Společenské šaty velká velikost Praha

Objevte naší nádhernou kolekci společenských šatů velkých velikostí které si můžete půjčit nebo koupit. Nabízíme šaty až do velikosti 52 !

54 résultats affichés

Sort by:

Náš salon v Praze a hlavně dvorní návrhářka Zoryana Stekhnovych která stojí jako hlavní kreativní umělec francouzko-české značky Zoryana Stekhnovych – Paris věří v to, že každá žena je nádherná a každá si zaslouží jen to nejlepší. Je velká škoda, že na trhu v Praze je sice velký výběr společenských a plesových šatů, a však je často problém s většíma velikostma. V našem salonu v Praze však na tento problém velmi rychle zapomenete jelikož u nás najdete opravdu velmi luxusní a nádherné společenské, plesové, koktejlové, večerní a maturitní šaty i těch největších velikostech. V Praze Vám totiž nabídneme šaty na všemožné společenské události a to až do velikosti 50. Tak již více neváhejte a zastavte se u nás v salonu na Karlovém Náměstí na Praze 2 kde Vám náš odborný stylistický tým velmi rád poradí a pomůže vybrat krásné a elegantní společenské šaty větší velikosti které budou Vaší postavě velmi slušet a Vaší siluetu zkrášlí ještě více.

Jaké společenské šaty si vybrat podle své konfekční velikosti?

Střih společenských šatů je velmi důležitý a dokáže vytvořit opravdová kouzla. Pokud si totiž vyberete správný střih který bude slušet přesně Vaší postavě, tu zkrášlíte a zeštíhlíte až se budete sama divit. Pokud však naopak trefíte vedle a zvolíte špatný střih který se k Vašemu typu postavy nehodí, riskujete to, že Vaše postava bude ještě více deformovaná neharmonická a bude vypadat tluštší. Vybrat si tak správný střih společenských šatů, zejména velké velikosti, je jako opravdová komplexní věda. Pokud se však bojíte, že trefíte špatně, nemusíte se již více strachovat. Náš salon v Praze Vám totiž zaručí velmi profesionální názor a pomoc díky naším speciálně vyškoleným asistentkám které budou přesně vědět jak Vám pomoci a jaký styl maturitních šatů velké velikosti Vám vybrat. Svěřte se jim se vším, co Vás trápí : jaké problématické partie by jste chtěla zakrýt, jakou máte rádi barvu nebo styl šatů a podobně a náš tým Vam určitě vybere naprosto dokonalé plesové šaty velké velikosti v Praze.

Zvolit si splývavé společenské šaty velké velikosti v Praze

Splývavý střih sluší naprosto všem a to hlavně díky tomu, že dokáže s Vaší siluetou udělat opravdové vizuální divy. Za prvé, díky lehké a vzdušné látce která něžně padá dólu Vám tento střih společenských šatů velké velikosti skvěle protáhne nohy které tak budou vapadat delší. Vaše silueta tak logicky bude vypadat vyšší. Dále, a jak již jejich název naznačuje, sukně takových to společenských šatů velké velikosti je splývavá a tudíž není ani obepínající, což by totiž mohlo zvýraznit eventuální nedostatky Vaší postavy, ani zbytečně moc objemná, což by mohlo vytvořit dojem toho, že je Vaše postava plnější než v reálu doopravdy je. Díky tomu tak splývavé společenské šaty velké velikosti které právě najdete v našem salonu na Praze 2 budou skvěle kamuflovat nedostatky Vaší postavy a ta tak bude vizuálně vypadat mnohem hubenější a krásnější. Tento efekt Vám zajisté také určitě zvedne Vaše sebevědomí jelikož se již nebudete muset strachovat za Vaši postavu. Uvidíte tak, že se v den Vaší společenské události budete cítit velmi skvěle a svobodně, nezáleží na tom zda-li jdete na svatbu, na ples, na gala večer nebo například na narozeniny či pracovní večírek. Tento styl společenských nebo večerních šatů velké velikosti je prostě opravdu úžasný. Přijďte se o tom přesvědčit sama v našem salonu v centru Prahy kde na Vás již s velkou nedočkavostí čeká náš celý tým. Zkoušení společenských šatů velké velikosti v Praze u nás si zaručeně skvěle užijete. Nikam nespěchejte, zamluvte si u nás zkoušku, a Vaše zkoušení u nás si užijte. My totiž uděláme vše pro to, aby jste se u nás v salonu cítila jako opravdová princezna.

Áčkové společenské šaty velká velikost

Avšak i áčkový střih večerních šatů je velmi slušivý. Jedná se totiž o společenské šaty velké velikosti které mají krásnou a velmi elegantní dlouhou nebo krátkou sukni která se pomalu a jemně rozšiřuje směrem dólu. Tento střih Vám totiž pomůže zakrýt Vaše boky, pokud se tak jedná o Vaší problémovou partii, jak to často bývá, nemusíte se bát toho, že by byla zvýrazněná. Takové áčkové společenské šaty jsou také velmi pohodlné jelikož Vás tato široká sukně nebude nijak ohraničovat ve Vašem pohybu a Vy tak budete moci tancovat celou noc. Co se týče samotného vršku, vřele Vám doporučujeme si zvolit korzetový živůtek který Vám skvěle vytvaruje tělo. Ten má totiž v sobě kostice které se v zádu utáhnou šněrovačkou, jejich pevnost Vám tak vizuálně zmenší konfekční velikost hned o několik čísel až se budete sama divit, jak skvěle budete v těchto společenských šatech velké velikosti vypadat. Skoro všechny večerní šaty velkých velikostí pro plnoštíhlé v našem salonu v Praze mají korzetovou bázi a tak Vám umožní se cítit skvěle zpevněná. Je těžké uvěřit na slovech tomu, jak skvělý tento efekt je. To je důvod proč Vám doporučujeme si přijít takové to společenské šaty pro plnoštíhlé vyzkoušet u nás v salonu v Praze díky čemu tak tento efekt pocítíte rovnou na sobě. Určitě toho totiž nebudete litovat jelikož se budete cítit sebevědomě a závoreň však i skvěle pohodlně.

Luxusní společenské šaty ve velikostech až 50

Díky širokému výběru nejenom nádherných modelů společenských a večerních šatů, ale také velikostí, si můžete být jistá, že v našem salonu v Praze rozhodně najdete Vaše vysněné společenské šaty a to pro jakou koliv příležitost. Nabízíme totiž například plesové šaty na maturitní ples díky kterým z Vás bude nádherná maturantka. Nestrachujte se tak toho, že bychom pro Vás nenašli Vaší velikost. Tu totiž mít určitě budeme. Dále máme také velký výběr luxusních společenských šatů na svatbu například pro maminku ženicha nebo nevěsty. Styly které nabízíme jsou opravdu velmi rozmanité a Vy si tak můžete vybrat jak i sexy ženské společenské šaty, tak i elegantní a jednodušší společenské šaty s rukávy například. Také však u nás v salonu v Praze najdete i koktejlové krátké společenské šaty pro plnoštíhlé. Jak vidíte, nabídka je opravdu velmi široká a náš salon v Praze v čele s návrhářkou Zoryanou Stekhnovych je velmi hrdý na to, že dokážeme obléknout jakou koliv ženu bez ohledu na její konfekční velikost a typ společenské akce kterou plánuje zrovna navštívit. Náše pražská pobočka Vás tak zajisté nezklame. Tak hurá k nám na adresu Na Moráni 13 Praha 2 kde se Vás ujme jedna z našich profesionálních a velmi milých asistentek.

Krátké nebo dlouhé společenské šaty velké velikosti

V salonu v Praze jsme si plně vědomy toho. že co žena, to originál. Právě proto se snažíme naším klientkám nabízet mnoho různých stylů ale také i délek. Přesně z toho důvodů u nás na pobočce najdete ne jenom dlouhé společenské šaty velké velikosti, ale i šaty krátké délky kterým se říká koktejlové. Pokud se nemůžete rozhodnout a váháte mezi dlouhými či krátkými šaty, žádný problém. Doporučujeme Vám si u nás v Praze vyzkoušet jak i dlouhé, tak i krátké večerní šaty velké velikosti a vybrat si podle toho, co se Vám líbí nejvíce. V salonu tak totiž můžete skvěle porovnat obě dvě varianty a vybrat si ty společenské šaty velké velikosti, které Vám budou slušet nejvíce a které Vám padnou do oka. Neváhejte a vezměte si s sebou na zkoušku také boty na podpatku neutrální barvy. Ty totiž také dokážou velké divy a Vaše postava s nimi bude ještě krásnější. Uděláte si tak celkovou představu o tom, jak přesně dané krátké nebo dlouhé společenské šaty velké velikosti budou na Vás vypadat i s podpatkama. Jelikož však ještě nevíte barvu Vašich budoucích společenských šatů velké velikosti, doporučujeme Vám si tak zvolit na zkoušku boty v neutrální barvě jako je například tělová, stříbrná, zlatá a při nejhorším černá. Boty tak budou se šatama vypadat harmonicky a Vy si vytvoříte perfektní představu o tom, jak Vám to v den Vaší společenské události bude slušet.

Společenské šaty pro plnoštíhlé vyšívané krajkou

Jistě oceníte také to, že naše společenské šaty velikostí pro plnoštíhlé jsou vždy velmi sofistikované a krásně zdobené. Náš salon v Praze si potrpí na to, aby každé šaty které našim klientkám nabízíme byly promyšlené do toho nejmenšího detailu. Na našich společenských šatech velké velikosti tak najdete například i luxusní francouzskou krajku. Ta je vždy jen té nejvyšší kvality což si jistě všimnete díky jejímu delikátnímu a preciznímu provedení. Kromě toho, tato krajka je vždy vyšívaná ručně díky čemu perfektně drží a Vy si můžete být jistá, že nikde nic neodpadne a vše bude perfektně držet na svém správném místě. Další zdobení které návrhářka Zoryana Stekhnovych ráda používá jsou například kamínky. Ty se totiž nádherně třpytí a lesknou díky čemu vypadají tak společenské šaty Praha velmi zdobeně a luxusně což Vám zaručí krásný a sváteční vzhled. Na své si u nás v salonu v Praze však příjdete i když máte ráda jednoduchost. Pro Vás jsme si totiž připravili dokonalé jednoduché společenské šaty velké velikosti pro plnoštíhlé Praha které nádherně zdůrazní čistou, luxusní linii. Tyto šaty jsou vždy ušité z velmi kvalitních materiálů a působí tak opravdu královsky. Některé jsou mimochodem zdobené i drapováním díky kterému bude Vaše silueta vizuálně ještě krásnější.

Vysoce kvalitní a propracované večerní šaty velké velikosti

Naše kolekce je opravdu velmi různorodá a Vy se můžete ujistit, že u nás určitě najdete přesně ty večerní šaty pro plnoštíhlé, které všude hledáte. Náš široký výběr velikostí Vás ujistí a různorodost stylů Vám umožní vybrat si společenské šaty velké velikosti v Praze které budou perfektně vystihovat Váš styl a Vaší osobnost. Díky tomu se tak budete cítit pohodlně, svá a sebevědomá čehož si zajisté všimne každý host na Vaší společenské události. Zavolejte nám a domluvte si zkoušku u nás v Praze v salonu a vyzkoušejte si tak naše dokonalé večerní šaty velké velikosti které Vám budou nádherně sedět jako kdyby byly ušité na míru přímo pro Vás.

Šití šatů velké velikosti na míru v Praze

Nenašla jste ani u nás, ani jinde v Praze ten styl společenských šatů nebo tu velkou velikost kterou zrovna potřebujete? Pro nás to není žádný problém a Vy vůbec nemusíte zoufat. Jsme výrobce všech našich společenských šatů a tak Vám velmi rády ušijeme Váš skvostný model večerních šatů v Praze na míru. Stačí se domluvit s našim profesionálním kreativním týmem na modelu a na všech detailech a my se již o vše ostatní postaráme sami. Konkrétně Vás také poměříme a vytvoříme individuální střih který bude Vaší siluetě perfektně sedět. Vaše postava bude díky tomuto perfektnímu střihu vypadat naprosto božsky a Vy budete sebevědomá.

Společenské šaty vždy perfektního střihu

Značka Zoryana Stekhnovych – Paris a naše pobočka v Praze moc dobře ví, že střih společenských šatů je velmi důležitý. Dokonale propracovaný střih totiž dokáže udělat opravdové divy a Vaše silueta může klidně vizuálně vypadat o několik konfekčních čísel hubenější. Naopak nekvalitní a nepropracovaný střih může Vaší postavu rozšiřovat což si určitě žádná žena nepřeje. Značka Zoryana Stekhnovych – Paris a její francouzsko-česká výroba si však potrpí na velmi vysoké know-how díky kterému jsou naše střihy naprosto originální a perfektní. Všechny střihy jsou totiž originální výrobou naší značky a tak jsou přesně vytvořeny tak, aby perfektně seděli každé ženě. Pokud však bude potřeba dané společenské šaty velké velikosti které jste si u nás v Praze vybrala nějak upravit, žádný problém ! Náš profesionální tým tu je totiž vždy pro Vás k dispozici.

Back to Top