Zelené plesové šaty na maturitní ples

Hledáte barvu, která se bude lišit od klasických barev které si volí většina maturantek?

25 résultats affichés

Sort by:

Chcete být originální a mít nevšední plesové šaty na maturitní ples? Naše zelené maturitní šaty budou skvělým výběrem. Zelená barva je atypická a jen málokdo si na ni troufne. Jedná se o barvu, kterou si volí jen malé množství maturantek. Vyzkoušejte si zelené plesové šaty na maturitní ples pokud chcete zářit a být jiná, než Vaše ostatní spolužačky. Krásné plesové šaty zelené barvy na Vás čekají v naší půjčovně v Praze. Tento článek Vám představí tuto nevšedí, ovšem však elegantní barvu. Také zde můžete objevit celou naší kolekci luxusních plesových šatů na maturitní ples v zelené barvě. Všechny tyto modely najdete v naší půjčovně v Praze, kde si je můžete vyzkoušet. Naše zelené plesové šaty na maturitní ples si u nás můžete půjčit ale i koupit. Nezapomínejte také na to, že nabízíme i ušití plesových šatů na míru a to i v zelené barvě.

Originální zelená barva

Zelená barva působí nevšedním dojmem. Také se jedná o atypickou barvu. Zelená barva nesluší každému a jen troufalá maturantka si troufne na zelené plesové šaty na maturitní ples. Naše půjčovna v Praze nabízí zelené maturitní šaty hned v několika odstínech této kouzelné barvy. Tou nejpopulárnější barvou je smaragdová. Jedná se o tmavý odstín zelené barvy, která svým vzhledem připomíná barvu luxusního drahokamu smaragdu. Plesové šaty hluboké zelené barvy budou působit velmi luxusně. Této barvě se také často říká smaragdová. Naše půjčovna v Praze nabízí ve svých kolekcích neskutečné množství luxusních plesových šatů smaragdové barvy. Také nabízíme romantickou světle zelenou barvu. Jedná se o pastelový odstín, který Vás nadchne svou něžností. Světle zelenou barvu si také často volíme pro romantické plesové šaty na maturitní ples. Určitě Vás okouzlí svým nevšedním vzhledem a romantickou náladou plnou elegance. Vyzkoušejte si u nás v půjčovně v Praze jak smaragdové plesové šaty, tak i plesové šaty na maturitní ples světle zelené barvy.

Neopakovatelné maturitní šaty zelené barvy

Ať už si vyberete smaragdové plesové šaty na maturitní ples nebo světle zelené maturitní šaty na ples, v zelené barvě se budete cítit neopakovatelně. Pokud hledáte barvu, u které si můžete být jistá, že ji v den plesu vynese jen málokdo, tak je pro Vás zelená barva jako stvořená. Takové zelené plesové šaty jsou také velmi moderní. Zelená barva je totiž velice trendy a uvidíte ji na módních přehlídkách posledního období a to jak v Česku, tak i v zahraničí. Buďte trendy také i Vy a vyberete se z naší široké kolekce zelených maturitních šatů. Takové šaty budou prostě neopakovatelné. Nechte si poradit našim týmem a spolu Vám vybereme krásný odstín zelené barvy. V našich zelených plesových šatech na maturitní ples budete neopakovatelná a budete zářit.

Nejsou zelené plesové šaty moc tmavé?

Odpověď je zaručeně ne. Tmavé plesové šaty jsou vhodné i na maturitní ples a tak nebude s zelenou barvou žádný problém. Naopak, tmavé barvy jsou známé svou vysokou elegancí a neuvěřitelným luxusem. Také proto jsou tmavé plesové šaty jedny z těch nejoblíbenějších, které si u nás maturantky volí nejčastěji. Objevte například naše tmavě modré plesové šaty na maturitní ples. Se zelenou barvou tak nemusíte vůbec váhat, její vhodnost na maturitní ples v Praze Vám zaručujeme. Pokud se Vám zelená barva líbí ale přeci jen si nepřejete mít tmavé maturitní šaty, můžete si zvolit naší alternativu v podobě pastelových maturitních šatů ve světle zelené barvě. Tato krásná barva Vás zajisté očaruje, stejně tak jak plesové šaty na maturitní ples samotné. Užijte si jejich pohádkový vzhled a jejich něžnost. Určitě se Vám budou líbit i kouzelné detaily na šatech jako například výšivky, korálky a perličky.

Jakou látku pro zelené plesové šaty Praha?

Zelené plesové šaty mohou být různých stylů a typů. V našem ateliéru a půjčovně v Praze najdete hned několik různých typů látek v zelené barvě. Hledáte luxus a eleganci? Určitě se Vám zalíbí naše úžasné plesové šaty ze saténu. Satén v zelené barvě smaragdového odstínů je elegantní a šik. Milujete princeznovský vzhled? Tak to budete milovat i naše princeznovské plesové šaty Praha ze zeleného tylu. Tato vzdušná látka působí magickým dojmem a Vy se v šatech budete cítit jako princezna na bále. Maturantka si může dovolit honosné princeznovské šaty, zkombinujte je s originální zelenou barvou a budete okouzlující. Chcete být středem pozornosti? Tak to si vyzkoušejte plesové šaty z naší speciální diamantové látky. Té se říká právě tak, protože je posetá neuvěřitelným třpytem. Takové plesové šaty se neuvěřitelně třpytí a Vy tak budete velmi glamour. Tento třpyt připomíná diamantový prach a také proto se této látce říká diamantová. Objevte luxus a exkluzivitu látek, které Vám nabízí náš ateliér a půjčovna v Praze.

Ozdoba plesových šatů zelené barvy

Látka i barva jsou u plesových šatů velmi důležité. Ovšem důležité je i to, jak jsou dané maturitní šaty ozdobené. Naše zelené maturitní šaty Praha rády zdobíme různými způsoby. Díky tomu je tak naše kolekce různorodá a všestranná. Své vysněné plesové šaty si u nás najde naprosto každá maturantka. Jaký typ zdobení je nejpopulárnější? Je to rozhodně vše, co se třpytí. Naše maturantky milují třpytky, kamínky, perličky, štrasy a korálky. Není se čemu divit. Každá maturantka chce ve svůj maturitní ples zářit a mít na sobě takové plesové šaty, které se ji vryjí do paměti již napořád. Třpytivé zdobení je vhodné i na zelené plesové šaty. Nabízíme hned několik třpytek ale také i vyšívaných zelených krajek, díky kterým budou maturitní šaty luxusní a šik.

Zelené maturitní šaty můžou být i sexy

Nezapomínejme ani na ty maturantky, které upřednostnují spíš sexy look než ten princeznovský. Pro Vás nabízíme kolekci sexy plesových šatů, které u nás najdete i v zelené barvě. Objevte naše sexy plesové šaty s průhledným korzetem zdobeným krajkou a smyslnou sukní s rozparkem ze saténu. Tento krásný model maturitních šatů u nás najdete jak ve světle zelené barvě tak i ve smaragdové. Originalitou těchto maturitních šatů určitě překvapíte. Také u nás najdete krásné plesové šaty s hlubokým výstřihem. Tyto plesové šaty jsou ušité z bílého saténu a zeleného tylu posetého třpytkami. Krásný dvoubarevný kontrast působí moderně a sofistikovaně. Naše nadčasové plesové šaty si oblíbíte a to zejména pro jejich ženský a smyslný vzhled, kterým dostanete na kolena naprosto každého.

Back to Top