Svatební šaty z krepu

Pokud chcete být netradiční nevěstou a preferujete si zvolit elegantní ale netradiční svatební šaty, zkuste naší krásnou novinku: svatební šaty z krepu.

6 résultats affichés

Sort by:

Jedná se o novodobou látku, kterou si za poslední roky zamilovaly nevěsty z celého světa. Určitě se Vám zalíbí její něžná a luxusní struktura. Svatební šaty z krepu tak vypadají luxusně a šik. Co to vlastně je krep, jak ho poznat a jak si správně vybrat svatební šaty z krepu? Na všechny tyto otázky Vám zodpoví náš článek. A pokud preferujete radši praxi než teorii a chcete vidět, jak vypadají svatební šaty z krepu na živo? Objevte naše svatební šaty z krepu na našich internetových stránkách. Můžete si u nás také domluvit zkoušku ve svatebním salonu v Praze a přijít si naše luxusní svatební šaty z krepu vyzkoušet a přesvědčit se o jejich kvalitě, luxusu a netradičnímu vzhledu.

Co to je krep?

Krepová látka, nebo tak krepdešín, jak se ji často říká, je typická svou lehkostí a splývavým vzhledem. Krep je velmi příjemný na pokožce a v létě při teplém počasí má dokonce jemně chladivý účinek. Krep se tká z kroucených nití a je pro něho velmi typický jemně zrnitý vzhled. To platí pro hedvábný krep. Co se týče bavlněného nebo syntetického krepu, jejich výroba spadá pod lehce jinou technologii. Najdete však na nich také jemně zrnitou strukturu, která je pro krep naprosto typická. Co se týče krepdešínu, ten má nenápadný lesk. Krepy jsou obecně buď zcela matné, nebo jen mírně lesklé. Látka krep se nepoužívá jenom na svatební šaty, skvěle se z něho šijí i ležérní společenské šaty nebo například propracovaný kostým či elegantní halenka. Tato látka se Vám zajisté zalíbí a Vaše svatební šaty budou zářit, stejně tak, jako Vy.

Jakou siluetu mají svatební šaty z krepu?

Vaše svatební šaty z krepu můžou být různorodé a propojovat hned několik stylů. Jaká silueta je pro svatební šaty z krepu typická? S krepem lehce dosáhnete boho vzhledu. Jak na to? Krep je splývavou látkou a skvěle se tak hodí na splývavé svatební šaty. Jeho těžká ale přitom i vzdušná struktura dokáže opravdová kouzla. Svatební šaty z krepu tak můžou být boho stylu. Pro tento účel si zvolte svatební šaty Praha splývavého střihu. Takové svatební šaty samozřejmě najdete v našem svatebním salonu v Praze. A s čím je nosit? Krásné boho svatební šaty z krepu můžete doplnit živými květy do vlasů nebo například originální šálou z peří. Tyto originální elementy v kombinaci s krepem Vám vytvoří neokoukaný look a Vy budete působit netradičně. Odvažte se být jinou a překvapte všechny Vaše hosty Vaším extravagantním svatebním lookem v originálním boho stylu.

Svatební šaty z krepu můžou být i sexy

Kdo říká že krep je klasická látka, tak si není vědom veškerého potenciálu tohoto překrásného materiálu. Existuje totiž specifický krep, který má ve svém složení elastan a tak je více nebo méně elastický. Tento typ krepu je tak skvělý na obepínající svatební šaty. Takové svatební šaty působí velmi sexy, svůdným a ženským dojmem. Chcete zazářit a být sexy nevěstou? Tak to si zaručeně vyzkoušejte naše skvostné sexy svatební šaty z elastického krepu. Určitě se Vám zalíbí i naše originální provedení každého modelu, který najdete v naší nabídce svatebních šatů v salonu v Praze. Naše dvorní návrhářka miluje originalitu a sexy provedení, které jsou klíčem k nezapomenutelnému svatebnímu looku. Troufněte si na něj i Vy a nebudete toho litovat jelikož budete nezapomenutelnou nevěstou.

Kvalita svatebních šatů a látky je základem

Pokud naší značku již trochu znáte, jistě víte, že je pro nás kvalita našich svatebních šatů základem. Stejně tak si zakládáme i na látkách, které si pro tvorbu našich svatebních šatů vybíráme. U krepů si dáváme záležet na jejich strukturu, barvu ale i nositelnost. Chceme totiž, abyste si mohla naše svatební šaty užít a nosit je s klidem. Vybíráme tak krepy, které něco vydrží a které se jen tak rychle neponičí. Je však důležité si stejně pamatovat to, že svatební šaty jsou náchylné na rychlé zničení díky jejich preciznímu a ručnímu propracování. Dávejte si na své svatební šaty z krepu vždy dostatečně pozor, aby Vám nebylo líto, když je nějak zničíte. Naše luxusní krepy jsou většinou francouzské, italské nebo anglické výroby. Chcete být luxusní nevěstou? Tak o se Vám naše luxusní látky zaručeně budou líbit.

Krepové svatební šaty můžou být zdobené krajkou

To, že jste si vybrala svatební šaty z krepu neznamená, že musí být automaticky jednoduché. Krásné krepové svatební šaty můžou být samozřejmě zdobené. Tím nejpopulárnějším zdobením je samozřejmě krajka. Krajka se skvěle hodí ke krepu a oba dva tyto materiály dokáží vytvořit opravdový skvost plný harmonie, elegance a luxusu. Objevte například naše originální svatební šaty tulipánového střihu z krepu. Vršek a dolní část sukně je zdobená moderní geometrickou krajkou s krucánky. Tato kombinace působí originálně a neokoukaně. Svatební šaty však nejsou až moc extravagantní a tak se hodí i pro skromější nevěsty, které hledají sice moderní ale ne příliš výrazné svatební šaty. Tyto svatební šaty mají také krásná ramínka vytvořená z průhledné krajky. Tento zajímavý detail jistě oceníte jelikož skvěle podtrhne ženskost a smyslnost nevěsty.

Jsou svatební šaty z krepu pohodlné?

Na tuto otázku můžeme hrdě odpovědět, že ano. Krep je krásná látka která je na omak velmi příjemná. Má skvělé vlastnosti a tak Vás bude v zimě lehce a delikátně hřát a naopak v léte Vám vytvoří lehký pocit chladu. Uvidíte, že takové svatební šaty Vás zajisté potěší. Kromě toho, a jak již bylo řečeno, náš svatební salon v Praze si vybírá jen ty nejvytříbenější krepy. Dbáme tak na to, aby kvalita našich látek byla co nejvyšší a tím jsou naše látky na omak ještě více hebké, něžné a pohodlné. Svatební šaty z krepu jsou také relativně splývavé a tak Vám nebude vadit žádný přehnaný objem. Takové svatební šaty jsou skvělou volbou pro nevěsty, které plánují protančit celou svatbu. Elegance a luxus krepových svatebních šatů Vás potěší. Objevte naše skvostné svatební šaty z krepu ve svatebním salonu na Praze 2 návrhářky Zoryany Stekhnovych a my jsme si jisti, že své vysněné svatební šaty z krepu najdete právě u nás. Domluvte si svou zkoušku již dnes a staňte se opravdovou princeznou své svatby. Uvidíte, že si luxusní krepové svatební šaty v mžiku zamilujete.

Back to Top