Svatební šaty s rukávy Praha

Tyto překrásné svatební šaty s rukávy si u nás ve svatebním salonu v Praze můžete koupit nebo půjčit. Objevte tuto krásnou kolekci i Vy a to jak u nás na stránkách tak i přímo ve svatebním salonu.

36 résultats affichés

Sort by:

Troufněte si na jeden z těch největších trendů poledních sezón a zvolte si svatební šaty s rukávy na svou svatbu i Vy. Svatební šaty bez ramínek, které ještě pár let zpátky byly tou největší klasikou pro nevěsty, se teď pomalu ale jistě opomíjí. Na jejich místo tak přichází zcela nový a romantický trend, kterým jsou svatební šaty s rukávy. Ty vypadají vždy neuvěřitelně elegantně a něžně. Kromě toho, svatební šaty s rukávy Praha jsou také skvělou možností toho, zvolit si univerzální svatební šaty, které se hodí na jakýkoliv styl svatby. Objevte v našem svatebním salonu v Praze celou kolekci těch nejkrásnějších svatebních šatů s rukávy a jistě najdete ty své vysněné.

Svatební šaty s rukávy jsou vhodné i na letní svatbu

To rozhodně ano ! Vůbec nemusíte mít strach z toho, že by Vám při Vaší letní svatbě bylo ve svatebních šatech s rukávy moc horko. Stačí si totiž vybrat letní variantu a zvolit si tak svatební šaty s rukávy Praha z jemných a vzdušných materiálů jako je například šifon, tyl nebo krajka. Vaše pokožka tak bude dýchat a Vy si můžete v klidu užívat jak Vaší svatby tak i Vašeho velice romantického looku plného šik vzhledu. Skvělou volbou například budou vzdušné svatební šaty s rukávy vyrobenými z jemného a velice lehkého tylu. Tento tyl je ozdobený malými kamínky průhledné barvy, které se na slunci delikátně třpytí a dodávají Vašemu svatebnímu vzhledu lehký a ženský glamour.

Princeznovské svatební šaty s třpytivými rukávy

Dodejte Vaší letní svatbě trochu glamour třpytu díky svatebním šatům s třpytivými rukávy. Jedná se o úplnou novinku, kterou si pro Vás připravil náš svatební salon v Praze společně s návrhářkou Zoryanou Stekhnovych. Velice rády totiž zdobíme naše svatební šaty s rukávy Praha právě malými kamínky nebo například kytičky z krajky, perliček či flitrů. Díky těmto malým detailům vypadají naše svatební šaty s rukávy vždy velice sofistikovaně a rafinovaně. Náš svatební salon Praha si totiž potrpí na dokonalost a každé naše svatební šaty s rukávy Praha jsou vždy do detailu propracované. Objevte naše delikátní výšivky na našich svatebních šatech i Vy a přesvědčte se o jejich mimořádném vzhledu. Každá výšivka je samozřejmě velice kvalitní jelikož si návrhářka svatebních šatů s rukávy Zoryana Stekhnovych potrpí na precizní ruční propracování.

Boho svatební šaty s objemnými rukávy

I objem je tuto sezónu neuvěřitelně v módě a to v podobě dlouhých a objemných rukávy na boho svatebních šatech. Trend boho svatebních šatů do Prahy přišel z Francie, kde je tento styl velice populární. Boho svatební šaty s objemnými rukávy dokážou zdůraznit něžnost a smyslnost nevěsty. Náš svatební salon Praha například velice rád tvoří boho svatební šaty s objemnými rukávy ze šifonu. Jedním z našich nejoblíbenějších střihů jsou boho balónové svatební šaty s rukávy. Aby vypadal výsledek i velmi šik a rafinovaně, návrhářka Zoryana Stekhnovych doplňuje tyto boho svatební šaty s rukávy i o manžety, které skvěle podtrhnou Vaší něžnou ručku. Manžety se zapínají na malé a delikátní knoflíčky v barvě svatebních šatů a tak je celek do detailu propracovaný.

Svatební šaty s rukávy pro pohádkovou zimní svatbu

Pokud máte svatbu v zimě, tak má pro Vás náš svatební salon v Praze také skvělá řešení. Nevěsty si většinou přejí zvolit takové svatební šaty, které je mohou zahřát. Není totiž nic horšího, než když máte pocit, že máte zkaženou svatbu kvůli tomu, že je Vám neskutečná zima. Návrhářka Zoryana Stekhnovych Vám tak doporučí například svatební šaty s rukávy ze saténu. Nejlépe totiž uděláte, pokud si zvolíte svatební šaty s rukávy z hrubší látky. Budete tak mít jistotu, že Vás Vaše svatební šaty s rukávy zahřejí. Zvolit si však jistě můžete i originální řešení jako jsou například extravagantní svatební šaty s rukávy z kožešiny nebo z labutěnky. Svatební salon v Praze návrhářky Zoryany Stekhnovych Vám nabídne hned několik zajímavých způsobů a Vaše svatba v zimě tak bude naprosto dokonalá a promyšlená do toho nejmenšího detailu. Neváhejte a domluvte si zkoušku u nás ve svatebním salonu, kde Vás naše zkušená módní asistentka ráda provede kouzelným světem luxusní značky svatebních šatů francouzské a české výroby návrhářky Zoryany Stekhnovych.

Luxusní svatební šaty s rukávy ze saténu a tylu

Saténové a tylové svatební šaty s rukávy patří u našich nevěst jistě k těm nejoblíbenějším. Tyto látky jsou velice svatební a dodají Vám ten pravý noblesní vzhled, po kterém touží naprosto každá nevěsta. Náš svatební salon v Praze Vám například nabídne luxusní svatební šaty ze saténu smetanové barvy. Ty mají i velice elegantní rukávy, které jsou také vyrobené ze saténu. Střih těchto rukávů je obepínající a dlouhý díky čemu Vám vizuálně prodlouží a zeštíhlí Vaše ruce. Tyto saténové svatební šaty s rukávy Praha jsou také skvělé pokud se Vaše svatba odehrává například v kostele. Pro originální tečku si návrhářka Zoryana Stekhnovych u těchto svatebních šatů s rukávy zvolila sofistikovanou výšivku na zádech, která zdůrazní Vaši ženskost a smyslnost. Svatební šaty s krajkou na zádech působí i velice sexy jelikož je tento dekolt na zádech průhledný a tak bude vidět i Vaše pokožka. Krásné květy, kterými je zdobená krajka, tak velice pěkně vyniknou.

Záhadné a rafinované satební šaty s rukávy z krepu

Poslední zajímavou možností jsou svatební šaty s rukávy z krepu. Jedná se o originální látku, kterou uvidíte v kolekcích svatebních šatů velice často. Svou strukturou je sice velice podobná saténu, ovšem je matná a více splývavá. Svatební šaty s rukávy z krepu jsou vhodné pokud si například přejete rovné či lehce obepínající a přitom splývavé svatební šaty. Jejich jednoduchý a rafinovaný vzhled bude vypadat lehce záhadně a boho. Rukávy můžou být jak dlouhé a obepínající tak i krátké a objemné. Vše tak záleží na vkusu a stylu nevěsty. Jak vidíte, výběr svatebních šatů s rukávy je velice široký a v nabídce toho najdete opravdu mnoho. Pokud se v této široké kolekci svatebních šatů s rukávy ztrácíte a nevíte si rády, vůbec nezoufejte. Sjednejte si zkoušku v našem svatebním salonu v Praze a náš velice profesionální tým se Vám bude plně věnovat. Pomůžeme Vám se lépe v těchto všech svatebních šatech s rukávy orientovat a vybrat si tak dokonalé svatební šaty s rukávy které budou přesně korespondovat Vašemu snu a Vaší představě o Vaší svatbě.

Back to Top