bílé barvy již několik století. Tato barva je velice něžná a působí žensky. Bílé svatební šaty budou slušet každé nevěstě. Jejich symbol je také velice krásný. Bílá barva působí také svátečně a Vy se v bílých svatebních šatech budete cítit jedinečně a osobitě. Mnoho nevěst říká, že chvíle, kdy si na sebe poprvé obléknou svatební šaty bilé barvy, je opravdu nezapomenutelná a kouzelná. Nemáme totiž ve zvyku na sobě mít právě šaty bílé barvy a tak se v nich cítíme opravdu specificky. Mnoho nevěst tak jsou tímto momentem dojaty a intenzivně ho prožívají. Vyzkoušejte si bílé svatební šaty ve svatebním salonu i Vy a uvidíte, že se v nich budete cítit naprosto nádherně.

Není bílá jako bílá

Vězte také to, že nejsou bílé svatební šaty jako bílé svatební šaty. Existuje totiž velké množství odstínů bílé barvy a to stejné platí i u svatebních šatů. Můžete si tak vybrat bílé svatební šaty, které se budou nejlépe hodit k odstínu Vaší pleti. Bílá barva může být lehce do červena a oranžova. Takové barvě se říká, že má teplý odstín. Bílé svatební šaty teplého odstínu se budou skvěle hodit nevěstě se snědou pletí, kaštanovými vlasy a kaštanovou barvou očí. Svatební šaty můžou být také bílé barvy lehce do modra. Takovému odstínu se říká, že je studený. Svatební šaty bílé barvy budou skvěle slušet nevěstě světlé pleti a také blondýnkám. V našem svatebním salonu v Praze si můžete vyzkoušet svatební šaty hned několika odstínů bílé barvy a vybrat si tak model, který Vám bude nejvíce slušet a ve kterém se budete cítit dobře. Výběr je totiž vždy mnohem lehčí, pokud si můžete porovnat různé možnosti, které se Vám nabízí.

Jaké jsou alternativy bílým svatebním šatům?

Jsou pro Vás bílé svatební šaty moc nudné a moc tradiční? Dnešní svatební móda nabízí mnoho nových alternativ, které Vám skvěle zamění tradiční bílé svatební šaty. Výběr je opravdu velice široký a tak se není čeho bát. Pokud přeci jen upřednostnujete něco diskrétního, můžete si vyzkoušet smetanové svatební šaty. Smetanová barva se velmi podobá bílé barvě, ovšem je trochu více do béžová a tak působí něžně. Bílá barva může občas působit trochu agresivně. Jemné smetanové svatební šaty budou působit více něžným dojmem. Pokud však máte ráda bláznivé nápady a nebojíte se experimentovat a troufat si na originální modely, můžete si vyzkoušet i extravagantní svatební šaty těch nejrůznějších barev. Zkuste si například černé svatební šaty. Pokud hledáte něco umírněnějšího, skvěle budou vypadat svatební šaty červené barvy, růžové barvy nebo zelené barvy. Náš svatební salon v Praze má rád originální módu a tak u nás najdete nejenom klasické a tradiční bílé a smetanové svatební šaty ale také i extravagantní barevné svatební šaty. Jako poslední nápad Vám můžeme nabídnout svatební šaty barvy slonové kosti. Jedná se o podobný odstín, jako je smetanová barva. Takové svatební šaty jsou však ještě více do béžova. Tato barva se stala za posledních pár let velmi oblíbenou u nevěst v Evropě a i v Praze.

Jak si neušpinit své bílé svatební šaty?

Bílé svatební šaty jsou opravdu krásné. Krásné jsou však hlavně, pokud jsou sněhobílé. Abyste si je zachovala v jejich sněhobílém stavu, je nutné dát si pozor na několk faktorů. Jako první faktor je samozřejmě délka svatebních šatů. Pokud budou Vaše svatební šaty moc dlouhé, budete mít velké riziko toho, že si své svatební šaty ušpiníte. Moc krátké svatební šaty však nebudou vypadat hezky a elegantně. Zde vidíme, jak důležité je si zvolit svatební šaty optimální délky. Vaše svatební šaty nesmí být ani moc dlouhé a ani moc krátké. Svatební šaty optimální délky budou vypadat krásně, elegantně a nebudou se Vám tak rychle špinit.

Bílé svatební šaty můžou být princeznovské

Máte ráda impozantní a princeznovský styl? Klasické bílé svatební šaty můžou mít tento charakteristický princeznovský vzhled. Takový střih svatebních šatů bude vypadat tradičním dojmem. Zvolte si například tak moc oblíbené tylové svatební šaty s bohatou tylovou sukní. Tylová sukně bude objemná a Vy se v ní budete cítit jako princezna na bále. Takový noblesní look můžete doplnit i tylovým závojem. Závoj dodá Vašemu svatebnímu vzhledu ještě více kouzla. Pro glamour vzhled můžete tylové svatební šaty doplnit i bílou krajkou. Takové zdobení bude vypadat noblesně a to zejména, pokud si vyberete krajku ozdobenou korálky a kamínky. Jste připravená okouzlit každého hosta Vaší svatby? S princeznovskými svatebními šaty bílé barvy to zvládnete levou zadní.

Splývavé bílé svatební šaty v Praze

Již víte, že bílé svatební šaty můžou být princeznovského vzhledu. Pomimo toho, bílé svatební šaty můžou být i splývavé. Abyste docílila tohoto elegantniho a šik vzhledu, je důležité si zvolit splývavou látku jako je například šifon. Šifonové svatební šaty budou působit boho dojmem a bílá barva jim dodá eleganci a svátečnost. Náš bílý šifon je opravdu luxusní a Vy se do něj určitě zamilujete. Bílý šifon, který používá náš svatební salon v Praze, je také velmi lehký a hebký na omak. V takových bílých svatebních šatech ze šifonu se budete cítit jedinečně a pohodlně. Splývavé svatební šaty jsou známé pro svou lehkost a pohodlí a Vy v nich zvládnete protancovat celou noc. Pokud je pro Vás pohodlí v den Vaší svatby důležitým faktorem, splývavé svatební šaty ze šifonu pro Vás budou zajisté skvělou volbou.

Back to Top