Splývavé boho svatební šaty Praha

Naše splývavé boho svatební šaty si u nás můžete půjčit nebo koupit. Jsme výrobce všech šatů a zaručujeme Vám tu nejlepší kvalitu.

33 résultats affichés

Sort by:

Máte možnost nakouknout do kouzelného světa svatebních šatů stylu boho. Mezi bohatou kolekcí boho svatebních šatů, kterou Vám nabízí náš svatební salon, jsou splývavé boho svatební šaty určitě velmi známé a to díky své lehkosti a něžnosti. Klasické tradiční svatební šaty s bohatou a těžkou sukní nechávájí postupně své místo splývavým a něžným boho svatebním šatům, které jsou často označovány jako velmi elegantní a moderní. Jedná se také o nadčasové svatební šaty Praha. Návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje tento styl svatebních šatů, což je důvod proč je tento střih vždy vítán v jejích nových kolekcích. Tyto kolekce svatebních šatů najdete v našem svatebních salonu v Praze. Tento styl šatů je mimochodem velmi oblíbený i u pařížanek a je známý jako francouzský styl svatebních šatů. Pařížanky totiž ví jak na pravý francouzský šarm. To je také důvod proč nevěsty z celého světa jedou do Paříže aby si zde koupili své vysněné splývavé boho svatební šaty. Vy máte tu jedinečnou příležitost si takové kouzelné šaty pořídit nebo půjčit ve svatebním salonu v Praze. Naše francouzsko-česká značka Vám nabízí svatební šaty francouzsko-české výroby. Ty jsou plné francouzského šarmu. Svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych vám s radostí představí svou bohatou a luxusní kolekci splývavých svatebních šatů, nebo jak se také říká : moderních svatebních šatů stylu boho. Pro více informací, neváhejte a navštivte náš svatební salon v Praze. Vyberte si ty nejkrásnější splývavé boho šaty v exkluzivním pražském salonu a staňte se královnou Vaší svatby.

Proč si vybrat pohodlné splývavé svatební šaty?

Boho svatební šaty jsou také velmi známé svým pohodlím a to díky tomu, že se jedná o lehké a vzdušné šaty. Tak neváhejte a objednejte se na zkoušku v náš svatební salon. Užijete si s námi ten nezapomenutelný zážitek, o kterém sní každá žena již od dětstvý : vybírání si svých svatebních šatů. Většinou, bohaté a nadýcháné svatební šaty s objemnou sukní vyžadují spodničku s krinolínou – jedná se o takový metalický drát, díky kterému vypadají šaty tak objemně. Určitě jste takové svatební šaty již viděla, mají bohatou princeznovskou sukni. Tato spodnička však nemusí být pro každou nevěstu velmi pohodlná zejména kvůli nezvyku něco takového nosit (určite jste se ptala sama sebe, při pohledu na tak objemné šaty, jak se v něčem takovém vůbec chodí na toaletu). Boho svatební šaty tak pro Vás můžou být skvělou alternativou. Nejenom proto že takovéto princeznovské šaty vyžadují hodně místa ale jsou většinou také dost těžké jelikož  jsou často vrstvené z několika (klidně i desítek) vrstev různých typů materiálů (volánky, sodničky z tylu a podobně). Toto vrstvení přidává Vaším šatům několik kilogramů navíc. Pokud upřednostňujete lehkost a pohodlí, boho svatební šaty se Vám budou líbit. V našem salonu v Praze máme velmi široký výběr splývavých, lehkých svatebních šatů u kterých se s takovými problémy nesetkáte. Návrhářka a celý její kreativní tým vypracovali tuto kouzelnou kolekci různorodých a velmi zajimavých splývavých boho svatebních šatů, které jsme si pro vás připravili ve svatebním salonu v centru Prahy. Tak si je k nám přijďte prohlédnout. Mimochodem, naší kolekci i můžete prohlédnout i na našich internetových stránkách. Splývavé boho svatební šaty nemají problém těžkosti, jelikož jsou vždy ztvárněním delikátnosti a lehkosti. Takové svatební šaty jsou velmi pohodlné a to díky tomu, že materiály které používáme (jako třeba šifon nebo splývavý satén), jsou velmi lehké a nejsou zbytečně moc vrstvené. Boho svatební šaty jsou také velmi příjemné a jemné na dotek. Nemusíte se tedy bát, že šaty budou příliž těžké a Vám se v nich bude těžko chodit a tančit. Uvidíte, že ve svatebních šatech střihu boho se budete cítit naprosto skvěle. Svatba totiž trvá běžně celý den a celou noc, je tedy opravdu velmi důležité si vybrat svatební šaty tak, abyste se v nich cítila maximálně pohodlně a lehce. Tak se přijďte pokochat naší kolekcí svatebních splývavých šatů do našeho svatebního salonu v Praze ! Určitě zde najdete své vysněné svatební šaty.

Velmi lehké boho svatební šaty

Co vám nabízí pražský salon Zoryana Stekhnovych – Paris? Opravdová kouzla ! Konkrétně svatební šaty plné lehkosti a romantiky. Přijdtě si prohlédnout naše naprosto kouzelné modely svatebních oděvů do kterých se určitě zamilujete. Naše šaty jsou vždy vznešené a velmi propracované. Není tedy divu, že se v našich svatebích šatech budete cítit ne jako princezna, ale jako opravdová královna. Abyste pochopila, proč jsou splývavé boho svatební šaty tak moc lehké (důvod proč jsou tyto svatební šaty vždy tak moc oblíbené mezi navěstami), je nezbytné se zamyslet nad látkami, které jsou na takových to splývavých svatebních šatech použity. Látky totiž naše dílna vybírá opravdu pečlivě. Vrch svatebních šatů je v naší kolekci vždy jiný u každého modelu. Nabízíme šaty zdobené krajkou, drapováním, výšivkou čí třeba krystaly. Takový vrch je sofistikovaný a propracovaný do detailu. Může se jednat o velmi obepínající živůtek s integrovaným korzetem pro maximální vytvarování postavy. Také u nás najdete i velmi lehký a volný vrch pro velmi boho efekt : záleží jen na Vašem stylu a vizi, kterou preferujete. Přijďte si vyzkoušet svatební šaty různých stylů do našeho svatebního salonu Praha a zaručeně najdete model svatebních šatů, do kterých se zamilujete. Neváhejte se nás zeptat v salonu na veškeré otázky ohledně svatebních šatů, které se Vám honí hlavou. S velkou radostí na ně zodpovíme a poradíme Vám. Jak většinou vypada nižní část splývavých svatebních šatů? Ve většině případů je sukně vytvořená z lehkého šifónu. Znáte tuto látku? Tento materiál je naprosto ideální pro docílení splývavého a něžného efektu. Jedná se o průhlednou, matnou látku velmi známou pro svůj splývavý a nadýchaný efekt. Hebkost a pohodlí šifónu si určitě zamilujete. Můžete si vyzkoušet u nás v salonu v Praze několik splývavých boho svatebních šatů a překonat se, zda-li se Vám tento styl líbí či nikoliv. Tato volba látky Vám zaručí velmi přirozenou eleganci a přitom velmi rafinovanou, čistou siluetu plnou něžnosti a lehkosti. Přijďte k nám do salonu objevit kouzelné šifónové svatební šaty.

Univerzální svatební šaty : ideální pro všechny styly svateb

Mimochodem na našich stránkách, stejně tak jak i v našem salonu v Praze, najdete celou škálu krásných splývavých boho svatebních šatů. To však není vše : najdete u nás i jiné styly svatebních šatů. Jak správně nosit a kombinovat splývavé svatební šaty? S touto otázkou Vám poradíme. Asistentky, které tu jsou pro Vás v salonu a také návrhářka Vám velmi rádi poradí a vytvoří pro Vás ten nejstylovější svatební look. Velký plus splývavých boho svatebních šatů je to, že se velmi lehce nosí a kombinují. Přijďte k nám do salonu svatební šaty Praha a přesvědčte se na vlastní oči. Pokud nevěsta volí komplikované a bohatě zdobené boho svatební šaty, má tendenci je k večeru vyměnit za něco lehčího a pohodlnějšího aby se cítila více pohodlně, v klidu mohla tancovat a nebyla moc unavená. S našimi boho šaty však nebude třeba se převlékat. Naše splývavé svatební šaty jsou známe svou lehkostí, elegancí a propracovaným střihem. Jsou natolik pohodlné, že je na sobě můžete mít celý večer a zaručeně si je nebudete chtíti sundávat. V případě že si zvolíte splývavé svatební šaty pro svůj den D, není třeba se oblékat na večer do něčěho jiného jelikož Vaše šaty budou velmi pohodlné : nejen že nejsou moc objemné a Vy se v nich budete cítit pohodlně, ale k tomu nejsou ani příliž těžké. To Vám s lehkostí umožní protancovat celou noc a necítit se unaveně. Náš svatební salon Praha je ideálním místem pokud hledáte krásné a propracované splývavé šaty. Návrhářka Zoryana Stekhnovych miluje boho styl. Ve svatebním salonu v Praze návrhářky Zoryana Stekhnovych – Paris si můžete šaty vyzkoušet a předvědčít se o tom, že se v nich budete cítit naprosto skvěle. Mimochodem pokud si plánujete splývavé svatební šaty koupit, můžete je po Vaší svatbě zkrátit a nosit je jako krátké a milé koktejlové šaty. Jedná se tak o univerzální model, který můžete nosit i po svatbě. Tím pádem je můžete i nadále využívat a nebudou se Vám jen smutně válet ve Vaší šatní skříni. Pokud Vás trápí světlá barva šatů, je tu vždy možnost přidat k šatům nějaký zajimavý barevný element. Může se například jednat o pásek, boty nebo kabelku. Díky těmto barveným elementům Váš glamour look zase naplno ožije a Vy se v šatech nebudete cítit moc svatebně. V salonu v Praze Vám velmi rádi poradíme jak nadále nosit Vaše splývavé boho svatební šaty a také Vám je velmi rády barevně dozdobíme tak, aby jste si je ještě dlouho mohla užívat. Náš salon v Praze totiž umí vytvořit ty nejrůznější úpravy svatebních šatů.

Jako odefinovat francouzský boho styl?

Čekáme Vás v našem svatebním salonu v Praze s velkým nedočkáním. Svatební boho šaty jsou s každým rokem čím dál tím víc populární. Není se čemu divit jelikož se jedná o neuvěřitelně elegantní model. Nevěsty po celém světě se již zamilovali do tohoto romantického stylu, který sbírá první příčky na modních molech a stává se moderní alternativou klasických a tradičních svatebních šatů. Velké množství boho splývavých svatebních šatů u nás ve svatebním salonu v Praze Vám umožní si vyzkoušet všechny možné typy zdobení a vybrat si ty boho svatební šaty, které budou nejblíže Vašemu srdci. Samozřejmě u nás najdete i různé velikosti šatů. Boho svatební styl se narodil ve Francii a je známý právě pro svou francouzskou eleganci, kterou tak moc miluje celý svět a snaží se jí co nejvíce přiblížit. Vy se mu přibližovat nemusíte : Vy ho můžete rovnou mít ! Naše splývavé svatební šaty boho stylu jsou zdobené krásnou francouzskou krajkou a jsou milovány pařížskými nevěstami na naší pobočce v Paříži. Tyto kouzelné boho svatební šaty nabízíme i našim nevěstám v Praze. Jsme si jistí, že určitě najdete Vaše štěstí mezi stovkami šatů které Vám nabízíme, Důležitým elementem je mimo jiné také kvalita našich boho splývavých šatů : vše musí být naprosto dokonalé – taková je politika naší firmy. Na kvalitu si naše návrhářka opravdu potrpí. Dokonalé musí být jak látky, tak i krajky a výšivky na šatech. Vše musí být zdobeno ručně, s velkou delikátností a něžností. Krásná čistá linie je často zdobená originálními detaily : krátké něžné rukávky z francouzské krajky, malinké jemné potažené knoflíčky na zádech nebo malinká godetová vlečka. Konečný výsledek musí být vždy sofistikovaný. Všechny tyto detaily Vám pomůžou vytvořit naprosto nezapomenutelný svatební look s Vašimi splývavými svatebními šaty v hlavní roli. Vaše svatební šaty budou vždy šik, originální a důstojné toho, abyste je vynesla v tak důležitý den jako je Vaše svatba. S velkou netrpělivostí Vás čekáme – náš svatební salon Praha Vás přivítá s velkou radostí a určitě Vás nezklame. Mimochodem, svatební salon v Praze Zoryana Stekhnovych – Paris Vám také rád nabídne kolekci závojů, ideální jako doplněk ke splývavým svatebním šatům. Najdete u nás i jiné svatební doplňky.

Pro jakou postavu si vybrat splývavé svatební šaty?

Jistě, splývavé svatební šaty jsou krásné. Svou elegancí a francouzským šarmem okouzlily a jistě ještě okouzlí nejednu nevěstu. Mnoho nevěst sní o boho svatebních šatech. A však je důležité aby šaty slušeli zrovná Vám a Vaší postavě. Je tak důležité si vybrat takové svatební šaty, které se budou hodit k vaší postavě. Harmonie looku je velmi důležitá. Správně zvolený střih svatebních šatů může delikátně skrýt Vaše nedostatky a podtrhnout Vaše přednosti. Opak však může být realitou pokud střih šatů nebo velikost vyberete špatně. Výběr je tak opravdu klíčový. Poradíme Vám, jak na to a jakou přesnou siluetu splývavých svatebních šatů vybrat zrovna pro Vaší postavu. Pro více informací, neváhejte a zkontaktujte nás nebo navštivte přímo náš svatební salon v Praze. Náš profesionální tým se o Vás postará.

Boho šaty které se lehce adaptují Vaší postavě

Náš svatební salon v Praze je to ideální místo kde Vám profesionálně poradíme jaký střih a zdobení svatebních šatů zvolit přímo pro Vaší postavu. Naše odborné rady budou užitečné. Co je naprosto skvělé, co se splývavých svatebních šatů týče, je to, že sluší naprosto všem ženám. Stačí si vybrat správný střih a správnou velikosti a pak už jen záleží na detailech. To je také důvod proč Vám doporučujeme vyzkoušet si u nás v salonu v Praze víc než jedny svatební šaty. Díky tomu budete moct porovnat různé detaily a rozhodnout se, jaké šaty se Vám líbí nejvíc a jaké Vám nejvíce sluší. Pokud jste štíhlá a vysoká, splývavé svatební šaty podtrhnou Vaší delikátní postavu a zvýrazní Váš hubený pas. Budete vypadat neodolatelně. Troufnětě si vyzkoušet tento styl šatů u nás v salonu Praha a my Vám zaručujeme, že se do něj zamilujete. Pokud jste naopak malinká a drobounká, čistá linie boho splývavých svatebních šatů zdůrazní Vaší hubenou postavu a vizuálné Vám protáhne nohy, které tak budou vypadat delší a Vy vyšší. Jak vidíte, na každou postavu máme správný a slušivý model. Co se týká zaoblenějších postav, šifón je naprosto ideální materiál : jeho něžnost Vám pomůže k vytvoření velmi něžné a delikátní siluety. Šifón Vám také pomůže zakrýt Vaše problematické partie. Kromě toho, tento typ materiálu neobepne Vaše tělo a nezdůrazní tak to, co byste nechtěla aby bylo zdůrazněno. Splývavé svatební šaty návrhářky Zoryana Stekhnovych z Vás udělají střed pozornosti všech hostů na Vaší svatbě. A o zamilovaných a dojatých pohledech ženicha už ani nemluvě ! Budete se cítit naprosto kouzelně. Naše asistentky v salonu Vám s radostí pomohou vyzkoušet si několik splývavých svatebních šatů a vybrat pro Vás ty nejkrásnější. Těšte se také na naše odborné rady. Mimochodem něžnost a střih splývavých šatů Vás také optický zeštíhlí. Naopak, objemné svatební šaty budou tendenci dodávat Vám objem.

Splývavé svatební šaty které zdůrazní eleganci Vaší siluety

Zoryana Stekhnovych – Paris je svatební salon v Praze, který prostě musíte navštívit. Moc rády Vás provedeme kouzelným svatebním světem této značky v našem svatebním salonu Praha. Svatební salon Praha pod názvem Zoryana Stekhnovych – Paris Vás zve do svého neuvěřitelně krásného svatebního královstvý plného neuvěřitelných magických šatů. Samozřejmě u nás najdete i boho svatební šaty. Střih splývavých svatebních šatů je přesně to, co potřebujete pokud chcete zakrýt Vaše nedostatky a podtrhnout ženskost Vaší siluety. Jedá se o skvělý a univerzální střih. Můžete s lehkostí podtrhnout ženskost Vašeho živůtku díky našemu vyjímečnímu korzetu, který Vám vykouzlí nadherný pas a krásné poprsí. Přesvědčte se o tom sama u nás ve svatebním salonu v Praze. I spodní čás šatů je u nás vždy propracovaná. Co se týče sukně našich nádherných splývaých šatů, něžnost a splývavý vzhled materiálu zjemní Vaše boky, které budou opticky štíhlejší. Díky vzdušnosti sukně svatebních šatů, která není ani moc objemná, ani moc upnutá, nedokonalosti této partie Vašeho těla budou naprosto zapomenuty a Vy zazáříte. Samozřejmě se v takových šatech budete cítit sebevědomě. Sečteno podtženo – splývavé svatební šaty Vám napomohou k naprostému francouzskému šarmu a šiku. Takové svatební šaty střihu boho Vám také zjemní opticky postavu a vytvarují pas. Propracovaný ale zároveň delikátní vzhled svatebních šatů našeho salonu Praha Vás naprosto okouzlí. Navštivte náš salon v Praze a my se s Vámi podělíme o všechny naše rady, jak nejlépe nosit splývavé svatební šaty tak, abyste byla stylová v jakékoliv situaci. Naše asistentky Vás čekají u nás v salonu v Praze. Domluvte si u nás zkoušku již dnes. Jsme si jisté, že originální styl značky Zoryana Stekhnovych – Paris Vás očaruje stejně tak, jako nás. Naše svatební modely z Vás udělají naprostou hvězdu večera. Čekáme Vás s velkou nedočkavostí na Vaši první zkoušku svatebních šatů u nás v salonu Praha.

Back to Top