Výprodej šatů v Praze

Tato kategorie je tu pro ženy které si přejí koupit luxusní a kvalitní šaty za atraktivní cenu. Navštivte náš salon svatebních a společenských šatů v Praze a objevte naše nádherné šaty jak i svatební, tak i společenské, večerní, plesové, maturitní a koktejlové které nabízíme v tomto výprodeji za zajimavě nízké ceny.

195 résultats affichés

Sort by:

Kde využít našich slev ke koupi šatů?

Chcete si kupit sexy šaty, elegantní koktejlové šaty nebo exkluzivní svatební šaty za simpatickou cenu? V tom případě je náš salon šatů v centru Prahy to pravé místo pro Vás. Mimochodem, nabízíme také mnoho zajimavých slev na oděvy pro svatebčany. Naše návhrářka Zoryana Stekhnovych vždy myslí na tu nejlepší kvalitu šatů, to je důvod proč u nás najdete jen šaty té nejlepší a nejvyšší kvality. Mimochodem, vyšivky na šatech jsou vždy udělané ručně a to tou nejdelikátnější technikou. Tak již neváhejte a příjdte k nám v Praze využít slev na svatební šaty, na společenské šaty a také na ostatní doplňky které Vám návrhářka Zoryana Stekhnovych a její salon v Praze nabízí.

Velmi zajimavé ceny

Využijte našich slev na kolekci šatů a vyberte si krásné sexy šaty nebo šaty kterého koliv jiného stylu který se Vám líbí. Snažíme se Vám vždy nabízet velmi širokou škálu stylů aby jste rychle mohla najít přesně ty šaty které hledáte. Příjďte si k nám vyzkoušet šaty do salonu v Praze a najdete své krásné a kouzelné šaty u nás. Naše asistentky jsou Vám vždy k dispozici aby Vám pomohli se zkoušením a poradili jak najít ty elegantní šaty které Vás zozzáří. Také se snažíme Vám nabízet ty nejatraktivnější ceny. Naše šaty si můžete pořídit ve výprodeji již od 500 korun českých. Najdete u nás jak i krátké svatebni a společenské šaty, tak i dlouhé. Naše slevy jsou tak až 80% vysoké.

Exkluzivní šaty které najdete jen u nás

Mimochodem, naše kolekce šatů ve výprodeji je vždy exkluzivní. Tyto šaty jsou vždy té nejlepší kvality jelikož pro Vás chce značka Zoryana Stekhnovych jen to nejlepší. Vašívaná krajka je vždy vypracovaná ručně těmi nejlepšími specialisty. V této kolekci šatů používáme mnoho různých technik vyšívání : ornamenty, výšivky z krajky jednoduché nebo vyšívané perlamy, zdobení krystaly ale také zdobení korálky. Co se týče nabízených látek, výběr je také velmi široký v našem salonu v Praze. Vyberte si například šaty z organzy nebo třpytivého tylu ale také i klasických látek jako je šifón, satén, jemný tyl nebo krep. Mimochodem, náš svatební salon v Praze Vám také nabízí i krátké společenské a svatební šaty které jsou za opravdu velmi nízké ceny. Naše koktejlky můžete nosit na mnoho různých elegantních akcí. Co se týče našich krátkých svatebních šatů, jsou ideální na převlečení po svatebním obřadu. Neváhejte a zamluvte si zkoušku u nás v salonu svatebních a společenských šatů v Praze aby jste mohla využít této exkluzivní nabídy. Vězte také že počet modelů šatů je omezen.

Šaty skvělé kvality

Naše svatební ale také společenské šaty jsou vždy skvělé kvality za kterou Vám ručíme. Snažíme se Vám nabízet šaty které předčí všechna Vaše očekávání. Tyto šaty jsou vytvořené z našich nejlepších a velmi propracovaných do detailů střihů nad kterými jsme pracovali přes deset let. Náš svatební a společenských salon je tak to nejlepší místo kde si koupit zlevněné svatební nebo společenské šaty za příjemné ceny. A to vše ještě v úžasné kvalitě a s úžasným servisem.

Kde najít exkluzivní levné šaty?

Navštivte elegantní salon šatů v Praze a objevte celou naší kolekci výprodejových levných šatů. Jistě Vás nějaké šaty z kolekce zaujmou. Neváhejte se také zeptat na názor našich asistentek které Vám jistě odborně pomohou a poradí jaký střih, typ a barva šatů se k Vám budou nejvíce hodit tak, aby podtrhli krásu Vaší postavy, Vaší ženskost a osobnost. A to vše za opravdu levnou cenu. Samozřejmě pokud je to možné tak Vám Vámi vybrané šaty na míru upravíme aby skvěle seděli na Vaší postavu (můžeme je například zkrátit, zmenšit a podobně). Zeptejte se na více informací našich prodejních asistentek v salonu také co se týče individualizace šatů : snažíme se Vám vždy umožnit Vaše šaty individualizovat a pozměnit je tak, aby jste se v nich cítila jedinečně. Například pokud hledáte šaty s krátkým rukávem ale u nás ve výprodeji Vás zaujali šaty bez ramínek – žádný problém ! Můžeme k šatů přidat například krásné krajkové rukávy.

Svatební levné šaty

Hledáte svatební šaty levně? Chcete si Vaše šaty na svatbu koupit ale nechcete utrácet zbytečně moc? Naše kolekce zlevněných svatebních šatů je tu pro Vás. Využijte opravdu nízkých cen díky kterých si můžete u nás v Praze pořídit svatební šaty bez toho aby jste si musela hluboko šáhnout do kapsy. Informujte se u nás v salonu co se týče nabízených velikostí jelikož zlevněné svatební šaty jsou k dispozici jen v některých velikostech. Objednání stejných svatebních šatů v jiné velikosti je samozřejmě možné ale již za originální cenu. Svatební šaty Vám však budou exkluzivně šité na míru. Nechcte se okouzlit našim salonem v Praze plným kouzel, tylových šatů, šifónu, saténu ale také krepu a jistě najdete své okouzlujicí levné svatební šaty právě u nás.

Levné společenské šaty

Pro ty, které hledají hezké společenské šaty té nejlepší kvality ale bez toho aby odevzdali svůj měsíční plat nabízí náš salon v Praze sekci výprodeje. Neváhejte a prohlédněte si tuto kolekci na našich internetových stránkách ale také přímo v salonu v Praze kde Vám naše zkušené asistentky pomohou najít šaty které Vám budou nejlépe sedět. Nezapomeňte se nás také zeptat na dostupnost velikosti kterou hledáte jelikož zlevněné společensé šaty bohužel nemáme ve všech velikostech. Je však vždy možné si objednat nové společenské šaty na míru v jiné velikosti za originální cenu. Pokud však preferujete si zanechat malý rozpočet, naše prodejní asistentky udělají maximum pro to, aby Vám pomohli u nás v salonu najít zlevněné společenské šaty Vaší velikosti které Vám skvěle padnou. Tak již neváhejte a zastavte se u nás v salonu šatů v Praze.

Back to Top