Splývavé boho svatební šaty Praha

Naše splývavé boho svatební šaty si u nás můžete půjčit nebo koupit. Jsme výrobce všech šatů a zaručujeme Vám tu nejlepší kvalitu.

33 résultats affichés

Sort by:

Mezi bohatou kolekcí boho svatebních šatů kterou Vám nabízí náš svatební salon jsou splývavé boho svatební šaty určitě velmi známé díky své lehkosti a něžnosti. Klasické tradiční svatební šaty s bohatou a těžkou sukní nechávájí postupně své místo splývavým a něžným boho svatebním šatům které jsou často oceňovány jako velmi elegantní a moderní. Návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje tento styl svatebních šatů což je důvod proč je tento střih vždy vítán v jejích nových kolekcích které najdete v našem svatebních salonu v Praze. Tento styl šatů je mimochodem velmi oblíbený u pařížanek a je známý jako francouzský styl svatebních šatů. To je také důvod proč nevěsty z celého světa jedou do Paříže aby si koupili své vysněné splývavé boho svatební šaty. Vy máte tu jedinečnou příležitost si takové to šaty pořídit nebo půjčit ve svatebním salonu v Praze. Svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych vám s radostí představuje svou bohatou a luxusní kolekci splývavých svatebních šatů, nebo jak se také říká : moderních svatebních šatů stylu boho. Pro více informací, neváhejte a navštivte náš svatební salon v Praze. Vyberte si ty nejkrásnější splývavé boho šaty v exkluzivním pražském salonu.

Proč si vybrat pohodlné splývavé svatební šaty?

Tak neváhejte a objednejte se na zkoušku v náš svatební salon a užijte si ten nezapomenutelný zážitek o kterém sní každá žena již od dětstvý : vybírání svatebních šatů. Většinou, bohaté a nadýcháné svatební šaty s objemnou sukní vyžadují spodničku s krinolínou – takový metalický drát díky kterému vypadají šaty tak objemně. Tato spodnička však nemusí být pro každou nevěstu velmi pohodlná zejména kvůli nezvyku něco takového nosit (určite jste se ptala sama sebe, při pohledu na tak objemné šaty, jak se v něčem takovém vůbec chodí na toaletu). Ne jenom proto že takové to šaty vyžadují hodně místa ale jsou většinou také dosti těžké jelikož takové to šaty jsou často vrstvené z několika (klidně i desítek) vrstev různých typů materiálů (volánky, sodničky z tylu a podobně) což přidává vaším šatů několik kilogramů navíc. V našem salonu v Praze máme velmi široký výběr splývavých, lehkých svatebních šatů u kterých se s takovými to problémy nesetkáte. Návrhářka a celý její kreativní tým vypracovali tuto kouzelnou kolekci různorodých a velmi zajimavých splývavých boho svatebních šatů které jsme si pro vás připravili ve svatebním salonu v centru Prahy. Tak si je k nám přijďte prohlédnout. Splývavé boho svatební šaty nemají tento problém jelikož jsou vždy ztvárněním delikátnosti a lehkosti. Takové to svatební šaty nejsou jen velmi pohodlné díky tomu, že materiály které používáme (jako třeba šifon nebo splývavý satén) jsou velmi lehké a nejsou zbytečně moc vrstvené, ale také velmi příjemné a jemné na dotek. Nemusíte se tedy bát, že šaty budou příliž těžké a Vám se v nich bude těžko chodit a tančit. Svatba totiž trvá běžně celý den a celou noc, je tedy opravdu velmi důležité si vybrat svatební šaty tak, aby jste se cítila maximálně pohodlně a lehce. Tak se přijďte pokochat naší kolekcí svatebních splývavých šatů do našeho svatebního salonu v Praze !

Velmi lehké boho svatební šaty

Co vám nabízí pražský salon Zoryana Stekhnovych – Paris? Opravdová kouzla ! Přijdtě si prohlédnout naše naprosto kouzelné modely svatebních oděvů do kterých se určitě zamilujete. Naše šaty jsou vždy vznešené a velmi propracované a Vy se v nich budete cítit ne jako princezna, ale jako opravdová královna. Aby jste pochopila proč jsou splývavé boho svatební šaty tak moc lehké (důvod proč jsou tyto svatební šaty vždy tak moc oblíbené mezi navěstami), je nezbytné se zamyslet nad látkami které jsou na takových to splývavých svatebních šatech použity. Vrch svatebních šatů je v naší kolekci vždy jiný u každého modelu. Nabízíme šaty zdobené krajkou, drapováním, výšivkou čí třeba krystalami. Může se jednat o velmi obepínající živůtek s integrovaným korzetem pro maximální vytvarování postavy. Nebo naopak velmi lehký a volný vrch pro velmi boho efekt : záleží jen na Vašem stylu a vize kterou preferujete. Přijďte si je vyzkoušet do našeho svatebního salonu Praha a zaručeně najdete model svatebních šatů do kterých se zamilujete. Neváhejte se nás zeptat v salonu na veškeré otázky ohledně svatebních šatů které se Vám honí hlavou, s velkou radostí na ně zodpovíme. Jak většinou vypada spodek splývavých svatebních šatů? Ve většině případu je sukně vytvořena z lehkého šifónu. Tento materiál je naprosto ideální pro docílení splývavého a něžného efektu. Jedná se o průhlednou, matnou látku velmi známou pro svůj splývavý a nadýchaný efekt. Můžete si vyzkoušet u nás v salonu v Praze několik splývavých boho svatebních šatů a překonat se zda-li se Vám tento styl líbí či nikoliv. Tato volba látky Vám zaručí velmi přirozenou eleganci a přitom velmi rafinovanou, čistou siluetu plnou něžnosti a lehkosti.

Univerzální svatební šaty : ideální pro všechny styly svateb

Mimochodem na našich stránkách, stejně tak jak i v našem salonu v Praze najdete celou škálu krásných splývavých boho svatebních šatů ale nejen to : najdete u nás i jiné styly svatebních šatů. Jak správně nosit a kombinovat splývavé svatební šaty? Asistentky které tu jsou pro Vás v salonu a také návrhářka Vám velmi rádi poradí a vytvoří pro Vás ten nejstylovější svatební look. Velký plus splývavých boho svatebních šatů je to, že se velmi lehce nosí a kombinují. Přijdťe k nám do salonu svatební šaty Praha a přesvědčte se na vlastní oči. Pokud nevěsta volí komplikované a bohatě zdobené boho svatební šaty, má tendenci je k večeru vyměnit za něco lehčího a pohodlnějšího aby se cítila více pohodlně, v klidu mohla tancovat a nebyla moc unavená. Naše splývavé svatební šaty jsou známe svou lehkostí, elegancí a propracovaným střihem. V případě že si zvolíte splývavé svatební šaty pro svůj den D, není třeba se oblékat na večer do něčěho jiného jelikož Vaše šaty budou velmi pohodlné : nejen že nejsou moc objemné a vy se v nich budete cítit pohodlně, ale k tomu nejsou příliž těžké což Vám s lehkostí umožní protancovat celou noc a necítit se unaveně. Náš svatební salon Praha je ideálním místem pokud hledáte krásné a propracované splývavé šaty. Ve svatebním salonu v Praze návrhářky Zoryana Stekhnovych – Paris si můžete šaty vyzkoušet a předvědčít se o tom, že se v nich budete cítit naprosto skvěle. Mimochodem pokud si plánujete splývavé svatební šaty koupit, můžete je po Vaší svatbě zkrátit a nosit je jako krátké a roztomilé koktejlové šaty. Tím pádem je můžete i nadále využívat a nebudou se Vám jen smutně válet ve Vaší šatní skříni. Pokud Vás trápí světlá barva, je tu vždy možnost přidat k šatům nějaký zajimavý barevný element jako třeba pásek, boty nebo kabelku a Váš glamour look zase naplno ožije. V salonu v Praze Vám velmi rádi poradíme jak nadále nosit Vaše splývavé boho svatební šaty a také Vám je velmi rády barevně dozdobíme tak, aby jste si je ještě dlouho mohla užívat.

Jako odefinovat francouzský boho styl?

Čekáme Vás v našem svatebním salonu v Praze s velkým nedočkáním. Svatební boho šaty jsou s každým rokem čím dál tím víc populární. Nevěsty po celém světě se již zamilovali do tohoto romantického stylu který sbírá první příčky na modních molech a stává se moderní alternativou klasických, tradičních svatebních šatů. Velké množstvý boho splývavých svatebních šatů u nás ve svatebním salonu Vám umožní si vyzkoušet všechny možné typy zdobení a vybrat si ty boho svatební šaty které budou nejblíže Vašemu srdci. Boho svatební styl se narodil ve Francii a je známý právě pro svou francouzskou eleganci kterou tak moc miluje celý svět a snaží se jí přiblížit co nejvíce. Vy se mu přibližovat nemusíte : vy ho můžete rovnou mít ! Naše splývavé svatební šaty boho stylu jsou zdobené krásnou francouzskou krajkou a jsou milovány pařížskými nevěstami na naší pobočce v Paříži. Jsme si jisti že určitě najdete Vaše štěstí mezi stovkami šatů které Vám nabízíme, Důležitým elementem je mimo jiné také kvalita našich boho splývavých šatů : vše musí být naprosto dokonalé – taková je politika naší firmy. Dokonalé musí být jak látky, tak i krajky a výšivky. Vše musí být zdobeno ručně s velkou delikátností a něžností. Krásná čistá linie je často zdobená originálními detaily : krátké něžné rukávky z francouzské krajky, malinké jemné potažené knoflíčky na zádech nebo malinká godetová vlečka. Všechny tyto detaily Vám pomůžou vytvořit naprosto nezapomenutelný svatební look v hlavní roli s Vašimi splývavými svatebními šaty vždy šik, originální a důstojné toho, aby jste je vynesla v tak důležitý den jako je Vaše svatba. S velkou netrpělivostí Vás čekáme – náš svatební salon Praha Vás přivítá s velkou radostí a určitě Vás nezklame. Mimochodem, svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris Vám také rád nabídne kolekci závojů ideální jako doplněk ke splývavým svatebním šatům.

Pro jakou postavu si vybrat splývavé svatební šaty?

Jistě, splývavé svatební šaty jsou krásné. Svou elegancí a francouzským šarmem okouzlili a jistě ještě okouzlí nejednu nevěstu. A však je důležité aby šaty slušeli zrovná Vám a Vaší postavě. Harmonie looku je velmi důležitá. Správně zvolený střih svatebních šatů může delikátně skrýt Vaše nedostatky a podtrhnout Vaše přednosti. Opak však může být realitou pokud střih šatů nebo velikost vyberete špatně. Poradíme Vám jak na to a jakou přesnou siluetu splývavých svatebních šatů vybrat zrovna pro Vaší postavu. Pro více informací, neváhejte a zkontaktujte nás nebo navštivte přímo náš svatební salon v Praze.

Boho šaty které se lehce adaptují Vaší postavě

Náš svatební salon v Praze je to ideální místo kde Vám profesionálně poradíme jaký střih a zdobení svatebních šatů zvolit přímo pro Vaší postavu. Co je naprosto skvělé, co se splývavých svatebních šatů týče je to, že sluší naprosto všem ženám. Zálěží už jen na detailech. To je také důvod proč Vám doporučujeme vyzkoušet si u nás v salonu v Praze víc než jedny svatební šaty aby jste porovnala různé detaily a rozhodla sem jaké se Vám líbí nejvíc a jaké Vám nejvíce sluší. Pokud jste štíhlá a vysoká, splývavé svatební šaty podtrhnou vaší delikátní postavu a zvýrazní Váš hubený pas. Troufnětě si vyzkoušet tento styl šatů u nás v salonu Praha a my Vám garantujeme že se do něj zamilujete. Pokud jste naopak malinká a drobounká, čistá linie boho splývavých svatebních šatů zdůrazní vaší hubenou postavu a vizuálné Vám protáhne nohy které tak budou vypadat delší a Vy vyšší. Co se týká zaoblenějších postav, šifón je naprosto geniální materiál : jeho něžnost Vám pomůže k vytvoření velmi něžné a delikátní siluety a zakrýt Vaše problematické partie. Kromě toho, tento typ materiálu neobepne Vaše tělo a nezdůrazní tak to, co by jste nechtěla aby bylo zdůrazněno. Splývavé svatební šaty návrhářky Zoryana Stekhnovych z Vás udělají střed pozornosti všech hostů na Vaší svatbě. A o zamilovaných a dojatých pohledech ženicha až ani nemluvě ! Naše asistentky v salonu Vám s radostí pomohou vyzkoušet několik splývavých svatebních šatů a vybrat pro Vás ty nejkrásnější. Mimochodem něžnost a střih splývavých šatů Vás také optický zeštíhlí. Naopak, objemné svatební šaty mají tendenci Vám dodávat objem.

Splývavé svatební šaty které zdůrazní eleganci Vaší siluety

Zoryana Stekhnovych – Paris je svatební salon v Praze který prostě musíte navštívit. Moc rády Vás provedeme kouzelným svatebním světem této značky v našem svatebním salonu Praha. Svatební salon Praha pod názvem Zoryana Stekhnovych – Paris Vás zve do svého neuvěřitelně krásného svatebního královstvý plného neuvěřitelných magických šatů. Střih splývavých svatebních šatů je přesně to, co potřebujete pokud chcete zakrýt Vaše nedostatky a podtrhnout ženskost Vaší siluety. Můžete s lehkostí podtrhnout ženskost Vašeho živůtku díky naším vyjímečným korzetům které Vám vykouzlí nadherný pas a krásné poprsí : přesvědčte se sama u nás ve svatebním salonu v Praze. Co se týče sukně našich nádherných splývaých šatů, něžnost a splývavý vzhled materiálu zjemní Vaše boky které budou opticky štíhlejší. Díky vzdušnosti sukně šatů která není ani moc objemná, ani moc upnutá, nedokonalosti této partie Vašeho těla budou naprosto zapomenuty a Vy zazáříte. Sečteno podtženo – splývavé svatební šaty Vám napomohou k naprostému francouzskému šarmu a šiku. Také Vám zjemní opticky postavu a vytvarují pas. Propracovaný ale zároveň delikátní vzhled svatebních šatů našeho salonu Praha vás naprosto okouzlí. Navštivte náš salon a my se s Vámi podělíme o všechny naše rady jak nejlépe nosit splývavé svatební šaty tak, aby jste byla stylová v jakékoliv situaci. Naše asistentky Vás čekají u nás v salonu v Praze. Jsme si jisté, že originální styl značky Zoryana Stekhnovych – Paris Vás očaruje stejně tak, jako nás. Naše svatební modely z Vás udělají naprostou hvězdu večera. Čekáme Vás s velkou nedočkavostí na Vaši první zkoušku svatebních šatů u nás v salonu Praha.

Back to Top