Společenské šaty z tylu

Objevte s námi nádhernou látku, které se říká tyl.

133 résultats affichés

Sort by:

Společenské šaty z tylu jsou stylové, moderní a působí vznešeně. V tomto článku Vám odhalíme všechny tajnosti této krásné látky. Také Vám dáme několik rad, jak si tyl vybrat a hlavně jak si vybrat společenské šaty z tylu. Pokud chcete být za princeznu, jsou to přesně společenské šaty z tylu, co byste si měla zvolit. Ovšem není tyl jako tyl a tato látka skrývá velké množství tajemství. Ty nejtajnější se dozvíte právě v tomto článku. Chcete si tyly a společenské šaty z tylu prohlédnout na živo? Již dnes si můžete domluvit schůzku a zkoušku v našem salonu v Praze a my Vám velice rádi naše společenské šaty představíme a, pokud budete chtít, můžete si je samozřejmě také vyzkoušet.

Lehké společenské šaty se splývavým tylem

Společenské šaty z tylu nemusí být hned bohaté a princeznovské. Existuje totiž i jemný a lehký tyl, který Vám vytvoří svůdnou splývavou siluetu, která Vám bude velice slušet. Líbí se Vám boho styl? Vyzkoušejte boho společenské šaty vytvořené ze splývavého tylu. V našem salonu v Praze najdete splývavý tyl hned v několika různých provedeních a dokonce i v několika různých barvách. Chcete objevit všechny tyto možnosti? Domluvte si zkoušku v našem salonu v Praze. Naše splývavé společenské šaty z tylu si u nás v salonu v Praze můžete koupit nebo půjčit. Splývavý tyl je velice delikátní a tak je třeba s ním manipulovat velmi opatrně abyste nepoškodila své společenské šaty. Určitě se Vám tato splývavá silueta zalíbí a Vy se do boho splývavého stylu zamilujete.

Tvrdý tyl pro princeznovské společenské šaty

Když se řekne společenské šaty z tylu, často si představíme bohaté společenské šaty s krásnou princeznovskou sukní. Pokud i Vy chcete být princeznou a sníte o bohatých princeznovských šatech, zvolte si společenské šaty z tvrdého tylu. Právě tvrdý tyl dokáže díky své specifické struktuře vytvořit bohatou sukni a ten správný objem, díky kterému se budete ve společenských šatech cítit jako princezna. Velice často také doporučujeme doplnit takové tylové společenské šaty i spodničkou. Tato spodnička bude nadzvedávat sukni a vytvoří Vám ještě větší a krásnější objem. Tvrdý tyl může být různý. Náš salon v Praze velmi často kombinuje několik tylů různých struktur na jedny společenské šaty. Díky této technologii se vytvoř dynamický a vyvážený efekt. Jedná se o velmi sofistikovanou technologii, díky které budou Vaše společenské šaty opravdu nádherné a luxusní.

Kolik vrstev tylu na společenské šaty?

Efekt a vzhled Vašich společenských šatů z tylu bude také hodně záležet od počtu vrstev tylu, které se na společenské šaty použijí. Pokud si zvolíte společenské šaty s jednou vrstvou tylu, jejich vzhled bude spíše jednoduchý a splývavý. Takové společenské šaty mohou mít například áčkovou siluetu. Velice často jsou takové společenské šaty také boho stylu. Pokud naopak hledáte velice bohaté a princeznovské společenské šaty, doporučujeme Vám zvolit si společenské šaty s několika vrstvami tylu. Naše princeznovské společenské šaty můžou mít až deset vrstev tylu. Velice populární jsou takové tylové sukně s volány. Tyto volány dodají sukni ještě více objemu a efekt bude ještě více princeznovský a glamour. Kromě toho si můžete hrát i se vzhledem a strukturou samotného tylu.

Originální tyly pro společenské šaty

Jistě si dokážete představit, jak vypadá klasický tyl. Jedná se o síťku s více nebo méně velkýma dirkama. Tyl může být různých barev. Klasický tyl je buď matný nebo lesklý. Existuje však velké množství originálních a moderních tylů. Velice trendy je teď tyl s třpytkami. Třpytky můžou být různých barev a různé intenzity. Vaše společenské šaty budou mít pokaždé jiný efekt a jiný vzhled. Pokud chcete jen jednoduché a lehce třpytivé společenské šaty, tyl s jemnými třpytky pro Vás bude skvělým výběrem. Pokud chcete být za hvězdu a středem pozornosti, tyl s intenzivním třpytem a velkýma třpytkami pro Vás bude naprosto skvělou volbou. Buďte odvážná a troufněte si na výrazné společenské šaty z třpytivého tylu, které z Vás udělají princeznu a královnu Vaší společenské akce. Chcete něco originálního a nechcete se podobat všem ostatním hostům Vaší společenské akce? Naše extravagantní společenské šaty z originálního tylu jsou tu pro Vás. Najdete u nás mnoho zajímavých stylů a barevných řešení.

<h3<Společenské šaty z tylu s květinovým motivem

Dalším originálním tylem je tyl s potiskem. Pokud jste romantický typ, určitě oceníte i romantické společenské šaty z tylu. Zde Vám představíme naší novinku, na kterou jsme velice pyšný. Jedná se o tylové společenské šaty s třpytky a květinovým motivem. Princip je takový, že třpytky nejsou na tyl jen tak jednoduše poházené, ale vytvarované do motivu romantických kytiček a stonků. Takové květinové společenské šaty z tylu najdete v naší půjčovně v Praze v několika barevných provedeních. Nejoblíbenější společenské šaty jsou u nás béžové a smaragdově zelené. Tyto dvě barvy jsou velmi trendy. Můžete si vyzkoušet i společenské šaty z tylu tmavě modré barvy. Tato hluboká modrá sluší naprosto všem a skvěle podtrhne Vaší přirozenou krásu. Určitě není třeba připomínat i to, že tyly, které naše půjčovna společenských šatů v Praze používá, jsou té nejvyšší kvality. Naše společenské šaty z tylu tak budou vždy mít luxusní dojem plný šarmu. Přijďte si vyzkoušet naše tyly na omak a uvidíte, že jsou hebké a příjemné. Naše společenské šaty z tohoto luxusního tylu tak budou pohodlné a Vy se v nich budete cítit skvěle.

Jak správně si vybrat zlaté společenské šaty z tylu?

Určitě nezapomeňte ani na klasickou zlatou. Pokud sníte o looku jako z pohádky o princezně, luxusní zlaté společenské šaty s třpytkami určitě oceníte. Vyzkoušejte si naše společenské šaty, ve kterých se budete cítit jako klenot. Naše originální tyly plné elegance a luxusu Vás prostě dostanou svým nadčasovým vzhledem a velkým šikem. Ovšem zde je třeba si dát pozor na výběr barvy a tylu. Není totiž zlatá jako zlatá a pokud si přejete povedený look, je třeba si vybrat odstín zlaté barvy, který bude slušet přímo Vám a bude se hodit k barvě Vaší pleti, Vašich vlasů a Vašich očí. Žádný strach, naše zkušená prodejní asistentka Vám v naší půjčovně společenských šatů ráda pomůže a společně tak vyberete společenské šaty toho pravého zlatého odstínu. Zkuste si například vybrat tyl jemné pastelové barvy. Tento tyl bude vypadat něžně a vytvoří Vám delikátní vzhled plný luxusního šarmu.

Back to Top