Společenské šaty na svatbu Praha

Jste pozvaná na svatbu? U nás najdete ty nejkrásnější společenské šaty na půjčení nebo koupi.

189 résultats affichés

Sort by:

Náš svatební salon v Praze Vám nabízí širokou a velmi zajimavou kolekci společenských šatů na svatbu nebo jiné sváteční události. Pokud jste na takovou to událost pozvaná, určitě najdete vhodné společenské šaty u nás v salonu Praha 2. Vyberte si společenské šaty na svatbu v naší kolekci šatů a budete jistě velmi elegantní a šik. Naše šaty franouzsko-čeké výroby jsou vždy prvnotřídní kvality, exkluzivní a velmi originální tak, aby jste byla vždy jiná než ostatní hosté na svatbě nebo jiné sváteční události.

Salon Praha 2 : společenské šaty na svatbu

V našem salonu najdete vše co potřebujete pro vytvoření elegantního svátečního looku který se skvěle hodí na svatbu. Najdete u nás ne jenom Vaše společenské šaty ale také všechny doplňky jako třeba šálu, bolérko nebo šperky do vlasů. Mimochodem, oblékneme všechny hosté na svatbu : najdete u nás krátké společenské šaty pokud hledáte elegantní oděv ne moc sváteční, také romantické společenské šaty pro družičky, elegantní šaty pro svědkyně nebo také krásné společenské šaty pro maminky nevěsty a ženicha. Oblékneme zkrátka celou svatbu.

Společenské šaty pro hosty na svatbu

Naše kolekce společenských šatů je široká a hlavně velmi různorodá. Díky tomu umožňuje každé ženě najít své perfektní společenské šaty které jsou skvěle přizpůsobeny nejenom typu události (svatba), ale také Vašemu stylu, vkusu a charakteru. Najdete u nás například dlouhé společenské šaty na svatbu ale také krátké společenské šaty ideální pro událost jako je svatba. Najdete v našem salonu v Praze splývavé, jednoduché modely ale také více objemné až princeznovské šaty nebo například společenské šaty na svatbu střihu mořská panna které budou velmi sexy. Výběr je opravdu velmi široký a my Vám doporučujeme se v salonu Praha objednat na zkoušku a vyzkoušet si několik různých modelů aby jste si s větší lehkostí mohla vybrat ten nejlepší který se stylově hodí na danou svatbu nejvíce. Náš salon Praha je to ideální místo kde si půjčit nebo koupit společenské šaty pokud jdete na svatbu. Mimochodem, naše prodejní asistentky tu budou vždy pro Vás aby Vám odborně poradili a zodpověděli na všechny Vaše otázky.

Jak si vybrat společenské šaty pro svědkyni?

Svědkyně jsou velmi důležitými osobami na svatbě. Jejich společenské šaty musí být elegantní a sváteční. Vyberte si krásné společenské šaty pro svědkyni u nás v salonu v Praze a vytvořte si tak velmi glamour, elegantní a šik vzhled díky prvotřídní kvalitě a originálnímu zpracování. Aby jste si udělala představu o stylu společenských šatů které nabízíme svědkyním, prohlédněte si naší kolekci šatů na těchto internetových stránkách. Potom jistě zavítejte do salonu v Praze a domluvte si u nás zkoušku šatů. Doporučujeme Vám dlouhé společenské šaty které jsou více sváteční než krátké koktejlové šaty a pro svědkyni jistě více vhodné. Můžete si také dovolit lehkou vlečku jelikož se jedná o velmi sváteční okamžik. Vyberte si veselou barvu jako například korálová, červená nebo nebesky modrá. Váš look ma být elegantní ale ne příliš sofistikovaný jelikož se nesluší ukrást parádu nevěstě která má být v den své svatby středem pozornosti. Je tedy důležité se jí zeptat jak budou vypadat její šaty aby jste mohla jejich stylu přizpůsobit své společenské šaty.

Jaké společenské šaty pro družičky?

Dospělé družičky musí mít většinou šaty které mezi sebou dobře harmonují. To je také důvod proč Vám salon v Praze nabízí společenské šaty pro družičky které si jsou stylově nebo barevně podobné tak, aby se vytvořila krásná harmonie. Vyberte si mezi několika možnostmi : můžete si například zvolit, že všechny družičky budou mít na sobě různé šaty stejné barvy nebo naopak, stejný model ale v jiných barvách (které mezi sebou jistě vytváří hezkou harmonii). Druhá možnost je poprosit, aby všechny družičky měli na sobe naprosto stejné společenské šaty stejné barvy. Díky tomu, budete mít opravdu velmi efektní svatební fotografie. Salon Praha Vám nabízí skvělý servis : můžete si u nás společenské šaty pro družičky půjčit nebo nechat na zakázku ušít na míru.

Společenské šaty pro maminku ženicha nebo nevěsty

Jedna z nejdůležitějších osob a hostů na svatbě jsou samozřejmě maminky novomanželů : nevěsty a ženicha. Je tedy důležité aby byli vkusně, elegantně a šik oblečené do krásných společenských šatů stylově hodící se pro maminky novomanželů. Nás salon Praha Vám nabízí velmi široký výběr krásných společenských šatů pro maminky. Do našich nadčasových a kvalitních šatů se jistě zamilujete. Naše návrhářka chtěla vytvořit tuto kolekci šatů velmi trendy a šik zároveň. To je také důvod proč zamíchala několik tradičních a originálních elementů tak, aby byli šaty něčím neobvyklém krásné a plné štěstí. Navštivte náš salon Praha a objevte všechny tyto společenské šaty pro maminky. Jsme si jisti že u nás najdete to, po čem přesně toužíte : dokonalé společenské šaty na svatbu. Samozřejmě i tyto šaty jsou vždy té nejvyšší kvality : naše společenské šaty pro maminky na svatbu jsou vyšívané a zdobené ručně a vždy vytvořeny z těch nejjemnějších materiálů.

Nadčasový a luxusní styl pro společenské šaty na svatbu

Návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje ženskost a něžnost na šatech. Naše společenské šaty jsou proto vždy nadčasové a vytvořeny z luxusních materiálu velmi inovačnímy technikami. To se také týká našich výšivek kterými jsou naše společenské šaty na svatbu vyšité. Ty jsou totiž vždy dělané ručně a nikoliv strojem nebo lepidlem. Pracujeme s velmi delikátními krajky a propracovanými výšivkami. To je také důvod proč salon Praha 2 návrhářky Zoryana Stekhnovych je to ideální místo pokud hledáte kde si půjčit nebo koupit ty dokonalé společenské šaty na svatbu. Hledáte sexy šaty nebo koktejlové šaty na svatbu? Žádný problém ! V našem salonu v Praze jistě najdete přesně to, co hledáte. Jsme to ideální místo kde se Vaše sny budou stávat realitou a my uděláme vše pro Vaší krásu a Vaší pohodu.

Exkluzivní společenské šaty od návrháře

Vaše společenské šaty na svatbu mohou také být zhotoveny exkluzivně pro Vás na míru ve spolupráci s francouzsko-českou návrhářkou Zoryanou Stekhnovych. Neklaďte meze Vaší fatazii a dopřejte si dokonalé společenské šaty přesně podle Vašich představ. Vytvořte společně s návrhářkou elegantní šaty které budete hrdě nosit na svatby a jiné sváteční příležitosti. Mimochodem, jsme výrobce všech našich šatů vytvořené naší francouzsko-českou dílnou dle návrhů návrhářky Zoryany Stekhnovych. Naše šaty jsou vyrobeny jen v několika málo exemplářích díky čemu Vám ručíme jejich velkou exkluzivitu. Čekáme Vás s netrpělivostí u nás v našem kouzelném salonu v Praze a rádi Vám představíme naší kolekci společenských šatů na svatbu.

Kde najít salon společenské šaty v Praze?

Příjďte objevit náš salon a naše kouzelné a sofistikované společenské šaty na adrese Na Moráni 13 Praha 2 hned na Karlovém Náměstí v centru města. Stačí nám zavolat a domluvit si u nás telefonicky zkoušku a vyzkoušet si u nás všechny šaty, které se Vám budou líbit. Prodejní asistentka která Vám bude přiřazená Vám poskytne profesionální servis, odpoví na všechny Vaše otázky a odborně Vám poradí jak si vybrat společenské šaty na svatbu tak, aby odráželi Vaši duši, dělali Vaší siluetu ještě kouzelnější a perfektně se hodily ke stylu dané svatby. Budeme se na Vás velmi těšit.

Back to Top